Jump to content
Dogomania

POJAWIŁ SIE GUZ I POTRZEBA OPERACJI !!! CHORE SERCE !!! Starsza suczka z gnijącymi oczami juz poza schroniskiem.....pomóż proszę....


Recommended Posts

Mam pierwsze wiadomosci od anecik:

Suczka bardzo wychudzona,   wystraszona i ....cuchnaca - jak to po schronisku. Za tydzien, dwa trzeba ja wykapac. 

Suczka podchodzi do anecik, staje na dwoch lapkach po smaczka. Anecik dokarmia ja z reki - ladnie je

 Nie jest agresywna, nie szczeka i nie warczy na ludzi. Z psami jeszcze nie miala kontaktu. 

 Jesli chodzi o stan suczki, to oczy wygladaja troche lepiej niz na zdjeciach, ale te byly robione blisko 2 tygodnie temu.  Lepek suczki siega do kolan osoby ok. 170 cm wzrostu. Ma wysokie lapki.

Sunia zostala dzisiaj zaszczepiona, choc w ksiazeczce wpisano date 04.05.18 r.  Nie ma informacji o sterylce. 

Jutro lub w srode anecik idzie z sunia do weta. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, Anula napisał:

Sunia cudowna.Teraz aby jak najszybciej trafiła do weta i odpowiednio była leczona.A  chudzinka u anecik pomalutku odzyska swoją świetność.Trzymam kciuki za sunię i wiadomości aby nie były najgorsze co do oczka.

... cudowna!  ale chudzinka straszna! :(

19 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Witaj cudna Oszroniona Księżniczko w lepszym świecie! :)
Bądź grzeczna w anecikowym Królestwie, bo nie jesteś znowu taka malutka :)

... ładnie powiedziane!  Oszroniona Księżniczka :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Witaj cudna Oszroniona Księżniczko w lepszym świecie! :)

 

1 godzinę temu, anica napisał:

... ładnie powiedziane!  Oszroniona Księżniczka :)

To chodźcie i zapraszajcie na bazarek imieniny i nazwijmy ją Szronka, SZRONIA - jedno z proponowanych dziewięciu imion :) 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, MALWA napisał:

Mam pierwsze wiadomosci od anecik:

Suczka bardzo wychudzona,   wystraszona i ....cuchnaca - jak to po schronisku. Za tydzien, dwa trzeba ja wykapac. 

Suczka podchodzi do anecik, staje na dwoch lapkach po smaczka. Anecik dokarmia ja z reki - ladnie je

 Nie jest agresywna, nie szczeka i nie warczy na ludzi. Z psami jeszcze nie miala kontaktu. 

 Jesli chodzi o stan suczki, to oczy wygladaja troche lepiej niz na zdjeciach, ale te byly robione blisko 2 tygodnie temu.  Lepek suczki siega do kolan osoby ok. 170 cm wzrostu. Ma wysokie lapki.

Sunia zostala dzisiaj zaszczepiona, choc w ksiazeczce wpisano date 04.05.18 r.  Nie ma informacji o sterylce. 

Jutro lub w srode anecik idzie z sunia do weta. 

Ona ma na brzuszku ślad po operacji i w schronisku uznali ,że to po sterylizacji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...