Jump to content
Dogomania

POJAWIŁ SIE GUZ I POTRZEBA OPERACJI !!! CHORE SERCE !!! Starsza suczka z gnijącymi oczami juz poza schroniskiem.....pomóż proszę....


Recommended Posts

Rozmawialam z Kikou wieczorem, i wiem, ze Ajka ladnie sie allimatyzuje w nowym miejscu. Zachowuje sie tak, jakby po prostu byla u siebie. Zjadla ladnie i zajela sobie koszyczek na samym srodku. Kasia ocenia Ajke jako bardzo spokojnego i stabilnego psychicznie psiaka. Nie boi sie, nie ucieka, nie chowa po katach. Nie ma tez problemu z zachowaniem czystosci. U Kasi drzwi sa otwarte caly czas. Psiaki wchodza i wychodza kiedy chca. A nawet jak sa zamkniete, to w drzwiach jest klapka, przez ktora mozna przejsc. Ajka na razie nie zalapala jeszcze klapki, ale tez nie miala takiej potrzeby.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, elik napisał:

Ostatnio na konto Ajki wpłynęły poniższe kwoty:

  •   50,00 zł  od Aska7  deklaracja IX   -  12.09.
  •   30,00 zł od kasiasekret   deklaracja IX   -  13.09.

Bardzo serdecznie dziękujemy

849563755_kwiatki5.jpg.99919e33039aef23b1c4c96ab8d2dfb7.jpg

Pieknie dziekuje za wplaty dla Ajki !

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, MALWA napisał:

 

Co obejmuje usługa weterynaryjna Ajki nr 1  w kwocie 30 zl

 

To:

 

"Wieczorem rozmawiałam z Anecik, i wiem, ze we wtorek Ajka była u weta na kontroli. Ajka znowu rozdrapała sobie jedno oczko. Dostała antybiotyk na 10 dni.

Tak poza tym wszystko u Ajki w porządku. Leży sobie na fotelu lub na płytkach w kuchni. Jest grzeczna i usłuchana. Apetyt jej dopisuje. Właściwie źle to określiłam, bo powiedzieć, ze apetyt, to mało, o Ajka to prawdziwy mały pochłaniacz wszystkiego co jest do jedzenia."

Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, Anecik napisał:

 

To:

 

"Wieczorem rozmawiałam z Anecik, i wiem, ze we wtorek Ajka była u weta na kontroli. Ajka znowu rozdrapała sobie jedno oczko. Dostała antybiotyk na 10 dni.

Tak poza tym wszystko u Ajki w porządku. Leży sobie na fotelu lub na płytkach w kuchni. Jest grzeczna i usłuchana. Apetyt jej dopisuje. Właściwie źle to określiłam, bo powiedzieć, ze apetyt, to mało, o Ajka to prawdziwy mały pochłaniacz wszystkiego co jest do jedzenia."

Acha, czyli usługa weterynaryjna za 30 zł, to obejrzenie psa i wypisanie recepty.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, MALWA napisał:

Acha, czyli usługa weterynaryjna za 30 zł, to obejrzenie psa i wypisanie recepty.

Po pierwsze to nie jest chyba aż tak dziwne źe za wszystko się płaci szczególnie w klinice weterynaryjnej a po drugie to w cenie 30 zł było obejrzenie psa i antybiotyk. Nie ma opisanej faktury z apteki a antybiotyk Ajka zażywa. 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Anecik napisał:

Po pierwsze to nie jest chyba aż tak dziwne źe za wszystko się płaci szczególnie w klinice weterynaryjnej a po drugie to w cenie 30 zł było obejrzenie psa i antybiotyk. Nie ma opisanej faktury z apteki a antybiotyk Ajka zażywa. 

Nie dziw sie, ze ja sie dziwie. Po prostu dopytuje, szczegolnie, ze tu na koszty Ajki sklada sie wiele osob i chce, by byla jasnosc co do kosztow. 

I teraz rozumiem, ze usluga weterynaryjna to ogledziny psa i wydanie leku. Lek Ajka bierze - to sie zgadza. 

Link to comment
Share on other sites

Bądź szczęśliwa Ajeczko!

Mnie zupełnie nie dziwi, że wizyta i wypisanie recepty kosztuje. To w końcu praca weterynarzy. Jeśli w cenie 30 zł jest również wydany antybiotyk, to jest to naprawdę niska cena. U nas niestety od jakiegoś czasu zwykła wizyta to 20-30 zł, a wypisanie recepty kolejne 10 zł:(

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Faktycznie z wizytami u wetow jest roznie. 

U mnie na wsi ogladanie psa nic nie kosztuje. Pani doktor pobiera oplaty za wykonane badania krwi czy usg. Jesli pies jest ogladany, osluchiwany i ma mierzona temperature przy okazji szczepien czy przy pobraniu krwi to oplat nie pobiera.

Za wypisanie recepty tez nie pobiera oplat.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...