Jump to content
Dogomania

POJAWIŁ SIE GUZ I POTRZEBA OPERACJI !!! CHORE SERCE !!! Starsza suczka z gnijącymi oczami juz poza schroniskiem.....pomóż proszę....


Recommended Posts

7 godzin temu, MALWA napisał:

Od Anecik wiem, ze Ajka była u okulisty. Ślepka zostały obejrzane i Pani weterynarz pobrała zeskrobiny z chorych miejsc. Wynik ma być wieczorem. 

 

5 godzin temu, MALWA napisał:

Mam informację od Anecik, ze z wymazu wyszło, że pod oczkami są bakterie. Jutro Anecik jedzie po receptę, by wykupić dla Ajki leki. 

 

Nie dopisalam jeszcze, ze Ajka dostala zastrzyk przeciwswiadowy i przeciwbolowy. Miejsca pod oczkami niestety bolą, stad to tarcie. 

Teraz to juz wiemy dlaczego. 

Z Ajka u weta był mąż Anecik, który pod mordka suczki wymacał coś zgrubialego jakby blizne. Juz wcześniej o tym pisałam, ale wyglądało to jak pogryzienie przez innego psa, z ktorym sunia wyszla ze schronu. Pani weterynarz podejrzewa, ze to moze byc to samo, tyle, ze pod mordka juz to zagojone.

Koszt wizyty wyniosl 60 zl. 

Eliczku - poprosze o zwrot kosztu wizyty do Anecik.

Dojdzie jeszcze koszt lekarstw i transportu do weta.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, elik napisał:

Czyli decyzja o wizycie u okulisty była słuszna. Bez dobrze dobranego leku oczka nie miałyby szans się zagoić. Przy stosowaniu leku z każdym dniem powinno być lepiej.

To bardzo sluszna decyzja.

Jeszcze nie wiadomo co zaleci weterynarz na slepka. Ale tak sobie mysle, ze nie wykluczone, ze te chore miejsca pod oczami dalyby rade sie zagoic, gdyby Ajka ich nie tarla lapa.

Te miejsca nad oczkami jednak sie zagoily. 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, KrystynaS napisał:

No i to był strzał w dziesiątkę - wizyta u lekarza okulisty. Teraz będzie leczenie celowane i poprawa powinna szybko nastąpić.

 

4 godziny temu, Onaa napisał:

Dobre leczenie to właściwe leczenie - mam nadzieję że szybko teraz się zagoją te biedne oczka Ajeczki.

To juz tak jak pisalam wyzej. O leczeniu Ajki i rezultatach bede informowalac na biezaco :)

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj tj. 3.07.  i dzisiaj na konto Ajki wpłynęły poniższe kwoty:

...  ..... .....50,00   -   Aska7   deklaracja za VII  -  3.07.

....  ..........30,00   -   Ewa Marta  deklaracja za   VII  -  3.07.

....  ..........30,00   -   Madie    deklaracja za VII  -  4.07.

.....     .....50,00   -   Mruczka     deklaracja za VII  -  4.07.

 

Bardzo serdecznie Wam dziękujemy

urodziny.jpg.c8bf3639b4626813a5787ad98437a5e6.jpg

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, elik napisał:

Wczoraj tj. 3.07.  i dzisiaj na konto Ajki wpłynęły poniższe kwoty:

...  ..... .....50,00   -   Aska7   deklaracja za VII  -  3.07.

....  ..........30,00   -   Ewa Marta  deklaracja za   VII  -  3.07.

....  ..........30,00   -   Madie    deklaracja za VII  -  4.07.

.....     .....50,00   -   Mruczka     deklaracja za VII  -  4.07.

 

Bardzo serdecznie Wam dziękujemy

urodziny.jpg.c8bf3639b4626813a5787ad98437a5e6.jpg

 

Dziękuje pięknie za wpłaty dla Ajki  !

 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Kilka dni temu rozmawiałam z Anecik przez telefon i akurat wtedy Ajka podniosła się i pobiegała troszkę z innymi psami. Myślę, że im lepiej będzie się czuła, tym bardziej będzie jej się chciało wracać do życia:) 

 

Może tak być, ze kiedy jej coś dolega, kiedy bolą oczka, to ona po prostu stroni od psów, bo jej przeszkadzają. I dlatego od początku nasz Ajka tak lubi spokój.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Anecik w sprawie zaleceń weterynarza w sprawie oczek Ajki.

Ajka ma zapisane inne leki niż dotychczas, nazwy poda Anecik, bo jak rozmawiałyśmy akurat była na ogrodzie z psami. Ajka dostaje od wczoraj maść, i tabletki  - jedną dziennie dwa razy po pół tabletki.

Od wczoraj jest jakby ciut lepiej, to znaczy chore miejsca pod oczami są, natomiast Anecik ma wrażenie, ze Ajka chyba mniej trze te ślepka. Trudno powiedzieć czy tak podziałał zastrzyk z wtorku, czy taka ulgę przynoszą jej nowe leki od wczoraj. Nie wiemy tez jak ten zastrzyk z wtorku ewentualnie długo ma działać.

A poza tym Ajka, to taka babunia, drepta sobie po ogródku, trochę powącha, poleży, znowu podrepta, to znowu przycupnie i odpoczywa. I widać po niej jej starość - i z pyszczka, i z oczek i chodu.....

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, MALWA napisał:

Ustaliłam tez z Anecik, ze w poniedziałek została wysłana do elik faktura za hotelikowanie Ajki za czerwiec.

Eliczku - wyglądaj listonosza :)

Myślę, że nie ma co wysyłać faktur co miesiąc. Może po kilka na raz.

Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, elik napisał:

Myślę, że nie ma co wysyłać faktur co miesiąc. Może po kilka na raz.

A może rozliczać się na podstawie skanów faktur wysłanych przez Anecik, a raz na jakiś czas wysyłać je pocztą? Tak będzie szybciej, a przecież oryginały nie zginą. Ja tak właśnie rozliczam się z Psiarkiem:) Skan od niej- moja wpłata na podane konto, a oryginały zbierają się u Anetki i zborczo zostaną wysłane za jakis czas albo oddane przy okazji spotkania. Przecież nie prowadzimy księgowości:)

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Ewa Marta napisał:

A może rozliczać się na podstawie skanów faktur wysłanych przez Anecik, a raz na jakiś czas wysyłać je pocztą? Tak będzie szybciej, a przecież oryginały nie zginą. Ja tak właśnie rozliczam się z Psiarkiem:) Skan od niej- moja wpłata na podane konto, a oryginały zbierają się u Anetki i zborczo zostaną wysłane za jakis czas albo oddane przy okazji spotkania. Przecież nie prowadzimy księgowości:)

Dokładnie tak rozliczam się z pozostałymi 6-cioma hotelikami i tak zamierzam rozliczać się z Psiarkiem :)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj tj. 5.07.  na konto Ajki wpłynęła kwota 8,89 zł od Agnieszka103.

Serdecznie dziękujemy

1596111544_kwiatki6.gif.8bc0ac57b6b8591612541a000ad9f32d.gif

Czy ja coś przeoczyłam? kwota 8,89 to dość nietypowa wpłata :) Czy ma na jakieś cele specjalne?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...