Jump to content
Dogomania

Brak akceptacji i miłości boli bardziej niż brak jedzenia - roczna Ula ma dom, dostała wszystko co najlepsze:)


Recommended Posts

O Uli wiem niewiele – trafiła niedawno do schroniska i być może powiększyłaby grono suczek latami oczekujących na dom, gdyby nie zwykły, a może niezwykły przypadek.

Podczas ostatniego pobytu w schronisku prosiłam pracownika o zczytanie czarniutkiej Sali, która trafi pod opiekę Anuli i Bogusik; przy okazji wypytywałam też o Ulę, bo tak podbiegała do mnie do siatki…

Pracownik nie bardzo miał czas, więc po informację o wiek Sali miałam zadzwonić wieczorem.

Gdy wieczorem Tz zadzwonił do schroniska usłyszał, że jak najbardziej obie suczki są już zabrane z boksu ogólnego i czekają na wyjazd.

Nie mogłam tego zrobić suni i odstawić ją z powrotem do boksu ogólnego...

I takim sposobem jutro po nowe życie wyruszają 2 zamojskie sunie – Sali i Ula – obie jadą do hoteliku do szafirki.

 

Zostało trochę pieniążków po Vanilce – myślę, że darczyńcy pozwolą, aby teraz pomogły odmienić życie Uli.

Gdyby ktoś jednak zechciał przeznaczyć jakąś część bazarku dla Uli - będę bardzo wdzięczna.

 

Ula ma ok. roku, jest nieduża, przyjazna i podobnie jak wiele istot na świecie najbardziej potrzebuje akceptacji i miłości.

Na więcej informacji musimy poczekać, aż suczki dojadą do hoteliku.

 

ULA w zamojskim schronisku

IMGP3546.JPG

IMGP3523.JPG

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Fundacja ZEA pokryła koszt karmy i pierwszej wizyty w lecznicy po wyjściu ze schroniska.

 

Skarbnikiem Uli zgodziła się zostać Alaskan malamutte, której bardzo dziękuję!

k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,13_Au_orig.gif

 

Ogłoszenia naszej Uleczki:

Havanka - https://www.olx.pl/oferta/roczna-ula-czeka-na-nowy-dom-CID103-IDuVE1L.html

Alaskan malmutte - https://www.olx.pl/oferta/kto-pokocha-mala-ule-CID103-IDwLF8L.html

Tola - https://www.olx.pl/oferta/roczna-suczka-bardzo-prosi-o-dom-CID103-IDwLECb.html

Onaa -

 

27.07.2018 Ula pojechała do swojego nowego domu w Opolu:)

Link to comment
Share on other sites

Jak cieszę się, że Ula też jedzie! Ona wygląda na podlotka, bo na poprzednich zdjęciach jest typowo szczeniaczkowa... teraz dopiero zaczyna mężnieć.

Sunia jest śliczna, mam nadzieję, że szybko znajdzie dom. Niestety, zadeklarować nie mam się jak... :( 

Link to comment
Share on other sites

Formy pomocy dla Uli:

DEKLARACJE STAŁE:

1. Anula - 10 zł serduchooo7.gif VI, VII, 

2. b-b - 10 zł (przez pół roku)serduchooo7.gif wpłacone V, VI,VII,

DEKLARACJE JEDNORAZOWE:

1. Nesiowata - serduchooo7.gifwpłacone - 20 zł

2. agat21serduchooo7.gifwpłacone - 40 zł

3. teresaa118 - serduchooo7.gifwpłacone - 80 zl

Inne formy pomocy: 

1. Bazarki:

    Bogusik - 120 zł wpłacone serduchooo7.gif 

 

Rozliczenie finansów Uli:  

Wpłaty  :

1. agat21 - 40 zł - 21.05.2018r

2. Nesiowata - 20 zł - 21.05.2018r

3. b-b- 10 zl - 21.05.2018r

4. Pozostalośc po adopcji Vanilki - 730 zł - 24.05.2018r

5. teresaa118 - 80 zl - 24.05.2018 r

Stan konta:  880,00 zł na dzień 24.05.2018r 

Wypłaty  :

                       - 62,50 zł - zwrot za transport - przelew 28.05.2018r

                                                                                                                                                                     

Stan konta:  817,50 zł na dzień 28.05.2018r 

Wpłaty  :

6. Anula - 10 zl - 04.06.2018 r

7. b-b - 20 zl - 07.06.2018r

Stan konta:  847,50 zł na dzień 07.06.2018r 

Wypłaty  :

                       - 96,65 zł - pobyt w hotelu za maj- przelew 13.06.2018r

                                                                                                                                                                         

Stan konta: 750,85 zł na dzień 13.06.2018r 

Wpłaty  :

8. Anula - 120 zl (bazarek Anuli i Bogusik)- 18.06.2018 r

Stan konta: 870,85 zł na dzień 18.06.2018r 

Wypłaty  :

                      - 250,00 zł - pobyt w hotelu za czerwiec- przelew 28.06.2018r

                                                                                                                                                                           

Stan konta: 620,85 zł na dzień 28.06.2018r 

Wpłaty  :

9. Anula - 10 zL - 9.07.2018r

Stan konta: 630,85 zł na dzień 09.07.2018r 

Wypłaty  :

                      - 224,99 zł - pobyt w hotelu za lipiec- 27 dni przelew 03.08.2018r

                                                                                                                                                                           

Stan konta: 405,86 zł na dzień 03.08.2018r 

 

Wypłaty  :

                      - 405,86 zł - przelew na konto Vanilki 24.09.2018r

                                                                                           

 

Stan konta: 0,00 zł na dzień 24.09.2018r 

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Jak cieszę się, że Ula też jedzie! Ona wygląda na podlotka, bo na poprzednich zdjęciach jest typowo szczeniaczkowa... teraz dopiero zaczyna mężnieć.

Sunia jest śliczna, mam nadzieję, że szybko znajdzie dom. Niestety, zadeklarować nie mam się jak... :( 

Witaj Tyś - Ula potrzebuje teraz najbardziej naszej obecności

imageproxy.php.gif

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.05.2018 o 18:59, Gusiaczek napisał:

Nie mam już reputacji ;)
Tak na szybko, no dobry początek <3
Trzymam kciuki i sercem jestem z Wami

I kciuki i serce bardzo potrzebne Uli!

Dziękujemy i zostań z nami imageproxy.php.gif

Link to comment
Share on other sites

Jutro wielki dzień Uli - opuszcza schronisko i jedzie na noc do lecznicy;  w piątek raniutko wraz z Murkiem i innymi psiakami pędzi do Katowic, tam przesiada się do Szafirka i już prosta droga do hoteliku w Nowej Soli!

Link to comment
Share on other sites

Witaj Ula.Masz już imię i wątek,coś już swojego.Cudownie,że uśmiechnęło się także do Uli szczęście.

Deklarację z Vanilki przenoszę na Uleczkę od VII.Od VII, ponieważ do VI została stała wpłacona na Vanilkę.

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, Bogusik napisał:

Zapisuję sobie Uleczkę,sunie o nietuzinkowym umaszczeniu :) Wnet będę tworzyć bazarek i ujmę procentowo Ulę.

Cieszę się, że jesteś i bardzo dziękuję za chęć pomocy 23.gif

16 minut temu, agat21 napisał:

Dziękuję za zaproszenie na wątek, wpłacę grosz, choć trochę, proszę o nr konta. 

Zostań z nami 23.gif

Bardzo dziękuję za pomoc

10 minut temu, Jo37 napisał:

Witam się u Uli. 

Witaj Jo i u Uli 23.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...