Jump to content
Dogomania

POJAWIŁ SIE GUZ I POTRZEBA OPERACJI !!! CHORE SERCE !!! Starsza suczka z gnijącymi oczami juz poza schroniskiem.....pomóż proszę....


Recommended Posts

11 godzin temu, konfirm31 napisał:

Jestem na zaproszenie. Sunieczka śliczna i biedna. Niestety, nie mogę wesprzeć finansowo, bo moi podopieczni mało adopcyjni i nadal w hotelikach. A kasy brak :(. Wspieram emocjonalnie. Wątek zapisuję :). 

 

Witaj !

Cieszę się, ze jest nas tu więcej :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, agusiazet napisał:

Witam, dziękuję za zaproszenie. Mogę jednorazowo w czerwcu po wypłacie wpłacić na sunię 100 zł. Mogę też zrobić bazarek, wspólnie z Plamą, który jest w hoteliku u Murki. Pozdrawiam:)

Witaj u suni!

To bardzo ogromna pomoc z Twojej strony - pieknie dziekuje :)

Za bazarek slicznie dziekuje :)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, agusiazet napisał:

Witam, dziękuję za zaproszenie. Mogę jednorazowo w czerwcu po wypłacie wpłacić na sunię 100 zł. Mogę też zrobić bazarek, wspólnie z Plamą, który jest w hoteliku u Murki. Pozdrawiam:)

Witaj :)  Ogromnie dziękujemy za pomoc dla suni  kwietki.jpg.d72d121fc5e460d5cfcd16c8ba17982e.jpg

Jestem jej skarbnikiem, zaraz wyślę Ci jej nr konta :)

Jak zrobisz bazarek to proszę podrzuć link. Będziemy podnosić :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Witaj :)  Ogromnie dziękujemy za pomoc dla suni  kwietki.jpg.d72d121fc5e460d5cfcd16c8ba17982e.jpg

Jestem jej skarbnikiem, zaraz wyślę Ci jej nr konta :)

Jak zrobisz bazarek to proszę podrzuć link. Będziemy podnosić :)

 

Dziękuję Elu :)

Miałam wysłać konto teraz, kiedy  jestem przy laptopie....

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.05.2018 o 23:40, BORYSboxer napisał:

Zaglądam na zaproszenie.Mogę pomóc jedynie niewielką wpłatą lub fantami na bazarek.Sama niestety nie umiem robic,a i brak czasu jest przeszkodą... :(

 

Dnia 26.05.2018 o 23:52, MALWA napisał:

 

Dziękuję, ze odpowiedź na moją prośbę  :)

Jutro dam znać co do fantów na bazarek. Wiem, że bazarek szykuje teraz elik. Będzie to bazarek  "ciuchowy".

 

Wysłałam pw z prośbą o przesłanie zdjęć  do elik na jej e-maila.

Z góry dziękuję za pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, Ewa Marta napisał:

A jak sie sunieczka czuje, jest troszkę lepiej z oczkami?

Pytalam przed weekendem. Minimalnie jest lepiej, ale bez zadnego wow!

Suczka jest u Anecik od zeszlego poniedzialku, czyli od tygodnia. We wtorek byla u weta. Leki dostaje raptem od kilku dni. Tu potrzeba czasu.....

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, MALWA napisał:

Pytalam przed weekendem. Minimalnie jest lepiej, ale bez zadnego wow!

Suczka jest u Anecik od zeszlego poniedzialku, czyli od tygodnia. We wtorek byla u weta. Leki dostaje raptem od kilku dni. Tu potrzeba czasu.....

To prawda, stan zapalny jest przewlekły, ale tak bardzo chciałoby się usłsuyzeć to wow:(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, caryca26 napisał:

Postaram się coś wpłacić jednorazowa , poprosze o konto

 

46 minut temu, omi napisał:

Proszę o nr konta. Zapisuję się do Suni na 10 zł deklaracji stałej.

Wielkie dzięki     kwietki.jpg.2790e81617e47a5c657f233cc70e22d8.jpg

Zaraz podeślę nr konta :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, caryca26 napisał:

Postaram się coś wpłacić jednorazowa , poprosze o konto

Witaj !

Slicznie dziekuje :)

1 godzinę temu, omi napisał:

Proszę o nr konta. Zapisuję się do Suni na 10 zł deklaracji stałej.

Witaj omi !

Pieknie dziekuje za deklaracje stala dla suczki !

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Anecik i mam najświeższe informacje o suni:

Suczka była dzisiaj na kontroli u weta. Oczka są w ciut lepszym stanie, ale leczenie wymaga czasu. Uszy sprawdzone - czyste i zdrowe. Co do wybrzuszenia na prawym boku psiaka weterynarz po badaniu stwierdził, ze najprawdopodobniej jest to tłuszczak.  Może być to tez skutek po pogryzieniu. Moze to być tez zgrubienie po zastrzykach. Weterynarz jednak obstawia, ze to tłuszczak. Serduszko zbadane, ale słabe. Sunia tak ogólnie, to taka staruszeczka bidusia......

Anecik po obserwacji suni powiedziała, ze sunia pochodzi trochę po ogrodzie, czasami pobiega, ale szybko się meczy, strasznie ciężko dyszy. Zwykle szuka sobie chłodu, cienia, siada pod drzewkiem, przy krzaczku lub na werandzie. 

Anecik wymacała sunie i po prawej stronie pod pyszczkiem i przy uchu ma stare blizny po pogryzieniu. 

Sunia stroni od psów. Za Anettą czasami trochę pochodzi. 

Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, Ewa Marta napisał:

Jaka biedna była w tym schronie:( Aż sie płakać chce. Teraz ma opiekę, leki i na pewno czuje różnicę. Gdyby tak znalazł sie dla niej domek... ech marzenie...

 

Ano marzenie, ale to może być trudne.... to niestety już starsza sunieczka, wet ocenia na ok. 10-11 lat, ale może mieć i więcej.

Serduszko ma słabiutkie, szybko się męczy, strasznie dyszy. na pewno upały robią swoje.....

W schronisku nie miałaby szanse na leczenie serduszka, ba, nawet oczek przecież nikt nie leczył. To znaczy leczył, ewu kupowała leki, bo schronisko na rudaskę nie wydało nawet złotówki.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...