Jump to content
Dogomania

Sali - czarnulka-chcemy suni pomóc,czy się uda?Sali od 11.06.18 w DS.


Recommended Posts

Jesteśmy po spotkaniu ,które odbyło się na świeżym powietrzu i pełne było wspaniałych wiadomościserduszka.gif

spacerkiem poszłyśmy do 'psiego placu zabaw' w parku Tołpy, w miłej atmosferze ,bardzo fajnie słuchało mi się dobrych wiadomości na temat wizyty u kardiologa , która odbyła się we wtorek 26czerwca/ p Ania otrzymała telefon że zwolniło się miejsce z którego chętnie skorzystali/  wyniki wizyty są bardzo dobre, Sali miała robione USG i ECHO serca, które wyszły bardzo dobrze!/dokumentacja medyczna jest w całości do przedstawienia/  diagnoza jest taka ,że ta spowolniona praca serduszka ,była spowodowana ... biegunką, która spowodowała odwodnienie :) inne wyniki, równie dobre, nie spamiętałam wszystkich ,tych dobrych wiadomości, ponieważ p Ania tak wspaniale opowiada o postępach Sali, że słuchając z wielką radością mogłam jeszcze obserwować radosne harce Sali! wszędzie jej było pełno! tu.. tam... za chwilę z powrotem tu :) widać ,ze Sali jest bardzo szczęśliwa!  a do tego jeszcze naprawdę grzeczna i usłuchana!  wiele potrafi zrobić, reaguje na siad, połóż się wraca na zawołanie, jestem pod wrażeniem tej małej czarnulki, było tak miło że straciłyśmy rachubę czasu i mam skrupuły ,że przeze mnie dzisiaj pojadą do rodziców p Ani ,późniejszym pociągiem bo na ten planowy, byłoby za późno... tak jakoś nam zeszłozawstydzony.gif

Sali pokazuje się! zobaczcie jaka jestem śliczna!  na spotkanie poszłam z moją ślicznotką, Taksunią serce.gif

25fee8e8f666676fmed.jpg

Sali naprawdę opanowała sztukę chodzenia po drabinkach i wiele innych sztuczek

, tylko trudno ją uchwycić aparatem jest taka zwinna i szybkaaparat.gif

a2bba957610883e3med.jpg

Pani Ania ma zawsze przy sobie smaczki, którymi nagradza Sali , a sunia jest tak wpatrzona w Panią Anię! ja widzę... wielkie Ajlawiu zakochany.gif

f27905624458db5amed.jpg

Biegały z wywieszonymi językami, tak było gorąco!  ale... taki upał ,to nie jest przeszkoda!... tyle ciekawych rzeczy się tu dzieje...

ff9a6c72a67c0f1fmed.jpg

Sali jest naprawdę ciekawa wszystkiego a radość dodaje jej skrzydeł! już jest tu!... już jest tam!

44a81313667c3aa8med.jpg

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Zwróćcie proszę uwagę jak ja się pięknie błyszczę!  jaka jestem zdrowa, szczęśliwaokok.gif

7d2a62f495037fddmed.jpg

 

Sali jest otwarta na wszystkich psich przyjaciół!   i ich miseczkę z wodą również, da se radę dziewczynkaokok.gif

35d6e67c2deaea6fmed.jpg

Oglądałyśmy cycunie Sali i... faktycznie ,wyglądają jakby rodziła? 

525c429871f6a96dmed.jpg

Tu chyba jeszcze bardziej widać...

5aa125cc8080c044med.jpg

Sali jest teraz szczęśliwym, kochanym i kochający członkiem rodziny p Ani, Dziękujemy Pani Aniubuzki.gif

Sali ma już swój Dom na zawsze!serduszka.gif  i nic tego nie jest w stanie zmienić!

239bf27e4d21ac58med.jpg

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

To można  już odetchnąć, skoro kardiolog niczego poważnego się nie doszukał:) Cudownie widzieć Sali taką radosną,zadbaną i wpatrzoną w swoją Panią, jak w obraz :) Widok szczęśliwych psów w swoich DS pozwala nam wierzyć w to,że warto pomagać kolejnym bezdomnym..... I pomyśleć,że tak niedawno siedziała za kratami schroniskowego boksu z nikłą nadzieją na odmianę swojego smutnego losu..... Bądź szczęśliwa mała królewno i żyj długo i  zdrowo wraz ze swoimi wspaniałymi opiekunami! :)

Aniu,dziękujemy za spontan. wizytę,wieści i zdjęcia :)

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ależ jej się poszczęściło! Czytam wieści i czytam... oglądam zdjęcia i nie dowierzam :) Jak ja chciałabym TAKI domek dla swoich suniek! Bądźcie szczęśliwe Obie, Pani Aniu i Sali!

A do Tołpów mam sentyment... one były jednym z przyczyn, dlaczego zamieszkałam w tym, a nie innym mieście. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Sali pozdrawia :) Miałam dzisiaj ,bardzo miłe odwiedzinki, serce mi rosło jak patrzyłam na Sali, to naprawdę inna sunia, mentalnie inna!serduszka2.gif jest radosna,  ciekawska ,ufna i szczęśliwa :) Dziękujemy ,kochani :)  mam jeszcze zdjęcia ,które sama pstryknęłam ale coś nie mogę sobie poradzić z aparatem, pokażemy Salunię ze zdjęć od p Ani, dziękuję buzki.gif

Spokojna o dzień jutrzejszy :) i ta... mina oczko.gif

 

d2727f239f8fe658med.jpg

Lubią być blisko siebieserduszka2.gif

a63c0c14312bee5fmed.jpg

To się nazywa życie! futra rządząhaha.gif

7e60932b970d1c71med.jpg

Sali ma fajny plecaczek, jeszcze takiego nie widziałam! Superokok.gif

3e41ee3926cccbaamed.jpg

 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Cudnie :) Świetnie, że odwiedziłaś Sali.

Tym razem, Wspaniała rodzinka odwiedziła  mnie! było bardzo miłoserduszka.gif

10 godzin temu, Bogusik napisał:

Dziękujemy Aniu za wiadomość i zdjęcia Sali :) Mała ma naprawdę wspaniały domek :)

Jeszcze pokażemy ślicznotkę z mojego aparatu/ jak znajdę kabelek/  żebyśmy mogły takie domki ,klonować1... tak siem rozmarzyłamoczko.gif

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...