Jump to content
Dogomania
Anula

Sali - czarnulka-chcemy suni pomóc,czy się uda?Sali od 11.06.18 w DS.

Recommended Posts

Jesteśmy po spotkaniu ,które odbyło się na świeżym powietrzu i pełne było wspaniałych wiadomościserduszka.gif

spacerkiem poszłyśmy do 'psiego placu zabaw' w parku Tołpy, w miłej atmosferze ,bardzo fajnie słuchało mi się dobrych wiadomości na temat wizyty u kardiologa , która odbyła się we wtorek 26czerwca/ p Ania otrzymała telefon że zwolniło się miejsce z którego chętnie skorzystali/  wyniki wizyty są bardzo dobre, Sali miała robione USG i ECHO serca, które wyszły bardzo dobrze!/dokumentacja medyczna jest w całości do przedstawienia/  diagnoza jest taka ,że ta spowolniona praca serduszka ,była spowodowana ... biegunką, która spowodowała odwodnienie :) inne wyniki, równie dobre, nie spamiętałam wszystkich ,tych dobrych wiadomości, ponieważ p Ania tak wspaniale opowiada o postępach Sali, że słuchając z wielką radością mogłam jeszcze obserwować radosne harce Sali! wszędzie jej było pełno! tu.. tam... za chwilę z powrotem tu :) widać ,ze Sali jest bardzo szczęśliwa!  a do tego jeszcze naprawdę grzeczna i usłuchana!  wiele potrafi zrobić, reaguje na siad, połóż się wraca na zawołanie, jestem pod wrażeniem tej małej czarnulki, było tak miło że straciłyśmy rachubę czasu i mam skrupuły ,że przeze mnie dzisiaj pojadą do rodziców p Ani ,późniejszym pociągiem bo na ten planowy, byłoby za późno... tak jakoś nam zeszłozawstydzony.gif

Sali pokazuje się! zobaczcie jaka jestem śliczna!  na spotkanie poszłam z moją ślicznotką, Taksunią serce.gif

25fee8e8f666676fmed.jpg

Sali naprawdę opanowała sztukę chodzenia po drabinkach i wiele innych sztuczek

, tylko trudno ją uchwycić aparatem jest taka zwinna i szybkaaparat.gif

a2bba957610883e3med.jpg

Pani Ania ma zawsze przy sobie smaczki, którymi nagradza Sali , a sunia jest tak wpatrzona w Panią Anię! ja widzę... wielkie Ajlawiu zakochany.gif

f27905624458db5amed.jpg

Biegały z wywieszonymi językami, tak było gorąco!  ale... taki upał ,to nie jest przeszkoda!... tyle ciekawych rzeczy się tu dzieje...

ff9a6c72a67c0f1fmed.jpg

Sali jest naprawdę ciekawa wszystkiego a radość dodaje jej skrzydeł! już jest tu!... już jest tam!

44a81313667c3aa8med.jpg

Zwróćcie proszę uwagę jak ja się pięknie błyszczę!  jaka jestem zdrowa, szczęśliwaokok.gif

7d2a62f495037fddmed.jpg

Sali jest otwarta na wszystkich psich przyjaciół!   i ich miseczkę z wodą również, da se radę dziewczynkaokok.gif

35d6e67c2deaea6fmed.jpg

Oglądałyśmy cycunie Sali i... faktycznie ,wyglądają jakby rodziła? 

525c429871f6a96dmed.jpg

Tu chyba jeszcze bardziej widać...

5aa125cc8080c044med.jpg

Sali jest teraz szczęśliwym, kochanym i kochający członkiem rodziny p Ani, Dziękujemy Pani Aniubuzki.gif

Sali ma już swój Dom na zawsze!serduszka.gif  i nic tego nie jest w stanie zmienić!

239bf27e4d21ac58med.jpg

To można  już odetchnąć, skoro kardiolog niczego poważnego się nie doszukał:) Cudownie widzieć Sali taką radosną,zadbaną i wpatrzoną w swoją Panią, jak w obraz :) Widok szczęśliwych psów w swoich DS pozwala nam wierzyć w to,że warto pomagać kolejnym bezdomnym..... I pomyśleć,że tak niedawno siedziała za kratami schroniskowego boksu z nikłą nadzieją na odmianę swojego smutnego losu..... Bądź szczęśliwa mała królewno i żyj długo i  zdrowo wraz ze swoimi wspaniałymi opiekunami! :)

Aniu,dziękujemy za spontan. wizytę,wieści i zdjęcia :)

Ależ jej się poszczęściło! Czytam wieści i czytam... oglądam zdjęcia i nie dowierzam :) Jak ja chciałabym TAKI domek dla swoich suniek! Bądźcie szczęśliwe Obie, Pani Aniu i Sali!

A do Tołpów mam sentyment... one były jednym z przyczyn, dlaczego zamieszkałam w tym, a nie innym mieście. :)