Jump to content
Dogomania

Brak akceptacji i miłości boli bardziej niż brak jedzenia - roczna Ula ma dom, dostała wszystko co najlepsze:)


Recommended Posts

14 godzin temu, teresaa118 napisał:

wyslalam pare groszy na potrzeby Uli, na razie nie decyduje sie na stale, czekam, moze jakas moja bieda pojdzie do adopcji

teresaa - bardzo Ci dziękuję, zawsze przychodzisz z pomocą dla bezdomniakówstylowi_pl_ogrod_41928285.gif

14 godzin temu, szafirka napisał:

Uśmiech Uli jest bezbłędny, mały wariatuńcio z niej wychodzi. Na dworze chodzi prawie przy mojej nodze, kiedy usiądę, to kładzie się przy mnie. Była chwila, że Ula zaczęła tarzać się w trawie, ale to był moment i nagle jakby ktoś postawił ją do pionu, bo wstała prędko jakby wstydziła się tego "incydentu". Rozkręcimy dziewuchę :)

Ostatnio Ula zaskoczyła nas niestety negatywnie, ponieważ kilka razy pogoniła psiaki. Czasami warczy na nie podnosząc zdecydowanie wargę, raz też zrobiła to z kotem. Nie ma żadnej prawidłowości, ponieważ były to różne psiaki, nie było to w przerwie snu, nikt jej nie zaczepiał, nie zawsze było to przy mojej nodze.

Jutro, albo pojutrze wybierzemy się do weta.

 

Bardzo dziękuję Haniu za wiadomości i zdjęcia, dziewczynka faktyczni rozkręca się, oby nie za bardzo;).

 

Link to comment
Share on other sites

Często wystarczy dom, zwykłe życie rodzinne, cierpliwość i dłoń która karmi i głaszcze, a nie bije i psiaki rozkwitają. Cieszę się, że tego właśnie Uli brakowało i to dostaje.

Dzisiaj Ula była u weta. Była grzeczna i spokojna, niestety przestraszona, ale poddała się "przeglądowi", oraz szczepieniu na choroby zakaźne. Uszka, oczka zdrowe, blizna po sterylizacji ładnie zagojona, trzeba jej było zdjąć kawałek szwu nierozpuszczalnego.

Ula ma około 1 roku (tak samo ocenił wet w schronisku), waży 11 kg, w kłębie ma 45 cm.

W załączeniu przesyłam fakturę za weta i spa (druga pozycja)

 

IMG_20180521_165926_450x600.jpg

IMG_20180525_162019_800x600.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bardzo cieszą takie informacje o zachowaniu Uli  - mam nadzieję, ze niedługo zapomni o tych złych czasach - otwartość na pewno pozwoli jej szybciej znalezc nowy dom.

Dziewczyna musi przyzwyczaić się do zabiegów pielęgnacyjnych;)

Dobrze, ze rana po sterylce ładnie wygląda - zaoszczędzi to Uleczce cierpienia, a Hani kłopotu z wyjazdami do weta. 

 

ZEA opłaci wizytę u weta  Uli i Sali, więc poprosimy fakturę od szafirki - już wysyłam pv

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Havanka napisał:

Asiu, z pieniazkow Uli,trzeba wysuplac 62,50 zl i przelac do Szafirki za transport. Pozostala część ja wplace z zebranej na bazarku kwoty.

Przelew na konto Szafirki zrobiony. 

Uleńka musi jeszcze troszkę nabrać pewności..To młodziutka sunia, wszystko przed nią. Będzie dobrze, jest w bardzo dobrych rękach 53kwiatek.gif 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.05.2018 o 10:03, Alaskan malamutte napisał:

Przelew na konto Szafirki zrobiony. 

Uleńka musi jeszcze troszkę nabrać pewności..To młodziutka sunia, wszystko przed nią. Będzie dobrze, jest w bardzo dobrych rękach 53kwiatek.gif 

Dzięki Asiu. Pieniążki za transport w kwocie 280 zł, wpłaciłam już na konto Murki a Szafirce dopłaciłam 140 zł.

Opłata za transport już uregulowana.

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Havanka napisał:

Dzięki Asiu. Pieniążki za transport w kwocie 280 zł, wpłaciłam już na konto Murki a Szafirce dopłaciłam 140 zł.

Opłata za transport już uregulowana.

Jeszcze  raz bardzo dziękuję Elu za wszystko23.gif

Jestem ciekawa, jak Ula:)

Może powolutku trzeba próbować zrobić pierwsze ogłoszenia...

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Tola napisał:

Jeszcze  raz bardzo dziękuję Elu za wszystko23.gif

Jestem ciekawa, jak Ula:)

Może powolutku trzeba próbować zrobić pierwsze ogłoszenia...

Bardzo proszę Tolu. Poczekam na bardziej wyluzowane zdjecia Uli i zacznę ją ogłaszać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...