Jump to content
Dogomania

Daszka z Radys wyciągnęła szczęsliwy los i 09.07.2018 pojechała do DS. Tami też ma już domek :)


Recommended Posts

Dnia 12.07.2018 o 22:59, Poker napisał:

Jakaś kochliwa się zrobiłaś :)

No zrobiłam. Nie da się ukryć. ;)
Mnie chyba tak zrobiła rozłąka z moim psiakiem - bardzo, bardzo brakuje mi tutaj futrzaka. Ale 4. piętro bez windy dla mojego psiaka wkraczającego w starość, długiego i o krótkich łapkach i kiedy już wzmacniam jego stawy to taka średnia opcja. ;)
No i tak sobie żyję samotnie w pustych 4 ścianach i tylko na widok psów jojczę po swojemu:)

Widzieć  szczęśliwą Daszkę - bezcenne. :)))

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.07.2018 o 08:36, Sara2011 napisał:

Daszka w hoteliku lubiła kotka pogonić i przyznam, że ten fakt spędzał mi sen z powiek jak to będzie jak Daszka pojedzie do Szkocji i nie dogada się  z kotkiem. A tu proszę-jaka komitywa :).

28.thumb.jpg.5eafa24f1ac03757cd63467fde763f3c.jpg

29.thumb.jpg.bb9f02c20c4e0a3ee3a77323d6ac5634.jpg

hehe :-) cudna jest :-)

Link to comment
Share on other sites

Wstawiam parę zdjęć Tami. Sunia ma nadal trochę lęków . Jest bardzo związana emocjonalnie z Freską - jak traci ją z oczu biega chaotycznie po domu i ogrodzie szukając jej. Boi  się głośnych dźwięków ( odkurzacza, kosiarki ). W pierwszych kontaktach z obcymi też jest bardzo ostrożna, biega po domu, obchodzi ludzi niepewnie. Zdecydowanie pewniej Tami czuje  się w towarzystwie innych psiaków.

 

IMG_3584.JPG

IMG_3587.JPG

IMG_3661.JPG

IMG_3676.JPG

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kochani od kilku dni Tami spędza swój czas w swoim własnym domku stałym :). Tami zamieszkała w Siemianowicach Śląskich :). Ma juz swoją Panią i swojego Pańcia i nie jest już bezdomną sunią. Na początku była dosyć zestresowana, pierwszego dnia chowała się pod łóżkiem ale z każdym dniem jest coraz lepiej. A wczoraj wieczorem to już się nawet rozbrykała :). A miejscówkę pod łóżkiem już zamieniła na łóżeczko, gdzie nie omieszka się błogo rozciągać :).

4.thumb.jpg.1f1b481099caf1b41112fcafd188c483.jpg

2.thumb.jpg.db8bcd75f1dbac629f6c82cf26d45904.jpg

6.JPG.117a68e3a6a34fbda9a2346b915fe140.JPG

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...