Jump to content
Dogomania

Sali - czarnulka-chcemy suni pomóc,czy się uda?Sali od 11.06.18 w DS.


Recommended Posts

Dnia 18.06.2018 o 19:52, Tyś(ka) napisał:

Ważne, że Sali jest SZCZEŚLIWA. Oby tylko zdrówko dopisywało, a serduszko było zdrowe... bardzo się tym martwię...
Sali jest cudowna i taki też znalazła domek.

... żeby te wszystkie nasze bidy miały tyle szczęścia co Sali!haha.gif

10 godzin temu, Anula napisał:

A jak ogólnie Sali się miewa?

Dobrze! ogólnie dobrze :)  Anulko , po antybiotyku i całej kuracji ,kaszel  w dzień ustał!  jak mówi p Ania, zdarza się tylko rano, zwłaszcza jak leży na mostku... hmmm... poranny kaszel?   zobaczymy? dobrze ,że jest wizyta u kardiologa 29,06 i wszystko będzie jasne  :)  badania na robale, wynik ujemny! nie ma żadnych pasożytów! :) Sali jest bardzo mądra i szybko się uczy! w domciu już zachowuje czystość , daje znać kiedy chce wyjść /kręci się do wyjścia/ cała rodzina jest sunią zauroczona,wczoraj wrócili od rodziców p Ani gdzie biegała sobie po ogrodzie z dwoma pieskami , jakby czuła że to... rodzina :)  P Ania ,mówi że tak sobie rozmawiały z mamą ,że  Salunia ... jakby walczyła o przetrwanie? o rodzinę?  żeby tylko , zostać w domciu z ludźmi,  jest bardzo grzeczna!  usłuchana ,jakby chciała powiedzieć... zobaczcie jaka jestem mądra ,kochana i zdolna! nawet z Manią /kicia/ poukładała sobie 'pozytywne stosunki'.   Jak na razie, Mania pozwala podejść do siebie, a kiedy Sali zaczyna ją lizać , myć języczkiem, widać że nie bardzo to lubi i odchodzi, p Ania zastanawia się czy to nie ma związku z rozbudzonym instynktem macierzyńskim?  ponieważ sunia ma ,jak na swój wiek i swoją 'figurkę'  dość spore 'cycunie'  co sugeruje ,że chyba rodziła?  Jak zauważyła p Ania ,sunia źle reaguje na duże, starsze panie!  podobno wyraźnie się boi i obszczekuje!... ciekawe jak zareaguje na mnie!z_jezorem.gif  jesteśmy umówione na spotkanie we wtorek po 15 :)

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Potwierdzam nadejście pieniążków (18.06.18) z bazarku Maruda666 na kwotę 60,00zł.Ślicznie dziękujemy za pomoc dla Sali.

http://www.dogomania.com/forum/topic/345642-rozliczam-ciuszki-i-nie-tylko-dla-trzech-psiaków-do-0306/

                                                                 Znalezione obrazy dla zapytania emotikony ruchome kwiaty

                                                               

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, anica napisał:

  P Ania ,mówi że tak sobie rozmawiały z mamą ,że  Salunia ... jakby walczyła o przetrwanie? o rodzinę?  żeby tylko , zostać w domciu z ludźmi,  jest bardzo grzeczna!  usłuchana ,jakby chciała powiedzieć... zobaczcie jaka jestem mądra ,kochana i zdolna! nawet z Manią /kicia/ poukładała sobie 'pozytywne stosunki'.   Jak na razie, Mania pozwala podejść do siebie, a kiedy Sali zaczyna ją lizać , myć języczkiem, widać że nie bardzo to lubi i odchodzi, p Ania zastanawia się czy to nie ma związku z rozbudzonym instynktem macierzyńskim?  

A mnie zachwyca kocio-psia przyjaźń jak Jasia i Szamana

V__4B8C.jpg

V__5085.jpg

V__D5A9.jpg

Kiciuś Pucek ze swoim przyjacielem psiakiem

V__17B6.jpg

Czy naszego byłego podopiecznego Elfika z kocią rodzinką

IMG_4600.JPG.a04a028f70cbb8b6441f9db8a155951e.JPG

Więcej zdjęć jest na jego wątku

http://www.dogomania.com/forum/topic/340484-majka-i-elfik-zamojskie-psiaki-już-w-hoteliku-czekają-na-domelfik-w-dsmajka-także-w-ds/?page=9&tab=comments#comment-17296857

Takie zadziwiające są przyjaźnie zwierzaków.

Być może będzie nam dane podobne takie zdjęcia oglądać Mani i Sali ?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ja sądzę,że na przyjaźń kocio-psią nie ma rad.Zwierzęta same się dogadują.One potrzebują też przyjaźni zwierzęcej.U mnie było kilka kotków i była zawsze przyjaźń między nimi tj.kotkiem a psiakiem większa lub mniejsza ale była.Potrafiły bronić jeden drugiego,witać się nawzajem,ustępować miski itd.To jest wspaniały świat zwierząt wystarczy poobserwować.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.06.2018 o 23:39, Anpoleworld napisał:

Kardiolog nas przyjmie na 29 czerwca :) 

Pani Aniu, po wizycie bardzo prosimy o napisanie tu na wątku o przebiegu wizyty i zaleceniach kardiologa.Będę mocno trzymać kciuki  aby nic poważnego nie było z serduszkiem Sali!

Jeżeli chodzi o wstawianie zdjęć na dogo to muszą być one zmniejszone do wartości w pikslach 640x480 bo inaczej wyskakuję "błąd w przesyłaniu pliku"

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Bogusik napisał:

Sali była w środę w odwiedzinach u rodziny na śląsku i zapoznała się z nową siostrzyczką...:)

35771098_2221818131166069_1265128053495824384_n.jpg.7a082e18f548c92a12102d73f29a58a3.jpg

35804794_2221817994499416_4993224602034372608_n.jpg.80fc18e2a371601fd74a876ae0dc17a8.jpg

35805472_2221819371165945_8635678205610557440_n.jpg.f40be9b13c96c883d8b9b86bebf569bc.jpg

Naprawdę podobne!  siostry jak nic!mruga.gif

18 godzin temu, Bogusik napisał:

Jeżeli chodzi o wstawianie zdjęć na dogo to muszą być one zmniejszone do wartości w pikslach 640x480 bo inaczej wyskakuję "błąd w przesyłaniu pliku"

Bogusiu, czy możesz napisać jak zmniejszać zdjęcia do 640X480 piksli?

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, anica napisał:

 

Bogusiu, czy możesz napisać jak zmniejszać zdjęcia do 640X480 piksli?

Aniu ja korzystam z Painta.Zdjęcia najpierw muszą być umieszczone w folderze.Otwieram folder,najeżdżam na zdjęcie,które chcę zmniejszyć i klikam prawym myszy.Otwiera się tablica,na której min. jest "edytuj" i na to klikam.Otwiera się Paint ze zdjęciem i na górze w pasku zadań jest min. opcja "zmień rozmiar" /ikonka z małym kwadracikiem a na nim większy/Na to klikam i otwiera się tabliczka,na której jest min. "Piksle" i to trzeba zaznaczyć /obok jest kółeczko do zaznaczania/ Poniżej pokaże się aktualna wartość tego zdjęcia np.2670 i 1950.Tam gdzie jest większa czyli np 2670 trzeba wykasować i wpisać 640 a druga powinna sama się sama automatycznie ustawić.Na dole tabliczki zatwierdzam,zamykam stronę i jeszcze raz jest "zapisz" więc zatwierdzam.

Są jeszcze inne zmniejszacze ale nie korzystałam

http://www.pomniejszacz.pl/

http://zmniejszacz.pl/

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

A ja dostałam zapytanie o Sali:

Karol

Witam bardzo jestem zainteresowany pieskiem chce go odebrać mieszkam we Wrocławiu Dolnoslaskim na ulicy mickiewicza nr...... czy można go odebrać i czy za psa się płaci czy jest ze odda pani go za darmo a czy na swoje posłanie i miski i karmę i smycz proszę o kontakt i czy był by dowiezienie psa do Wroclawia

Moja odpowiedź:

Witam.Ależ oczywiście piesek jest za darmo i oczywiste jest,że zostanie dostarczony pod wskazany wyżej adres.Akcesoria będą zapakowane w upominkowe pudełeczko przewiązane przepiękną dużą czerwoną kokardą + mały gratisik w postaci przepysznego obiadku, deserku a także najdroższego na świecie winka Cheval Blanc z 1947r. z jednych z ekskluzywnych wrocławskich restauracji np.Monopol a być może z Grape Restaurant.

  • Like 1
  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Onaa napisał:

Podoba mi się Twoja odpowiedź Anulka :D. Czasami nie można inaczej.

Nie wytrzymuję już bezsensownych zapytań.Jeżeli takie są to nasuwa się proste pytanie "w takim razie czy stać jest tego kogoś na utrzymanie psiaka".

Link to comment
Share on other sites

D

32 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Wyciszyć telefon. Numery takie blokować :)

Najlepiej by było!  nie pojmuję co Ci ludzie mają w głowie???

Kochani, bardzo przepraszam, w tym pędzie zapomniałamzawstydzony.gif wczoraj napisać ,że p Ania prosiła o zmianę terminu spotkania na piątek po 15, akurat będą wieści od kardiologa z pierwszej ręki!... szczerze mówiąc to jestem dobrej myśli   :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.06.2018 o 10:06, Anula napisał:

A ja dostałam zapytanie o Sali:

Karol

Witam bardzo jestem zainteresowany pieskiem chce go odebrać mieszkam we Wrocławiu Dolnoslaskim na ulicy mickiewicza nr...... czy można go odebrać i czy za psa się płaci czy jest ze odda pani go za darmo a czy na swoje posłanie i miski i karmę i smycz proszę o kontakt i czy był by dowiezienie psa do Wroclawia

Moja odpowiedź:

Witam.Ależ oczywiście piesek jest za darmo i oczywiste jest,że zostanie dostarczony pod wskazany wyżej adres.Akcesoria będą zapakowane w upominkowe pudełeczko przewiązane przepiękną dużą czerwoną kokardą + mały gratisik w postaci przepysznego obiadku, deserku a także najdroższego na świecie winka Cheval Blanc z 1947r. z jednych z ekskluzywnych wrocławskich restauracji np.Monopol a być może z Grape Restaurant.

Wspaniała odpowiedź Anula!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...