Jump to content
Dogomania

POJAWIŁ SIE GUZ I POTRZEBA OPERACJI !!! CHORE SERCE !!! Starsza suczka z gnijącymi oczami juz poza schroniskiem.....pomóż proszę....


Recommended Posts

4 minuty temu, dwbem napisał:

Poproszę o konto, niestety mogę pomóc niewiele i jednorazowo bo nie tylko tutaj pomagam a emerytura niestety nie z gumy a w domu też trzy psy.

Witaj u suni!

Dziekuje za pomoc :)

Zaraz wysylam nr konta.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Anecik napisał:

A może podpytać kogoś kto robił ogłoszenie? wydarzenie? na zrzutka lub pomagam?

To dobry pimysl.

Ale pomyslalam tez, ze ktos, kto jest na fb moglby wrzucic tam zdjecie suni i link do watku. Wiem, ze z fb ludzie tez pomagaja.

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, MALWA napisał:

To dobry pimysl.

Ale pomyslalam tez, ze ktos, kto jest na fb moglby wrzucic tam zdjecie suni i link do watku. Wiem, ze z fb ludzie tez pomagaja.

Ale nie wiem czy wpłacają na prywatne konto pieniądze :)  A jeszcze muszą wiedzieć coś o osobie która chce zbierać kasę na psa.

 

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Anecik napisał:

Ale nie wiem czy wpłacają na prywatne konto pieniądze :)  A jeszcze muszą wiedzieć coś o osobie która chce zbierać kasę na psa.

 

Nie wiem, nie znam fb. 

Tu wiele razy wplacilam pieniadze ludziom, ktorych nie znam. Nie musze o nich nic wiedziec. Wazne, ze ratuja psa i kasa udzie ba leczenie, jedzenie czy hotel.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, MALWA napisał:

Nie wiem, nie znam fb. 

Tu wiele razy wplacilam pieniadze ludziom, ktorych nie znam. Nie musze o nich nic wiedziec. Wazne, ze ratuja psa i kasa udzie ba leczenie, jedzenie czy hotel.

Tu to nie tam.

Tutaj jednak coś o sobie wiemy :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, dwbem napisał:

Poproszę o konto, niestety mogę pomóc niewiele i jednorazowo bo nie tylko tutaj pomagam a emerytura niestety nie z gumy a w domu też trzy psy.

Wyjęłaś mi to z ust.Stara kadra dogomaniacka się wykrusza a nowej praktycznie brak.W moim odczuciu dogo zanika.Gro osób przeszło na emerytury a przeważnie one są kiepskie.Nie stać ludzi na deklaracje.Jeżeli płacą to kilka i już na następną po prostu bidę nie stać ich.Ja z Bogusik już nawet nie wysyłamy zaproszeń do naszych psiaków znając sytuację.

Link to comment
Share on other sites

Nowego grona nie ma, bo zazwyczaj urzędują na FB, gdzie też mają swoich podopiecznych. :(

Jednak anecik ma rację, na FB raczej zbiera się na fundacyjne konta, nie na prywatne. Ludzie też bardziej weryfikują ludzi, tak z marszu to rzadko chcą wpłacać - chyba że na jakąś zbiórkę na zrzutce/ratujemyzwierzaki itp.

Link to comment
Share on other sites

Na koncie sunieczki pojawiły się ostatnio poniższe wpłaty:

...  ..........15,00   -   ania68  (wpłata dla sznupka)  -  17.05.

....  ..........60,00   -   Anula   -  18.05.

....  ..........40,00   -   MALWA   -  18.05.

....  ..........20,00   -   Nesiowata   -  18.05.

Aktualny stan konta to 857,50 zł.

Bardzo serdecznie dziękujemy

800334742_kwiatki6.gif.a17651380636a658a1d78bd1a0ac3d76.gif

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Anula napisał:

Wyjęłaś mi to z ust.Stara kadra dogomaniacka się wykrusza a nowej praktycznie brak.W moim odczuciu dogo zanika.Gro osób przeszło na emerytury a przeważnie one są kiepskie.Nie stać ludzi na deklaracje.Jeżeli płacą to kilka i już na następną po prostu bidę nie stać ich.Ja z Bogusik już nawet nie wysyłamy zaproszeń do naszych psiaków znając sytuację.

Mam podobne wrazenie: coraz wiecej ludzi na emeryturach albo bez pracy. Jesli nawet ktos pracuje, a ma juz kilka psow, na ktore placi co miesiac deklaracje, to ciezko zobowiazac sie na placenie na kolejnego. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Nowego grona nie ma, bo zazwyczaj urzędują na FB, gdzie też mają swoich podopiecznych. :(

Jednak anecik ma rację, na FB raczej zbiera się na fundacyjne konta, nie na prywatne. Ludzie też bardziej weryfikują ludzi, tak z marszu to rzadko chcą wpłacać - chyba że na jakąś zbiórkę na zrzutce/ratujemyzwierzaki itp.

Tak, mlodzi sa na fb, starsi na emeryturach. 

Niestety, odeszlo z dogo sporo osob, ktore pomagaly wielu psiakom. 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, elik napisał:

Na koncie sunieczki pojawiły się ostatnio poniższe wpłaty:

 

...  ..........15,00   -   ania68  (wpłata dla sznupka)  -  17.05.

....  ..........60,00   -   Anula   -  18.05.

....  ..........40,00   -   MALWA   -  18.05.

....  ..........20,00   -   Nesiowata   -  18.05.

Aktualny stan konta to 857,50 zł.

 

 

Bardzo serdecznie dziękujemy

800334742_kwiatki6.gif.a17651380636a658a1d78bd1a0ac3d76.gif

 

Dziekuje za wplaty dla suni !

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, MALWA napisał:

Dziekuje :)

Elik dopisz prosze w rozliczeniu, ze do wykorzystania po Plaskatym mamy jeszcze 76 zl.

Na koncie Dramata w moim banku jest kwota 85,00 zł. Zgodnie z ustaleniami, przelewam tą kwotę na konto suni.

Sunia ma teraz na koncie 942.50 zł.

76,00 zł fizycznie jest u Anecik więc nie dodaję tej kwoty do stanu konta suni. Proponuję, aby o 76,00 zł zmniejszyć należność na pierwszej fakturze za pobyt suni w hotelu. Może tak być Agnieszko ?

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, elik napisał:

Na koncie Dramata w moim banku jest kwota 85,00 zł. Zgodnie z ustaleniami, przelewam tą kwotę na konto suni.

Sunia ma teraz na koncie 942.50 zł.

76,00 zł fizycznie jest u Anecik więc nie dodaję tej kwoty do stanu konta suni. Proponuję, aby o 76,00 zł zmniejszyć należność na pierwszej fakturze za pobyt suni w hotelu. Może tak być Agnieszko ?

Dla mnie ok !

 Trzeba to jeszcze ustalic z anecik :)

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, elik napisał:

76,00 zł fizycznie jest u Anecik więc nie dodaję tej kwoty do stanu konta suni. Proponuję, aby o 76,00 zł zmniejszyć należność na pierwszej fakturze za pobyt suni w hotelu. Może tak być Agnieszko ?

 

1 minutę temu, MALWA napisał:

Dla mnie ok !

 Trzeba to jeszcze ustalic z anecik :)

Oczywiście ok :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

. . .

76,00 zł fizycznie jest u Anecik więc nie dodaję tej kwoty do stanu konta suni. Proponuję, aby o 76,00 zł zmniejszyć należność na pierwszej fakturze za pobyt suni w hotelu. Może tak być Agnieszko ?

 

1 godzinę temu, MALWA napisał:

Dla mnie ok !

 Trzeba to jeszcze ustalic z anecik :)

 

1 godzinę temu, Anecik napisał:

Oczywiście ok :)

 

1 godzinę temu, MALWA napisał:

To ustalone :)

Dziękuję,  cieszę się wielce :)

Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, dwbem napisał:

Moja skromna wpłata już poszła ale pewnie ukaże się po niedzieli.

Mnie na FB żadna siła nie zaciągnie, nie cierpię tego magla.

Bardzo dziękujemy. Powiadomię, jak tylko wpłata pojawi się na koncie suni :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...