Jump to content
Dogomania

Sali - czarnulka-chcemy suni pomóc,czy się uda?Sali od 11.06.18 w DS.


Recommended Posts

21 godzin temu, Bogusik napisał:

Taka figurka to raczej mnie by się przydała a Sali chociaż 1kg więcej :)

Mnie też.

Bogusiu, Anula, czy transport suczek został już opłacony jak zwykle? Czy kasę z bazarku transportowego, przesłać na konto Anulki?

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Havanka napisał:

Mnie też.

Bogusiu, Anula, czy transport suczek został już opłacony jak zwykle? Czy kasę z bazarku transportowego, przesłać na konto Anulki?

Elu,właśnie transport nie był opłacony jak zwykle i dzisiaj mnie olśniło,że nie wpłaciłam 40zł na bazarku transportowym.Rozmawiałam z Anulą i ma za mnie zrobić ten przelew.Poczekaj więc na ta wpłatę i wtedy trzeba podzielić i przelać do Szafirki i Murki

Link to comment
Share on other sites

Sali była dzisiaj u weta. Była grzeczna, ale w poczekalni raczej wystraszona każdym ruchem psa, czy człowieka, każdym stuknięciem, odgłosem. I kto by pomyślał, że u nas wszędzie jej pełno.

Sali ma około 2 lata (tak jak określił wet schroniskowy), waży 8 kg, w kłębie ma 38 cm. Rana po sterylizacji ładnie zagojona, ale bardzo długa, tak jakby po zabiegu aborcyjnym, ale to tylko domniemanie. Uszy zdrowe, ząbki ładne. Sunia została zaszczepiona na choroby zakaźne.

W załączeniu faktura za weta i za spa (pierwsza pozycja)

IMG_20180521_165926_450x600.jpg

IMG_20180525_162043_800x600.jpg

Link to comment
Share on other sites

U Hani pozostała kwota do rozliczenia: Dunia-241,67zł+Capri-233,34zł=475,01zł.

Rozliczenie:

I. 475,01zł - 108,29zł(8,33złx13)-opłata za hotelik-V=366,72zł

II.366,72zł-30,00zł-opłata za SPA i wirusówki=336,72zł 

Tak jak uzgadniałyśmy,że będziemy regulować rachunki z pieniążków nadpłaconych pozostających u Ciebie.

Za SPA odjęte.Fundacja ZEA pokryje koszt szczepienia.

Jeżeli chodzi o transport to musimy jeszcze chwilkę poczekać z decyzją podzielenia kwoty.Bardziej światłe dziewczyny rozliczą bo  mój mózg,który prawidłowo ma 78% wody zbliża się do 100%.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tola napisał:

ZEA pokryje koszt wizyty u weta Sali i Uli - więc opłata za hotelowanie będzie o 30 zł mniejsza

Tola,bardzo dziękujemy.To szafirka wystawi fakturę i podeśle.

W takim razie dodaję 30,00zł do pozostawionych pieniążków u Hani.

Link to comment
Share on other sites

Transport Sali i Uli.

Murka - 280 zł

Szafirek - 265 zł

Na bazarku zostało  zebrane 420 zł.  Brakuje 125 zł.

Ustalono,że Havanka przeleje do Murki całość zaległości a resztę wpłaci do szafirki.

Brakująca kwota na jednego psiaka 62,50zł,którą trzeba przelać szafirce.

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Anula napisał:

Transport Sali i Uli.

Murka - 280 zł

Szafirek - 265 zł

Na bazarku zostało  zebrane 420 zł.  Brakuje 125 zł.

Ustalono,że Havanka przeleje do Murki całość zaległości a resztę wpłaci do szafirki.

Brakująca kwota na jednego psiaka 62,50zł,którą trzeba przelać szafirce.

Dziękujemy Anulka za informację:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.05.2018 o 21:09, Havanka napisał:

Pieniążki za transport w kwocie 280 zł, wpłaciłam już na konto Murki a Szafirce dopłaciłam 140 zł.

Opłata za transport już uregulowana.

 

Dziękujemy Elu bardzo za uregulowanie opłaty za transport :)

Link to comment
Share on other sites

A naszej Sali szykuje się domek we Wrocławiu. Z wstępnej rozmowy z Panią Anią mam odczucie,że bardzo dobry.Mieszkanie w kamienicy wynajmowane już 3 rok i jest zgoda na posiadanie zwierząt.Pani Ania jest na ukończeniu studiów weterynarii i mieszka wraz z partnerem.Ma również opanowane podstawy behawioralne.Adoptowali koteczkę Maję, która miała lęk separacyjny i niszczyła wszystko co możliwe.Z czasem uporali się z tym,a także nauczyli kotkę chodzić na smyczy na spacery i podróżować  do rodziców na wybrzeże lub Śląsk.Sali jako członek rodziny będzie oczywiście uczestniczyć  w tych wyprawach.Gdyby zaszła taka potrzeba to opieka weterynaryjna zapewniona na klinikach gdzie pani odbywa praktyki.Będzie zamówiona adresówka,zakupiona obróżka,szelki i smycz a po wymiary Pani Ania zadzwoni do Hani.Chce całą wyprawkę zabrać ze sobą gdy pojadą po sunię.

O wizytę poprosiłam anica i zgodziła się ją przeprowadzić bo to jej okolice.Termin wizyty poznamy jutro.Aniu z całego serca dziękuję :)

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...