Jump to content
Dogomania

POJAWIŁ SIE GUZ I POTRZEBA OPERACJI !!! CHORE SERCE !!! Starsza suczka z gnijącymi oczami juz poza schroniskiem.....pomóż proszę....


Recommended Posts

6 godzin temu, Anecik napisał:

Ajka pojechała dziś do kliniki na kontrolę. Napiszę co i jak jak wrócą.

 

Niestety muszą jechać jeszcze raz:( Poprzednio była zgodnie z sugestią Malwy u okulisty. Okazało się że nie jest to problem okulistyczny (leki były przepisane przez okulistę) Teraz Arek pojechał do dermatologa - bo po pierwsze okulistka na urlopie a po drugie może jednak lepszy dermatolog - ale okazało się że mamy przyjechać między godziną 14 a 15 wrrrrrr........Wet (chirurg) który ją przy okazji obejrzał sugerował że może to być samookaleczanie się. Nic..poczekamy co powie dermatolog.

 

Czekam na wieści o Ajce.

Tak się zastanawiam z czego ewentualnie może wynikać samookaleczenie ? 

 

5 godzin temu, Anecik napisał:

Kombinuje jak się tylko da. Dziś jej zdjęłam kołnierz i już gmyrała

 

Niegrzeczna Ajka, beee

Link to comment
Share on other sites

Ajka -

zmiana antybiotyku na cefaleksynę w dawc dermatologicznej, dxafort co 3 dni. Kontrola za 3 doby. Przy poprawie encorton doustnie.

Cytologia: bardzo liczne ziarniaki bakteryjne śród i poza komórkowo = podejrzenie S. Intermedius oraz bardzo liczne w preparacie drożdżaki malasezia spp.

Diagnoza: bakteryjno grzybiczne zakażenie skóry o możliwym inny podłożu - alergia lub autoagresja.

 

Zastosowane leki:

cefaseptin 300 - 10  tabletek dawkowanie 1 tabl, 2xdzienne

dexarort 50 ml

canizol vet 400mg - 1/4 tabletki dziennie

 

 

Rozliczenie - za poprzednie dwie wizyty 90 zł. Faktura w załączeniu.

transport do weta - 25 zł - z pieniążków które są na moim koncie z Plaskatego (25 zł)

 

Wczorajszy koszt wizyty będzie podsumowany po zakończeniu leczenia. Transport w dniu wczorajszym x 2 + 50 zł - jeśli elik potrzebujesz to wpiszę w swoją fakturę razem z hotelowaniem i kolejnym transportem.

111.thumb.jpg.61002a3e6830733e488d1681eb784f82.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Anecik napisał:

Transport w dniu wczorajszym x 2 + 50 zł - jeśli elik potrzebujesz to wpiszę w swoją fakturę razem z hotelowaniem i kolejnym transportem.

Jeśli możesz, to bardzo proszę i dziękuję :)

A co to znaczy - transport x 2 + 50 zł  - ?

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Anecik napisał:

Proszę bardzo :) Tzn że dwa razy transport z  hotelu  do weterynarza.

Jakoś oddzielnie przyjęłam to transport x 2 +  jeszcze 50 zł i nie wiedziałam jak to rozumieć :)

Już wiem  50 to, to -transport x 2-   : )

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, elik napisał:

Jakoś oddzielnie przyjęłam to transport x 2 +  jeszcze 50 zł i nie wiedziałam jak to rozumieć :)

Już wiem  50 to, to -transport x 2-   : )

:)

Oczka jakby lepiej. Wiadomo że nie od wczorajszego popołudnia ...ale jakoś lepiej.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Anecik napisał:

:)

Oczka jakby lepiej. Wiadomo że nie od wczorajszego popołudnia ...ale jakoś lepiej.

Małymi kroczkami do przodu :) Ważne, że jest postęp.  W "zastarzałych" przypadkach nie można się spodziewać szybkiego postępu.

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, KrystynaS napisał:

Jaka fajna Ajka, radosna, rozbrykana stosownie do wieku.  Wydaje mi się, że jest znaczna poprawa wokół oczu, rany jak dla mnie nie są widoczne

Stosownie do wieku to Ajka jest nawet zbyt rozbrykana :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...