Jump to content
Dogomania
Tola

Brak akceptacji i miłości boli bardziej niż brak jedzenia - roczna Ula ma dom, dostała wszystko co najlepsze:)

Recommended Posts

14 godzin temu, kary1 napisał:

No ale trudno.Za to dzisiaj wracała  podczas spaceru na zawołanie do nogi;) Także plusik.Pozdrawiamy

Może zrozumiała ,że narozrabiała i musi się teraz trochę wykazać ;)

Sunia pod moją opieką też niszczyła posłanka i pluszowe zabawki. W hoteliku gdzie jest dostaje rogi do gryzienia i zabawki z twardej gumy, których nie jest w stanie zniszczyć. I przeszło jej niszczenie tego co jest miękkie. Noże i u Mia by takie robi do podgryzania pomogły?:)

Może by polubiła gryzienie surowej marchwi? Ja kupuje swoim psom, myje albo obieram i zostawiam na miseczce, zeby sobie brały. Część zjadają (większość)  a część gryzą na takie marchewkowe wiórki - bez problemu sie sprząta.

Nie dawałam i nie daję pluszaków do gryzienia, bo jakby zjadły kawałek pluszaka, to mogłoby im zaszkodzić, no  i  wolałam żeby nie uznały, że wszystko co jest pluszakiem/ podobne do pluszaka można gryżć. U mnie pluszaków nie wolno brać  i niszczyć samowolnie. chyba że sama daję do ponoszenia i oddania na polecenie.

I może warto kupić większe legowisko? Moje maja takie, ze mogą się na nim swobodnie wyciagnąć. Sama często siadam na ich legowisku, i czytam, a   psy się jeszcze mieszczą  obok mnie na legowisku.  Nie gryza go w.ogóle

Witamy. Kupujemy ogonki i ryjki i kostki i łapki  kurze i nico. Nasza psinka ma temperament , a w dodatku sprowadza na manowce Panią Boksikową. Starsza pomaga w rozbebeszaniu pluszaków. Mia tego nie zjada.  Jest mega szczęśliwa jak jesteśmy w domu i koniec.Stado musi być w komplecie! Jak była fajna pogoda to siedziały na słonku , a teraz Boksik grzeje tyłeczek w domu a mała chce latać po dworze.No i mamy konflikt interesów:) Damy rade, podrośniemy i zmądrzejemy.Ot co:) Ale ta obroża?? hmmm. Musimy poczytać.Dziękujemy za wszystkie rady.