Jump to content
Dogomania

Brak akceptacji i miłości boli bardziej niż brak jedzenia - roczna Ula ma dom, dostała wszystko co najlepsze:)


Recommended Posts

Dnia 24.07.2018 o 05:30, Havanka napisał:

To juz jutro środa.... 

 

Dnia 24.07.2018 o 16:04, Bogusik napisał:

Jutro ważny dzień,więc kciuki również z całych sił zaciskam!

 

22 godziny temu, Onaa napisał:

Tak jutro dzień trzymania kciuków za Uleczkę, oby to był ten właściwy dom dla niej :).

 

10 godzin temu, Nesiowata napisał:

Uleńko - daj z siebie wszystko.

 

10 godzin temu, Elisabeta napisał:

Trzymam kciuki za Ulę. icon2_serce.gif

 

2 godziny temu, Havanka napisał:

No i koniecznie za domek ! Żeby okazał się tym, którego szukamy !

 

25 minut temu, Onaa napisał:

Trzymam kciuki :).

 

14 minut temu, Nesiowata napisał:

Witamy pięknie na wątku Uli i czekamy na wieści!

Ula ma domek własny, najcudowniejszy!!!

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Nieszka_M napisał:

Dzień dobry! :helo:

  Już w ten piątek (późnym wieczorem) Ula będzie w nowym domku z ogródkiem, a ja jej nową właścicielką :) 

Jak tylko Ulcia się zaaklimatyzuje podeśle zdjęcia z jej nową 10letnią siostrą! :) 

Witamy p. Agnieszko na wątku Uleczki:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kochani - już po wizycie, popłakałam się przy opowieści kado, ale to łzy radości:)

Teraz juz wiem, na kogo Ula czekała;).

Czekamy na Martusię, bo chciałabym, aby sama tak pięknie opowiedziała Wam o tym domku Uli jak opowiedziała mnie:)

Link to comment
Share on other sites

Oh my też dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie pisali o Uli- zwłaszcza na OLX bo to tam ją wypatrzyłam :)

Dziękuję jeszcze raz za wizytację :) I za walkę wszytskich osób o tą piękną sunię!

My już się nie możemy doczekać piatku, Pani Boksikowa w końcu będzie miała z kim się bawić w ogródku (dla niewtajemniczonych: Pani goździkowa była od etopiryny, a Pani Bosikowa jest od poprawiana humoru :) ) 

 

(na zdjęciu przyszła siostra Uli- Pani Boksiowa w skrócie Boksik )

 

IMG_20180725_175330.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Witamy, jesteśmy nową rodzinką dla Uli:) Cieszymy się bardzo i w piąteczek jedziemy po psinkę do hoteliku. Mamy nadzieję , że wszystko pójdzie dobrze. Dziękujemy za trzymanie kciuków i trzymajcie je też w piątek .Wrzucimy foty po dotarciu do domku. Pozdrawiamy wszystkich użytkowników Dogomanii :)

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Na początek chciałam Wam napisać,że tak "spełniona" nie wróciłam jeszcze chyba z żadnej wizyty PA. Naprawdę.

Na taki dom warto było czekać, pełen miłości,oddania i serca dla zwierząt. Takie moje wymarzone "złote klamki" ;)

Uleńko,prawdziwa szczęściara z Ciebie,że trafisz w tak cudne miejsce.

Ula będzie miała do dyspozycji piękny ogród,pełen zieleni,solidne ogrodzenie ( którego nawet ja-blondynka nie mogłam otworzyć;)),cudownych,wrażliwych swoich ludzi  no i Panią Boksikową, sunię cudnej urody,wyluzowaną,szczęśliwą,inicjującą zabawę i lubiącą smyranie po pleckach. Wiem na pewno,że przy P.Boksikowej szybko się otworzy i zaufa. Ma idealny wzorzec do naśladowania.

Futerka mają swobodny dostęp do domu,nawet przy zamkniętych drzwiach - okienko w skrzydle drzwi. W miseczkach woda,legowisko na werandzie, w pokoju,że o "tajemnej komnacie" dającej ukojenie w czasie  burzy nie wspomnę:)

Blisko łąki,las - idealne miejsce do spacerowania,cisza,spokój,sielsko-anielsko.

Państwo są przygotowani na być może trudne początki,ale przerobili to z Boksikiem,więc nie taki diabeł straszny...Dadzą radę,o to jestem spokojna.

Pani Agnieszko,bardzo Pani dziękuję za miłą rozmowę.Za to,że kolejne skrzywdzone przez człowieka zwierzątko dzięki Wam ma szansę na spokój i miłość, na swój własny DOM.

Dziękuję Pani również za zalogowanie się na dog.,My tu wszyscy bardzo zawsze czekamy na informacje i zdjęcia szczęściarzy,do których uśmiechnął się los,bo schronisko to miejsce,do którego nigdy żadne zwierzę nie powinno trafić.

Idąc zawsze na wizytę PA chcę,żeby to był dom taki,jaki mają nasz Kado i Tosia. Gdzie pieski są członkami rodziny,a nie tylko dodatkiem do niej. Gdzie będą kochane,szanowane,rozpieszczane i gdzie godnie dożyją chwili,zanim pobiegną za TM.

W tym przypadku jestem pewna na 100% , a nawet na 200%,że taki właśnie DOM ma Boksik i do takiego domu trafi Uleńka.

 

  • Like 4
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kary1 napisał:

Witamy, jesteśmy nową rodzinką dla Uli:) Cieszymy się bardzo i w piąteczek jedziemy po psinkę do hoteliku. Mamy nadzieję , że wszystko pójdzie dobrze. Dziękujemy za trzymanie kciuków i trzymajcie je też w piątek .Wrzucimy foty po dotarciu do domku. Pozdrawiamy wszystkich użytkowników Dogomanii :)

Witamy cieplutko Rodzinkę, pozdrawiamy i trzymamy kciuki za piątek:)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kado napisał:

Na początek chciałam Wam napisać,że tak "spełniona" nie wróciłam jeszcze chyba z żadnej wizyty PA. Naprawdę.

Na taki dom warto było czekać, pełen miłości,oddania i serca dla zwierząt. Takie moje wymarzone "złote klamki" ;)

Uleńko,prawdziwa szczęściara z Ciebie,że trafisz w tak cudne miejsce.

Ula będzie miała do dyspozycji piękny ogród,pełen zieleni,solidne ogrodzenie ( którego nawet ja-blondynka nie mogłam otworzyć;)),cudownych,wrażliwych swoich ludzi  no i Panią Boksikową, sunię cudnej urody,wyluzowaną,szczęśliwą,inicjującą zabawę i lubiącą smyranie po pleckach. Wiem na pewno,że przy P.Boksikowej szybko się otworzy i zaufa. Ma idealny wzorzec do naśladowania.

Futerka mają swobodny dostęp do domu,nawet przy zamkniętych drzwiach - okienko w skrzydle drzwi. W miseczkach woda,legowisko na werandzie, w pokoju,że o "tajemnej komnacie" dającej ukojenie w czasie  burzy nie wspomnę:)

Blisko łąki,las - idealne miejsce do spacerowania,cisza,spokój,sielsko-anielsko.

Państwo są przygotowani na być może trudne początki,ale przerobili to z Boksikiem,więc nie taki diabeł straszny...Dadzą radę,o to jestem spokojna.

Pani Agnieszko,bardzo Pani dziękuję za miłą rozmowę.Za to,że kolejne skrzywdzone przez człowieka zwierzątko dzięki Wam ma szansę na spokój i miłość, na swój własny DOM.

Dziękuję Pani również za zalogowanie się na dog.,My tu wszyscy bardzo zawsze czekamy na informacje i zdjęcia szczęściarzy,do których uśmiechnął się los,bo schronisko to miejsce,do którego nigdy żadne zwierzę nie powinno trafić.

Idąc zawsze na wizytę PA chcę,żeby to był dom taki,jaki mają nasz Kado i Tosia. Gdzie pieski są członkami rodziny,a nie tylko dodatkiem do niej. Gdzie będą kochane,szanowane,rozpieszczane i gdzie godnie dożyją chwili,zanim pobiegną za TM.

W tym przypadku jestem pewna na 100% , a nawet na 200%,że taki właśnie DOM ma Boksik i do takiego domu trafi Uleńka.

 

Martuś - jeszcze raz pięknie dziękuję za wizytę, za piękną ralację,  za  wzruszenia - jestem bardzo, bardzo szczęśliwamilosny-emotikon-ruchomy-obrazek-0109

Myślę, że Ula czekała właśnie na TEN dom i nic sobie nie robiła z naszych tu narzekań i zamartwiania się;)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...