Jump to content
Dogomania

Brak akceptacji i miłości boli bardziej niż brak jedzenia - roczna Ula ma dom, dostała wszystko co najlepsze:)


Recommended Posts

Trochę to trwało, było kilka prób, ale myślę, że to podejście do zdjęć jest najbardziej udane. Ula panikuje jak zostaje sama bez innych psów. Wie, że to na niej będzie skupiona uwaga i na wszelki wypadek zaczyna się bać. Zdjęć w obecności innych psiaków nie da się zrobić, ponieważ zawsze jest przy którymś. Nadal problemem jest chodzenie na smyczy, przejdzie kilka metrów, kładzie się i nie chce dalej iść. Nie ma znaczenia obecność innych psiaków lub ich brak, czy smaczki. Cała reszta jest super. Ula jest delikatna, grzeczna, ciepła, lubi być głaskana.

IMG_20180620_130943_798x600.jpg

IMG_20180620_130945_800x600.jpg

IMG_20180620_130948_800x600.jpg

IMG_20180620_131320_800x587.jpg

IMG_20180620_131410_458x600.jpg

IMG_20180620_131412_487x600.jpg

IMG_20180620_131417_800x600.jpg

IMG_20180620_131427_800x600.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ciekawe czy ktoś dzwonił o Uleczkę bo z mojego olx po Majeczce miałam dwa zapytania czy ogłoszenie jest aktualne.

Uleczka jak stoi to wygląda na większą psinkę, chociaż w rzeczywistości to niewielka delikatna sunieczka :).

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Onaa napisał:

Ciekawe czy ktoś dzwonił o Uleczkę bo z mojego olx po Majeczce miałam dwa zapytania czy ogłoszenie jest aktualne.

Uleczka jak stoi to wygląda na większą psinkę, chociaż w rzeczywistości to niewielka delikatna sunieczka :).

Wiem, ze był telefon z Krakowa do Hani, próbuję się właśnie tam dodzwonić...

Zdjęcia bardzo ładne, na ławeczce widać, jaka to mała suczka;)

 

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z panią, bardzo podoba się jej Ula, ale pani mieszka w bloku i obawia się trochę  kłopotów przy wychodzeniu na spacery.

Przyznam, ze ja też - pani  nie miała nigdy psa i sama przyznaje, ze nie ma wiedzy, co jak postępować w takiej sytuacji.

Myślę, że Ula na razie nie nadaje się zamieszkania w bloku, musi nauczyć się chodzić na smyczy:( 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

To może zaproponować Pani innego, łatwiejszego pieska?

Pani na razie chwilkę poczeka, a jak nauka potrwa dłużej, niż by chciała, to oczywiście będzie można podesłać jej innego psiaka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Poker napisał:

Wielkość jest pojęciem względnym. Chyba Szafirka da radę zmierzyć Ulę w kłębie. Na zdjęciach wygląda na sporą sunię. Lepiej ,żeby nie było nieporozumień w tej sprawie.

Ula w kłębie ma 45 cm,  waży 11 kg.

 

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, Tola napisał:

Ula w kłębie ma 45 cm,  waży 11 kg.

 

To jak dla mnie jest już sporą sunią,ale szczupłą. Na pewno nie można mówić o niej ,że jest mała.Przy moich 160 cm. sięgałaby już powyżej rzepki.

Link to comment
Share on other sites

 

3 godziny temu, Havanka napisał:

Te dane są w ogłoszeniu, ale pani i tak chciała zobaczyć Ulę w odniesieniu do człowieka. Dodałam też zdjecie (to na ławeczce) na OLX.

Dzięki Eluś bardzo, może teraz zadzwoni ten jedyny domek...

Rozmawiałam dzisiaj z szafirką o Uli; faktycznie to chodzenie na smyczy wygląda kiepsko i trochę mnie to martwi, bo na razie ta nieumiejętność ogranicza  wybór przyszłego domu.

 

Rozmawiałam tez z panią Martą z Krakowa, która jednak zrezygnowała z Uli i będzie szukała innego psiaka.

Pani mieszka sama w bloku, w domu nie ma jej ok. 8 godz.

Szuka małej, młodej, krótkowłosej suczki, która nie chodzi na smyczy i  opanowała naukę czystości.

 Jak jest na dogo suczka, która wpasuje się w te wymagania, to mogę przekazać adres mailowy.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...