Jump to content
Dogomania
Anula

Sali - czarnulka-chcemy suni pomóc,czy się uda?

Recommended Posts

21 godzin temu, Bogusik napisał:

Taka figurka to raczej mnie by się przydała a Sali chociaż 1kg więcej :)

Mnie też.

Bogusiu, Anula, czy transport suczek został już opłacony jak zwykle? Czy kasę z bazarku transportowego, przesłać na konto Anulki?

4 godziny temu, Havanka napisał:

Mnie też.

Bogusiu, Anula, czy transport suczek został już opłacony jak zwykle? Czy kasę z bazarku transportowego, przesłać na konto Anulki?

Elu,właśnie transport nie był opłacony jak zwykle i dzisiaj mnie olśniło,że nie wpłaciłam 40zł na bazarku transportowym.Rozmawiałam z Anulą i ma za mnie zrobić ten przelew.Poczekaj więc na ta wpłatę i wtedy trzeba podzielić i przelać do Szafirki i Murki

Sali była dzisiaj u weta. Była grzeczna, ale w poczekalni raczej wystraszona każdym ruchem psa, czy człowieka, każdym stuknięciem, odgłosem. I kto by pomyślał, że u nas wszędzie jej pełno.

Sali ma około 2 lata (tak jak określił wet schroniskowy), waży 8 kg, w kłębie ma 38 cm. Rana po sterylizacji ładnie zagojona, ale bardzo długa, tak jakby po zabiegu aborcyjnym, ale to tylko domniemanie. Uszy zdrowe, ząbki ładne. Sunia została zaszczepiona na choroby zakaźne.

W załączeniu faktura za weta i za spa (pierwsza pozycja)

IMG_20180521_165926_450x600.jpg

IMG_20180525_162043_800x600.jpg

O jacie! To naprawdę rasa mojego :))) tyle samo w  kłębie, ale Sali to ta z tych szczuplutkich. Chyba faktycznie powinna przytyć 1-2kg.

Nie dziwię się, że była wystraszona. Ważne, że dzielna, nikogo nie zjadła :)

U Hani pozostała kwota do rozliczenia: Dunia-241,67zł+Capri-233,34zł=475,01zł.

Rozliczenie:

I. 475,01zł - 108,29zł(8,33złx13)-opłata za hotelik-V=366,72zł

II.366,72zł-60,00zł-opłata za SPA i wirusówki=306,72zł 

Tak jak uzgadniałyśmy,że będziemy regulować rachunki z pieniążków nadpłaconych pozostających u Ciebie.

Za SPA i szczepienie odjęte.

Jeżeli chodzi o transport to musimy jeszcze chwilkę poczekać z decyzją podzielenia kwoty.Bardziej światłe dziewczyny rozliczą bo  mój mózg,który prawidłowo ma 78% wody zbliża się do 100%.