Jump to content
Dogomania

Brak akceptacji i miłości boli bardziej niż brak jedzenia - roczna Ula ma dom, dostała wszystko co najlepsze:)


Recommended Posts

Dnia 26.06.2018 o 08:54, Havanka napisał:

Aska7 zafundowała Uli miesięczne wyróżnienie ogłoszenia na OLX. Może tym razem się uda? Wrzucę link, kiedy będzie już aktywne.

 

Dnia 28.06.2018 o 15:04, Alaskan malamutte napisał:

Przelałam na konto Szafirki 250zł za pobyt Uli w hoteliku za miesiąc czerwiec. 

 

Dnia 30.06.2018 o 10:47, Onaa napisał:

mi%C5%82ego%20dnia%20r%C3%B3%C5%BCe.jpg

 

Dałam Uleczkę na olx na Gorzów Wlpk.

 

16 godzin temu, Havanka napisał:

U mnie ma teraz na lubuskie - Nową Sól ( wyróżnione do 28 lipca ).

Jestem po tygodniowej przerwie, wszystkim bardzo dziękuję za pomoc i zaglądanie do Uleczki.milosny-emotikon-ruchomy-obrazek-0116

Zaraz zabieram się do nadrabiania zaległości na dogo, bo przez tydzień byłam bez telefonu i bez internetu, nie wiem, jak to przeżyłam;)

 

Link to comment
Share on other sites

Do Uli przyjechali dzisiaj goście - małżeństwo w średnim wieku, mieszkają w okolicy Zielonej góry w domu pod lasem. Ula miałaby spory ogród i kilka spacerów dziennie po lesie z Panem, oczywiście wtedy kiedy będzie na to gotowa. Niestety Ula zaskoczyła przede wszystkim nas - omijała Państwa z daleka, mimo, że byli ponad godzinę, dała się pogłaskać tylko Pani i to kilka sekund, trzymała się kilka metrów od nas bardzo czujnie. Państwo niby nie przestraszyli się tego, ale muszą przemyśleć decyzję. Od zawsze w domu były psy. Pokazałam też Algę, ale nie była w ich typie - lubią krótkowłose, smukłe sunie, Ulą są oboje zauroczeni. Zobaczymy, ale raczej nie nastawiam się, że decyzja będzie na tak. Ula jest nieśmiała przy pierwszym spotkaniu, ale dzisiaj ewidentnie była nie w formie. Państwo spokojni, cierpliwi, nie narzucali się, a mimo tego nie zaufała.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, szafirka napisał:

Do Uli przyjechali dzisiaj goście - małżeństwo w średnim wieku, mieszkają w okolicy Zielonej góry w domu pod lasem. Ula miałaby spory ogród i kilka spacerów dziennie po lesie z Panem, oczywiście wtedy kiedy będzie na to gotowa. Niestety Ula zaskoczyła przede wszystkim nas - omijała Państwa z daleka, mimo, że byli ponad godzinę, dała się pogłaskać tylko Pani i to kilka sekund, trzymała się kilka metrów od nas bardzo czujnie. Państwo niby nie przestraszyli się tego, ale muszą przemyśleć decyzję. Od zawsze w domu były psy. Pokazałam też Algę, ale nie była w ich typie - lubią krótkowłose, smukłe sunie, Ulą są oboje zauroczeni. Zobaczymy, ale raczej nie nastawiam się, że decyzja będzie na tak. Ula jest nieśmiała przy pierwszym spotkaniu, ale dzisiaj ewidentnie była nie w formie. Państwo spokojni, cierpliwi, nie narzucali się, a mimo tego nie zaufała.

O kurcze.... chyba jednak nie zaiskrzyło. Szkoda, bo ze wstępnego opisu, domek zapowiadał się całkiem dobrze.

Obiecany link do ogłoszenia na OLX: https://www.olx.pl/oferta/roczna-ula-czeka-na-nowy-dom-CID103-IDuVE1L.html

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, szafirka napisał:

Do Uli przyjechali dzisiaj goście - małżeństwo w średnim wieku, mieszkają w okolicy Zielonej góry w domu pod lasem. Ula miałaby spory ogród i kilka spacerów dziennie po lesie z Panem, oczywiście wtedy kiedy będzie na to gotowa. Niestety Ula zaskoczyła przede wszystkim nas - omijała Państwa z daleka, mimo, że byli ponad godzinę, dała się pogłaskać tylko Pani i to kilka sekund, trzymała się kilka metrów od nas bardzo czujnie. Państwo niby nie przestraszyli się tego, ale muszą przemyśleć decyzję. Od zawsze w domu były psy. Pokazałam też Algę, ale nie była w ich typie - lubią krótkowłose, smukłe sunie, Ulą są oboje zauroczeni. Zobaczymy, ale raczej nie nastawiam się, że decyzja będzie na tak. Ula jest nieśmiała przy pierwszym spotkaniu, ale dzisiaj ewidentnie była nie w formie. Państwo spokojni, cierpliwi, nie narzucali się, a mimo tego nie zaufała.

Szkoda, ze Ula była taka spięta, bo domek z opisu bardzo rozważny, mądry.

Poczekamy, co z tego wyniknie, ale  tez  myślę, ze Państwo już nie zadzwonią.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...