Jump to content
Dogomania

POJAWIŁ SIE GUZ I POTRZEBA OPERACJI !!! CHORE SERCE !!! Starsza suczka z gnijącymi oczami juz poza schroniskiem.....pomóż proszę....


Recommended Posts

Witam się i ja u suni :) dzisiaj przeleję pieniążki ,pewnie jutro będą już na koncie, zostaję z sunieczką, z bazarkiem to chyba najbardziej... Havanka! /nie bij Havanko274.gif/

.. myślę jak pomóc!  leczenie i diagnostyka może być długie i kosztowne!

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, anica napisał:

Witam się i ja u suni :) dzisiaj przeleję pieniążki ,pewnie jutro będą już na koncie, zostaję z sunieczką, z bazarkiem to chyba najbardziej... Havanka! /nie bij Havanko274.gif/

.. myślę jak pomóc!  leczenie i diagnostyka może być długie i kosztowne!

Dziękuję ślicznie Aniu !

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Ewa Marta napisał:

Czy wpłacamy już, czy jak już sunia będzie u Anecik? Jeśli już, to bardzo poproszę numer konta na PW:)

Konto podam wieczorem, bo póki co siedzę u lekarza i czekam... I raczej szybko nie załatwię. 

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, Agnieszka103 napisał:

Niestety póki co stałej deklaracji nie mogę zaoferować :( ale przynajmniej jednorazowo 20 zł. Jak już będą wpłacane pieniążki to poproszę o dane do przelewu

Dziękuję pięknie !

Konto podam wieczorem. 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, kiyoshi napisał:

Zapisuje bidulke

Ostatnio dziewczyny ze Szczecina wziely z Radys na tymczas pieska z podobna choroba- potem wstawie co zdiagnozowal wet i zdjevie tego pieska

Na pewno ta mala w schronie nie ma szans na wyleczenie

Pomoge jakos na pewno

Za pomoc dziekuje.

Co do diagnozy innego psiaka, to dziękuję, ale nie dotyczy to tego wątku.

Chciałabym, byśmy na tym wątku skupiły się tylko i wyłącznie na tej suczce, której założyłam wątek. 

Na jednym wątku nie będziemy zajmować się sprawami innego psa.

Tu i tak sunie musi zobaczyć weterynarz.

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, MALWA napisał:

Za pomoc dziekuje.

Co do diagnozy innego psiaka, to dziękuję, ale nie dotyczy to tego wątku.

Chciałabym, byśmy na tym wątku skupiły się tylko i wyłącznie na tej suczce, której założyłam wątek. 

Na jednym wątku nie będziemy zajmować się sprawami innego psa.

Tu i tak sunie musi zobaczyć weterynarz.

Aha to wycofuje swoj post w calosci 

W sumie bez zaproszenia przyszlam to i sobie pojde

Leczyc suni zdalnie nie chcialam przeciez

Powodzenia

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, MALWA napisał:

Za pomoc dziekuje.

Co do diagnozy innego psiaka, to dziękuję, ale nie dotyczy to tego wątku.

Chciałabym, byśmy na tym wątku skupiły się tylko i wyłącznie na tej suczce, której założyłam wątek. 

Na jednym wątku nie będziemy zajmować się sprawami innego psa.

Tu i tak sunie musi zobaczyć weterynarz.

Myślę, że kiyoshi zaproponowała wstawienie informacji dotyczących innego psa z podobnym schorzeniem w celach porównawczych, zawsze dobrze mieć szersze spojrzenie na problem. Czasem weterynarze mają różne podejścia do tej samej choroby, warto o tym wiedzieć, żeby wybrać najlepsze rozwiązanie dla suni. 

  • Like 4
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, agat21 napisał:

Myślę, że kiyoshi zaproponowała wstawienie informacji dotyczących innego psa z podobnym schorzeniem w celach porównawczych, zawsze dobrze mieć szersze spojrzenie na problem. Czasem weterynarze mają różne podejścia do tej samej choroby, warto o tym wiedzieć, żeby wybrać najlepsze rozwiązanie dla suni. 

Mysle, ze kiyoshi chciala, bysmy wiedzialy wiecej, w szczegolnosci o podobnym przypadku. Tele, ze jeszcze nie wiemy czy to podobny przypadek, bo nie wiemy dokladnie co jest suczce. A kazdy przypadek moze byc inny. Jestem zdania, ze trzeba tu sie skupic na tym psiaku, ktorego watek dotyczy. 

Link to comment
Share on other sites

Od Dobrych Ludzi - psich Aniołów dostaję pewną kwotę na bezadomniaczki. W tym miesiącu pozostało mi 54 zł do rozdysponowania i chciałabym w porozumieniu z nimi przeznaczyć ją na sunieczkę. Jak dostanę numer konta, to prześlę swoją stałą deklarację i 54 zł od nich. Niestety chcą pozostać anonimowi, więc wpłata będzie do anonimowego darczyńcy. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Ewa Marta napisał:

Od Dobrych Ludzi - psich Aniołów dostaję pewną kwotę na bezadomniaczki. W tym miesiącu pozostało mi 54 zł do rozdysponowania i chciałabym w porozumieniu z nimi przeznaczyć ją na sunieczkę. Jak dostanę numer konta, to prześlę swoją stałą deklarację i 54 zł od nich. Niestety chcą pozostać anonimowi, więc wpłata będzie do anonimowego darczyńcy. 

 

Pięknie dziękuję  za grosz dla suczki!

Ewo Marto - podziękuj proszę Psim Aniołom  za pomoc dla czteronożnych przyjaciół.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

52 minuty temu, agat21 napisał:

Kiedy sunia może jechać do Anecik? Poproszę o numer konta, wpłacę grosz. 

Dziękujęza pomoc dla suni !

 

18 minut temu, Ewa Marta napisał:

Sunie pojedzie tam po 19 maja, wtedy zwolni się miejsce.

Miejsce jest zaklepane od 19 maja. Wtedy miejsce zwolni Plaskaty maluch.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...