Jump to content
Dogomania

Sali - czarnulka-chcemy suni pomóc,czy się uda?Sali od 11.06.18 w DS.


Recommended Posts

Jak zawsze,przeglądając moje subskrypcje,zaglądnęłam na wątek zamojskich psiaków.

Tola była w Schronisku i wypatrzyła czarną sunię o dłuższej sierści.Sunia ma 3 lata tyle tylko wiemy.Ze względu na to,że jest planowany łączony większy transport psiaków,uzgodniłyśmy z Bogusik,że pomożemy suni i zabierzemy ją do Hoteliku u szafirki.Dzięki transportowi sunia otrzyma nowe życie.

No i właśnie próbujemy jej pomóc.Udało się zarezerwować miejsce w Hoteliku u szafirki.Koszt to:250,00zł+karma+koszty weterynaryjne.

Transport przewidywany jest 18.05.18.

Może wspólnie spróbujmy czarnulce pomóc.

Jeżeli się uda to:

Pewnego dnia Sali spotka człowieka,którego nie będzie obchodziła jej przeszłość,ponieważ już na zawsze zostanie w jego przyszłości.

Potrzebujemy pomocy w formie:

- deklaracji stałych

- deklaracji jednorazowych

- pomocy w postaci bazarków

A oto sunia:

IMGP3541.JPG

IMGP3536.JPG

Bardzo prosimy,pomóżmy maluchowi,może się uda!

 

Link to comment
Share on other sites

Post rozliczeniowy:

I. Deklaracje stałe:

1.Bogusik - 20,00zł(od VI)-03.06.18-20,00zł-VI

2.Anula - 20,00zł(od VI)-03.06.18-20,00zł-VI

Ogólnie deklaracje stałe: + 40,00zł

Wpłacone deklaracje stałe: + 40,00zł

II. Deklaracje jednorazowe i inna pomoc:

1.Fundacja ZEA - karma sucha;szczepienie-rozliczenie między szafirką.

2.Bazarek Bogusik: 15.06.18 - 236,34zł

http://www.dogomania.com/forum/topic/345610-proszę-nie-pisaćtworzy-się/?tab=comments#comment-17288831

3.Transport: murek;szafirek

4.Bazarek transportowy-Havanka:rozliczenie między szafirką i murką.

5.Bazarek Maruda666: 18.06.18 - 60,00zł

http://www.dogomania.com/forum/topic/345642-rozliczam-ciuszki-i-nie-tylko-dla-trzech-psiaków-do-0306/

Ogólnie deklaracje jednorazowe: 296,34zł

III. Wydatki:

1.transport - 62,50zł-rozliczenie między szafirką.

2.OLX-wyróżnione na Wrocław-04.06.18-17,81zł

3.Pobyt w Lecznicy-jedna doba+odrob.odpchl. w Janowie Lubelskim (fakt.nr.5/06.2018) - zwrot do Fundacji ZEA-11.06.18-110,00zł

Wydatki: 127,81zł

Ogólne rozliczenie:

Deklaracje stałe:40,00zł + deklaracje jednorazowe:296,34zł - wydatki:127,81zł = 21.06.18:  +208,53zł

Po Sali została przekazana kwota 208,53zł dla Joy i Sema - 01.08.18:

http://www.dogomania.com/forum/topic/346625-psia-rodzinka-sunia-joydżoi-i-jej-synek-sem-potrzebują-pomocy/

STAN KONTA = 0,00ZŁ

*****************************************************************************

U Hani pozostała kwota do rozliczenia: Dunia-241,67zł+Capri-233,34zł=475,01zł.

Rozliczenie:

I. 475,01zł - 108,29zł(8,33złx13)-opłata za hotelik-V=366,72zł

II.366,72zł-30,00zł-opłata za SPA =336,72zł 

III.opłata za transport - 336,72zł - 62,50zł = 274,22zł

IV.opłata za hotelik za VI - 250,00zł (274,22zł - 250,00zł) = 24,22zł-03.06.18

V.Zwrot z Fundacji ZEA - 14.06.18-110,00zł

**************************************************************************

U Hani pozostała kwota do rozliczenia po Sali+ Alis http://www.dogomania.com/forum/topic/336889-alis-wraca-z-adopcji-po-półtora-roku-destino-w-swoim-cudownym-domku/:

19x8,33zł=158,27zł (nadpłata za hotelikowanie Sali za VI)

158,27zł + 24,22zł = 11.06.18 - 182,49zł

182,49zł + 110,00zł (zwrot z Fundacji ZEA) = 15.06.18 - 292.49zł

292,49zł + 191,69zł (po Alis) = 484,18zł - 15.06.18

Przeniesienie kwoty na wątek Algi:

http://www.dogomania.com/forum/topic/345802-alga-po-pobycie-w-radysach-już-od-020618-bezpieczna-zakwaterowana-w-hoteliku-u-szafirki/

 

Link to comment
Share on other sites

Post informacyjny:

17.05.18 - Sali zostanie zabrana ze Schroniska do Lecznicy przez murka.18.05.18 rano Sali wyrusza z murkiem do Katowic,następnie przejmie sunię szafirek,który przetransportuje ją do Hoteliku w Nowej Soli.

18.05.18 - pierwsze chwile w hoteliku:

Sali jest wesoła, przyjazna, towarzyska. Jest bardzo szczuplutka. Po chwili spaceru zaczęła kaszleć, nie wiem, czy to przypadkowo, czy coś ją męczy, nie miała na sobie obroży, więc ucisk odpada, zobaczymy co będzie jutro.

19.05.18  

Sali dzisiaj przywitała nas z wielką radością - skakała na nas, obdarowywała buziakami. Pyszczek ma cały czas uśmiechnięty, ogonek mało się nie urywa. Dzisiaj nie słyszę, aby kaszlała, może wczoraj po prostu zakrztusiła się śliną.

17 maja była odrobaczona i otrzymała krople na pchły i kleszcze. Wszystko to wpisane jest w książeczkę.

25.05.18

Sali była dzisiaj u weta. Była grzeczna, ale w poczekalni raczej wystraszona każdym ruchem psa, czy człowieka, każdym stuknięciem, odgłosem. I kto by pomyślał, że u nas wszędzie jej pełno.

Sali ma około 2 lata (tak jak określił wet schroniskowy), waży 8 kg, w kłębie ma 38 cm. Rana po sterylizacji ładnie zagojona, ale bardzo długa, tak jakby po zabiegu aborcyjnym, ale to tylko domniemanie. Uszy zdrowe, ząbki ładne. Sunia została zaszczepiona na choroby zakaźne.

Sali trochę się uspokaja, już potrafi się położyć, pospacerować wolno. Uwielbia ludzi, w tym dzieci, obdarza nas buziakami. Dzisiaj mnie zaskoczyła - była u nas Pani zobaczyć kotka do adopcji i kiedy weszła do domu, Sali pomerdała ogonem, ale gdy się zorientowała, że to obca osoba, to stanęła prawie za mną i obserwowała, dopiero po chwili rozmowy podeszła do tej Pani.

Sali radzi sobie ze smyczą, ale jak coś ją zainteresuje to pociągnie w lewo, czy w prawo, jednak nie boi się. Koty toleruje, ale czasami lubi sobie pogonić dla zabawy, nie ma w tym agresji.

Sunia ma piękne stopki - jakby miała założone czarne buciki. Nie udało mi się jeszcze zrobić zdjęcie z bliska, bo wszystkie są poruszone, ale w końcu zrobię :)

Sali je sporo, zacznie przybierać na wadze.

OLX dla Sali-04.06.18-Wrocław,wyróżnione.

https://www.olx.pl/oferta/sali-przemila-radosna-mlodziutka-czarnulka-szuka-domu-CID103-IDuPu5Z.html

Tekst:

Sali-przemiła,radosna,młodziutka czarnulka szuka domu.

Sali jest filigranową, śliczną,młodziutką i kochaną suczką.Ma około 2 lata,waży 8kg w kłębie 38cm. Komplementy pod jej adresem można mnożyć w nieskończoność. Jest towarzyskim,przeuroczym małym pieskiem o długiej sierści.Uwielbia dorosłych a także dzieci co demonstruje rozdawanymi buziakami.Pyszczek Sali jest wciąż uśmiechnięty a ogonek w ruchu.Kotki toleruje ale czasem dla zabawy lubi je pogonić,nie ma w tym agresji.Ładnie chodzi na smyczy,zachowuje czystość. Jest wysterylizowana,posiada czip i pełny pakiet szczepień. Sali przebywa w Domu Tymczasowym w Nowej Soli (woj.lubuskie) .

Podaruj maluchowi dom na zawsze, a nie pożałujesz. Sali będzie dla Ciebie wiernym przyjacielem i odda Tobie swoje całe serduszko.
Kontakt:Hania

Sali od 11.06.18 jest w swoim domku we Wrocławiu.

 

Link to comment
Share on other sites

Transport trzech psiaków planowany jest na 18.05.18.Będzie to transport łączony.Od murki wyjeżdżają dwa psiaki do DS,do Jaworzna i Lubiąża.Murek dotrze do Katowic,z Katowic przejmie czarnulkę i psiaczka z  Lubiąża szafirek.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Zaglądam do pięknej. Ujęła mnie swoją mordką i oczkami... jak wspaniale, że dostaje szansę :)

Tak,jak wszystko dobrze pójdzie to Sali dotrze do Hoteliku.Jest śliczna.

13 godzin temu, Bogusik napisał:

Dziękuję Anulko za założenie Sali wątku :)

A ja bardzo dziękuję za imię dla suni.Sunia już ma coś swojego.

11 godzin temu, Bgra 605 989 789 napisał:

Piekna sunia :) poudostepniam na grupach fb jak tylko bedzie miała ogłoszenia.

Bardzo dziękuję.To jest pomoc istotna.Ogłoszenia wyjdą jak tylko sunia będzie po SPA,wecie i będą fotki i troszeczkę poznany charakter.

9 godzin temu, b-b napisał:

Jestem u czarnulki :)

Fajnie,że b-b będziesz zaglądać na wątek Sali.

9 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

I ja zaglądam do małej, czarnej zamojskiej sunieczki. 53kwiatek.gif

Dziękuję.Zamojska sunia za kilka dni będzie na wolności i to jest piękne.

1 godzinę temu, Jo37 napisał:

Dzisiaj 16 .Już tylko dwa dni do wyjazdu.

Witaj Jo37,fajnie,że będziesz kibicować czarnulce.Zaglądaj do nas.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jak będzie wyglądało rozliczenie transportu,ponieważ jest to transport łączony.

Murka ma zabrać dwie sunie ze schronu w czwartek i ulokować w Lecznicy.Rano murek wyrusza z czterema psiakami do Katowic.

Okazało się,że jeszcze jedna sunia zostanie zabrana ze schronu do szafirki.Stąd cztery psiaki będą transportowane.Tola bierze sunię pod swoją opiekę.Tak zrozumiałam.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Anula napisał:

Nie wiem jak będzie wyglądało rozliczenie transportu,ponieważ jest to transport łączony.

Murka ma zabrać dwie sunie ze schronu w czwartek i ulokować w Lecznicy.Rano murek wyrusza z czterema psiakami do Katowic.

Okazało się,że jeszcze jedna sunia zostanie zabrana ze schronu do szafirki.Stąd cztery psiaki będą transportowane.Tola bierze sunię pod swoją opiekę.Tak zrozumiałam.

Zgadza się - razem z Sali jedzie do szafirki jej koleżanka z boksu - Ula, która bardzo cieplutko zaprasza na swój wątek

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tola napisał:

Witam u ślicznej Sali, będę jej kibicować.

Po raz kolejny bardzo dziękuję Bogusik i Anuli za danie szansy kolejnej zamojskiej dziewczynce

stylowi_pl_ogrod_41928285.gif

Witaj Tola na wątku czarnulki.To dzięki Tobie bo ją pokazałaś,sunia otrzymała pomoc.

1 godzinę temu, szafirka napisał:

Czekamy :)

Ogromnie cieszę się Haniu na ten dzień.

Mamy u Ciebie pieniążki za hotelik za V po Duni i Capri tj.241,67+233,34zł a więc na razie Sali za V będzie miała opłacony pobyt w hoteliku.

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Havanka napisał:

Witam się na wątku pięknej Sali i zapraszam na bazarek, z którego dochód będzie przeznaczony na jej transport do hoteliku Szafirki:

 

Havanko kolejny raz pomożesz bardzo naszym psiakom.Serdecznie dziękujemy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...