Jump to content
Dogomania

POJAWIŁ SIE GUZ I POTRZEBA OPERACJI !!! CHORE SERCE !!! Starsza suczka z gnijącymi oczami juz poza schroniskiem.....pomóż proszę....


Recommended Posts

13 godzin temu, mdk8 napisał:

oczka już ładniejsze :) 

 

13 godzin temu, Anecik napisał:

Lewe już całkiem, całkiem. Prawe troszkę gorzej :(

Ajkę nie interesują inne psiaki - ewentualnie pomruczy jak coś jej nie pasi.

Najważniejsze, ze z oczkami nieco lepiej, choć wiadomo wszystko wymaga czasu  :)

 

13 godzin temu, mdk8 napisał:

widocznie lubi " święty spokój" ;)

Ajka to starsza sunieczka, to i nie ma sie co dziwić, że chce mieć święty spokój. 

11 godzin temu, agat21 napisał:

Pyszczula biedna zziajana.. biedne psiska nie najlepiej znoszą upały. Mój pieso odmawia ostatnio spacerów, które normalnie uwielbia.

Wszystkich męczą te upały - psiska tez......

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Maruda666 napisał:

Z bazarku uzbierało się dla suni 55zł - bardzo proszę o podanie konta. 

 Na zdjęciach wygląda już o wiele lepiej   i mordka uśmiechnięta :)

Pięknie dziękuję !  Zaraz wysyłam konto Ajki :)

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, KrystynaS napisał:

Jakiś czas temu dostałam zaproszenie na wątek Suni. Zapoznałam się trochę z Ajką. Poproszę o numer konta dla Ajki. Będzie to jednorazowa wpłata.

Dziękuję pięknie za przybycie do nas i za pomoc :)

Konto zaraz wysyłam.

Link to comment
Share on other sites

Kochana poczciwa sunieczka :). Dobrze że oczka lepiej, że już nic nie boli.

Mój staruszek też niedobrze znosi upały, po raz pierwszy w swoim życiu, na spacery to chodzimy sobie wolniutko, więcej jest wąchania niż chodzenia, no cóż i nas starość dopadła bo zaczął 12 rok życia, i jakoś tak mi smutno jak o tym myślę..

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, KrystynaS napisał:

Jakiś czas temu dostałam zaproszenie na wątek Suni. Zapoznałam się trochę z Ajką. Poproszę o numer konta dla Ajki. Będzie to jednorazowa wpłata.

Dziękujemy za pomoc finansową, ale zapraszamy do bywania na wątku nie jednorazowo :)

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, MALWA napisał:

Pięknie dziekuje :)

Elik poda wpływ pewnie w piątek.

Tak, ale wieczorkiem, bo piątek też będę miała pracowity - powrót na działkę. Od piątku już będzie w miarę normalnie :)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Onaa napisał:

Kochana poczciwa sunieczka :). Dobrze że oczka lepiej, że już nic nie boli.

Mój staruszek też niedobrze znosi upały, po raz pierwszy w swoim życiu, na spacery to chodzimy sobie wolniutko, więcej jest wąchania niż chodzenia, no cóż i nas starość dopadła bo zaczął 12 rok życia, i jakoś tak mi smutno jak o tym myślę..

Sunia dostaje leki ja oczy, na swędzenie i mam nadzieje, ze te wyzarte miejsca wokół oczu ją nie bolą. 

Co do staruszków, to niestety, psie staruszki już tak mają, że ciężko znoszą upały i drepca sobie z łapki na łapkę.

Link to comment
Share on other sites

Witam staruszeczki :) Dołożę do kompletu swoją około 13 letnią sunię po przejściach. Tak na oko nie widać, że to wiekowa już babulinka, ale gdy się popatrzy, jak idzie, to nie ma się wątpliwości, że swoje latka ma. Z tym, że jak zobaczy swojego sporo młodszego psiego kumpla, to lat jej ubywa i to co najmniej połowę :)

Link to comment
Share on other sites

No to i ja się pochwalę moją Staruszeczką. Jest taka średnia - większa, ma 14 i pól roku i niestety już mocno schorowana. Ale dzielnie leki bierze 2 x dziennie choć tego nie lubi, do lekarza chodzi choć też tego nie lubi. W te upały ledwo łapami przebierała na spacerze. Dobrze, że trochę chłodniej się zrobiło.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

W takim razie nasz Dolarek to prawdziwy senior- ma już 15,5 lat. Prawie nie słyszy, bardzo źle widzi. Na spacerki idzie niechętnie szczególnie , gdy jest ciemno. Tupta jak prawdziwy dziadek ,ale czasem ma taki zryw jak 2.letni młodzieniaszek. Im starszy tym bardziej nie lubi strzyżenia , chce mnie wtedy zjeść. Ale   i  tak go kocham.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Staruszki po prostu są wyjątkowe !

Mój staruszek terier odszedł blisko 3 lata temu.  Ale był niesamowity. W czasie remontu spał u robotników na workach z cementem. Oni w tym czasie maszynami wyrywali parapety i drzwi, które były u mnie zmieniane. On nie słyszał i spał w najlepsze. Nie słyszał też F16 przelatujacego nad domem. Ale np. słyszał świst gwizdka od czajnika. Cieszył się jak szczenię, gdy wracałam z pracy, choć, by mnie zobaczyć musiałam go najpierw zbudzić, bo przecież nie słyszał czy jestem czy nie, a zwykle przesypial cały dzień z przerwami na jedzenie i toaletę. Na spacery chodził, ale szybko wracaliśmy, bo był zmęczony. W ostatnich 3 miesiącach jego życia miałam już Tosie z Miedar. Tosia to wulkan, petarda, na spacerach biegała jak szalona. Cezar dreptal z łapki na łapkę. Ot, taka starość....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, KrystynaS napisał:

Z jaką czułością mówimy o naszych Staruszkach. Życzę Ajce aby zjawił się Ktoś, kto z taką czułością będzie mówił o niej. Bo będzie jego Staruszką.

 

Na razie to trzeba Ajce ślepka wyleczyć,  i dbać o jej serduszko. Po wyleczeniu ślepek można pomyśleć o ogłoszeniach.

Bardzo bym chciała, by Ajkę ktoś pokochał, wziął do siebie....i przyznam się, ze patrząc na nią sama pomyślałam o tym, by być dla niej domem  tymczasowym. Teraz, kiedy już nie pracuję, mam dużo wolnego czasu i mogłaby do mnie dołączyć. Ale niestety sporo czasu bywam w szpitalach, i wtedy moje psiaki lądują w hoteliku. Moje już się do tego przyzwyczaiły, tam mają inne pieski, które szaleją po podwórku tak samo jak one. A Tośka i Grafi dwie petardy  potrafią biegać i szaleć baaaardzo długo. Nie wiem jak w takiej sytuacji znalazłaby się Ajka, która potrzebuje spokoju, i która raczej stroni od psów, bo woli chodzić swoimi ścieżkami, nawet w spokoju gdzieś przycupnąć czy poleżeć.  Gdyby nie moja sytuacja pewnie bym ją wzięła.

A realnie patrząc taki starszy pies ma małe szanse na adopcje. Weterynarz ocenił Akę na 9-11 lat, ale może  ona mieć nawet z 13 lat. Nawet Anecik twierdzi, że obserwując Ajeczkę ma wrażenie, że to bardzo stareńka sunia....

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, MALWA napisał:

A realnie patrząc taki starszy pies ma małe szanse na adopcje. Weterynarz ocenił Akę na 9-11 lat, ale może  ona mieć nawet z 13 lat

Po pycholu wygląda na seniorkę, ale może to być też wpływ przeżyć. Chociaż fakt, starsze psiaki trudno znajdują swoje miejsce:(

Link to comment
Share on other sites

W ostatnim czasie konto naszej kochanej Ajkuni wzbogaciło się o poniższe wpłaty:

...  ..........39,00   -   Nadziejka  z bazarku -  11.06.

....  ..........10,00   -   Radek  -  12.06.

....  ..........50,00   -   Aska7  VI  -  12.06.

....  ..........30,00   -   kasiasekret  VI  -  12.06.

..............100,00   -   KrystynaS  -  15.06.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy

urodziny.jpg.d89a5d453a007ba535173293c6041434.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...