Jump to content
Dogomania

POJAWIŁ SIE GUZ I POTRZEBA OPERACJI !!! CHORE SERCE !!! Starsza suczka z gnijącymi oczami juz poza schroniskiem.....pomóż proszę....


Recommended Posts

3 godziny temu, Anecik napisał:

Faktura za Ajkę

 

Aneciu, przepraszam alem ja ślepuga i nie widzę nic co jest napisane na tej fakturze od weta :( Twoje są pięknie czytelne, ale na tej od weta niczego nie jestem w stanie przeczytać. Zadzwonię i poproszę Cie i przedyktowanie. Mogę ?

Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, elik napisał:

Aneciu, przepraszam alem ja ślepuga i nie widzę nic co jest napisane na tej fakturze od weta :( Twoje są pięknie czytelne, ale na tej od weta niczego nie jestem w stanie przeczytać. Zadzwonię i poproszę Cie i przedyktowanie. Mogę ?

Elu to jest faktura z apteki za encorton, za który to lek musimy płacić w aptece przy zakupie :) Jest wpisana w naszej fakturze pod pozycją nr 4. Czyli robiąc przelew na kwotę 507,95 zł już jest przez Ciebie zapłacona.

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Anecik napisał:

Elu to jest faktura z apteki za encorton, za który to lek musimy płacić w aptece przy zakupie :) Jest wpisana w naszej fakturze pod pozycją nr 4. Czyli robiąc przelew na kwotę 507,95 zł już jest przez Ciebie zapłacona.

No to super :) Dzięki za wyjaśnienie :)

Chłodniejszego dnia Wam i psiakom życzę :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.07.2018 o 23:32, MALWA napisał:

Na wątku Neli, która w zeszłą niedzielę pojechała do DS do Przyborowa koło Nowej Soli, poprosiłam deklarowiczów o przeniesienie swoich deklaracji z Neli na Ajke i/lub Gwiazdkę.

 

 

W kilka dni, po tym , jak Nela zamieszkała w nowym miejscu okazało się, ze ludzie już sobie poprzenosili deklaracje, nie wiedząc, czy Nela zostanie  w nowym miejscu....jednak kilka osób odpowiedziało  pozytywnie na moją prośbę, i tak, o ile Nela zostanie w DS, to :

Dobry wieczór, moją deklarację ale do końca roku przeniosę na Ajeczkę,

pozdrawiam :)

 

Onaa na wątku Neli deklarowała opłaty stałej 10 zł.

 

Eliczku zapisz proszę od Onaa deklarację stałą w kwocie 10 zł.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam wieczorem z Anecik i wiem, że oczka goja się. Za tydzień Ajka jedzie do weta na kontrolę. 

Niestety u Ajki pojawiło się coś dziwnego - na prawej stronie na wysokości tylnej łapy pojawiła się jakby narosl/guz.  Jest to wielkości kulki winogrona. Nie wiadomo co to jest. Przy okazji kontroli, weterynarz obejrzy to co się Ajce wyklulo...

 

Link to comment
Share on other sites

Do kontroli Ajki został tydzień. Przez ten czas Anecik będzie obserwowała czy to co się wykluło Ajeczce na boku zmienia swój kształt, wielkość, rośnie czy maleje. Może przez tak krótki okres czasu wiele się nie wydarzy, nie zmieni, ale będzie to pod czujnym okiem Anecik.

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Madie napisał:

Kciuki za zdrowie Ajki. Poleciała moja stała za sierpień

I już przyleciało:)

Na konto Ajkuni wpłynęła dzisiaj tj. 9.08. kwota 30,00 zł deklaracja Madie na VIII.

Bardzo serdecznie dziękujemy

urodziny.jpg.4da515f90c88b250358b888a5fcdfdae.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

I już przyleciało:)

Na konto Ajkuni wpłynęła dzisiaj tj. 9.08. kwota 30,00 zł deklaracja Madie na VIII.

Bardzo serdecznie dziękujemy

urodziny.jpg.4da515f90c88b250358b888a5fcdfdae.jpg

 

Pięknie dziękuję za wpłatę dla Ajeczki :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...