Jump to content
Dogomania

POJAWIŁ SIE GUZ I POTRZEBA OPERACJI !!! CHORE SERCE !!! Starsza suczka z gnijącymi oczami juz poza schroniskiem.....pomóż proszę....


Recommended Posts

11 godzin temu, elik napisał:

Niestety, kwoty 1.773,49 zł nie da się podzielić dokładnie po równo więc:

  • Ajka                 przelew na kwotę   887,00 zł    w dniu 17.08.2018 r.
  • Gwiazdeczka   przelew na kwotę   886,49 zł     w dniu 17.08.2018 r.

Przelew na konto Ajki

875855254_NeladlaAjki.png.1a71cf337589658716fd783d9fba7d36.png

 

Dziękuję Eliczku za przelanie pieniążków z Neli na Ajkę.

Teraz Ajka jest choć ciut bogatsza dzięki koleżance  :)

Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, Radek napisał:

Zaciśnięte z całych sił.

 

10 godzin temu, b-b napisał:

Oczywiści!

Kciuki zaciskam choć taki układ palców nie sprzyja moim bolącym rękom ale czego nie robisię dla psiaków ;) :)

 

1 godzinę temu, Onaa napisał:

Trzymam kciuki za dobre wyniki i zdrówko Ajeczki.

 

Dziękuję  pięknie  Kochani   :)

Link to comment
Share on other sites

Kochani, chciałam Was poinformować, że od września 2018 r. Ajka zamieszka w hoteliku u kikou koło Zgorzelca.

 

Decyzję podjęłam z trzech bardzo istotnych powodów:

1. Ajka u Anecik mieszka w domku na ogrodzie. Domek jest klimatyzowany latem, zimą ogrzewany. Pieski mają swoje pojedyncze boksy.

U kikou będzie mieszkała w domu z psami i z ludźmi. Chcę, by Ajka na co dzień miała kontakt z człowiekiem, by mogła spać na kanapie i chodzić po mieszkaniu.

Teraz jest ciepło, i o ile Anecik siedzi często na ogrodzie i ma nadzór nad psami, to zimą pewnie wygląda to trochę inaczej z uwagi na pogodę, temperaturę.  W boksach też nikt nie siedzi z psami, przebywają tam i śpią same.

2. Koszt pobytu Ajki u kikou to 250 zł miesięcznie.

U Anecik za miesiąc płacimy 360 /372 zł (12 zł za dobę).

Nie mamy deklaracji na 360 zł miesięcznie. Co miesiąc zawsze sporo dokładamy. Do tego dochodzi stałe, długie i drogie leczenie Ajki. A ono generuje spore koszty, na które nie mamy deklaracji czy choćby jednorazowych wpłat...

3. Ajka jest starszą suczką, weterynarz ocenił ją na co najmniej 11 lat, ale może mieć 14 czy 16 lat, dokładnie nie wiemy....

Ajka jest i starsza i chora.

Hotelik u kikou to miejsce, w którym Ajka ma mieć miejsce na tzw. dożycie. Wiem, że Ajka będzie miała u kikou dobre warunki, będzie zaopiekowana i będzie spała na kocyku, w koszyczku lub na kanapie obok człowieka. 

Ten hotelik brałam pod uwagę ze względów wskazanych wyżej.  Anecik również zasugerowała mi, ze może warto przenieść Ajkę w miejsce, gdzie są starsze spokojniejsze pieski.

 

Ajka pojedzie do kikou prawdopodobnie 1 września wraz z Lapisiem, którego Anecik zawozi do hoteliku do kikou.

 

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.08.2018 o 22:15, Onaa napisał:

Miziaczki dla Ajeczki :).

Niedawno wpłacałam pieniążki dla Ajeczki (15 sierpnia), mam nadzieję że nic nie pomyliłam.

 

Dnia 22.08.2018 o 22:42, MALWA napisał:

Elik na pewno sprawdzi czy już są na koncie.

Tak są :) wpisując kilka wpłat z excela opuściłam Cię. Suma i saldo się zgadza. Twoja wpłata podliczona, dane przepisane z excela,

image.png.0e8afcbfe9bc73835c93fbb74d198507.png

ale nie dopisałam Cię na wątku na liście wpłacających. 

Już dopisałam.

Bardzo serdecznie dziękujemy i przepraszam

urodziny.jpg.4da515f90c88b250358b888a5fcdfdae.jpg

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, elik napisał:

 

Tak są :) wpisując kilka wpłat z excela opuściłam Cię. Suma i saldo się zgadza. Twoja wpłata podliczona, dane przepisane z excela,

image.png.0e8afcbfe9bc73835c93fbb74d198507.png

ale nie dopisałam Cię na wątku na liście wpłacających. 

Już dopisałam.

Bardzo serdecznie dziękujemy i przepraszam

urodziny.jpg.4da515f90c88b250358b888a5fcdfdae.jpg

Dziękuję za wyjaśnienia i za wpłaty dla Ajki !!!

Link to comment
Share on other sites

Mam informację od Anecik, że wyniki krwi u Ajki są prawidłowe. Sunia ma dalej kontynuację tych samych leków na serduszko i na oczka.

Co do kulki, ktora pojawiła się na łapie , to w ciągu ostatnich dni uległa zmniejszeniu. Czasami tak jest, ze organizm coś wyrzuca i to co się pojawia samo też znika.

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, MALWA napisał:

Mam informację od Anecik, że wyniki krwi u Ajki są prawidłowe. Sunia ma dalej kontynuację tych samych leków na serduszko i na oczka.

Co do kulki, ktora pojawiła się na łapie , to w ciągu ostatnich dni uległa zmniejszeniu. Czasami tak jest, ze organizm coś wyrzuca i to co się pojawia samo też znika.

Dobrze,że w wyniki OK :)

Oby guziołek sam znikł i nic więcej już się nie pojawiało :)

Link to comment
Share on other sites

Otrzymałam informacje od Anecik,  że od piątku Ajka mieszka u niej w domu. Potrzebne było jedno miejsce w kojcu w domku, w którym mieszkają psiaki i  stąd decyzja o przeniesieniu Ajki do mieszkania. Ajka zachowuje czystość w domu, i pewnie  to też miało wpływ na decyzję.

 

Z obserwacji poczynionych przez Anecik wynika że:

- Ajka raczej nie mieszkała wcześniej w domu,

- kanapy nie zna, przynajmniej omija ją szerokim  łukiem,

- na legowiska nie wchodzi,

- znalazła sobie miejsce do spania na kaflach pod stołem i tam została.

 

Link to comment
Share on other sites

Póki co Ajka zostanie w hoteliku u Anecik na pewno do końca września.

Ma do kikou jechać razem z Lapisiem, który decyzją Onaa zostaje u Anecik  do końca września.

Szkoda, by psiaki jechały do jednego hoteliku osobno, koszt będzie spory, bo to ponad 500 km w jedną stronę....

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, MALWA napisał:

Otrzymałam informacje od Anecik,  że od piątku Ajka mieszka u niej w domu. Potrzebne było jedno miejsce w kojcu w domku, w którym mieszkają psiaki i  stąd decyzja o przeniesieniu Ajki do mieszkania. Ajka zachowuje czystość w domu, i pewnie  to też miało wpływ na decyzję.

 

Z obserwacji poczynionych przez Anecik wynika że:

- Ajka raczej nie mieszkała wcześniej w domu,

- kanapy nie zna, przynajmniej omija ją szerokim  łukiem,

- na legowiska nie wchodzi,

- znalazła sobie miejsce do spania na kaflach pod stołem i tam została.

 

Akurat niekoniecznie :) Przy moim obsikanym domu to już bez różnicy hahaha. Chodzi o jej charakter i zachowanie w stosunku do Tycinki.

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do Ajeczki, ogromnie się cieszę ,że tak wszystko się u niej poukładało! że te wyniki są dobre! i oby tak już zostałoprosi.gif

2 godziny temu, Anecik napisał:

Akurat niekoniecznie :) Przy moim obsikanym domu to już bez różnicy hahaha. Chodzi o jej charakter i zachowanie w stosunku do Tycinki.

... rozbawiła mnie Twoja odpowiedź! śmieszne i prawdziwe! okok.gif

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Ależ tutaj się dobrze dzieje :)
Być może Ajka byłą kiedyś psem trzymanym przez myśliwego, a Ci z reguły trzymają psy na dworze... ale dobrze, że może poznawać dobrodziejstwa domu i jest grzeczna :)
 

Ajka nigdy nie była niegrzeczna :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...