Jump to content
Dogomania

POJAWIŁ SIE GUZ I POTRZEBA OPERACJI !!! CHORE SERCE !!! Starsza suczka z gnijącymi oczami juz poza schroniskiem.....pomóż proszę....


Recommended Posts

Mam informacje od kikou,  ze była z  Ajka na badaniach.

Weterynarz raz jeszcze obejrzał oczka Ajki i chore miejsca. Weterynarz podejrzewa, ze problem u Ajki może być jeszcze inny i dość prosty:  zatkanie kanalików łzowych. Teraz Ajka ma odstawione leki. Za dwa tygodnie badanie zostanie powtórzone wraz z wymazem spod oczu. Weterynarz chce sprawdzić czy wymaz ponownie pokaże, ze u Ajki występują bakterie i drożdżaki. Jeśli nie, to będzie sprawdzał czy to problem z kanalikami. Jeśli jedno i drugie wykluczy, to zostanie wykonany test, który ostatecznie wskaże lub wykluczy podłoże autoimmunologiczne.

Badanie kosztowało 40 zł. Kasia nie ma faktury. Powiedziała mi, ze to badanie to na jej koszt.


 

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, Anula napisał:

Zagląda,zagląda tylko co tu pisać.Teraz czekam na poprawę tych biednych oczek,może to autentycznie powodem są zapchane kanaliki łzowe.

 

10 minut temu, Nesiowata napisał:

Zagląda, zagląda...

 

8 minut temu, elik napisał:

Zagląda, zagląda :)

A kiedy ma się wyjaśnić sprawa zapchanych kanalików?

 

6 minut temu, b-b napisał:

I ja zaglądam i czytam. 

Mam nadzieję, że lekarz coś znajdzie.

 

Dziękuję, ze jesteście  :)

Kolejne badanie Ajka ma za 2 tygodnie, czyli gdzie koło 5 listopada.

Ale dokładny termin jeszcze ustalę z Kasią, to znaczy ustalę, co ona ustaliła z wetem.

 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, MALWA napisał:

Kolejne badanie Ajka ma za 2 tygodnie, czyli gdzie koło 5 listopada.

Ale dokładny termin jeszcze ustalę z Kasią, to znaczy ustalę, co ona ustaliła z wetem.

Niechby się już wyjaśniło co sunia ma z tymi oczkami.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, MALWA napisał:

Aktywowałam ogłoszenie dla Ajki n aolx. Zmieniłam tylko dane pobytu, by wszystko się zgadzało.

https://www.olx.pl/mojolx/

Elik - poproszę o wyróżnienie ogłoszenia Ajki.

Z góry dziękuję :)

Agnieszko to nie jest link do Twojego ogłoszenia, tylko do moich ogłoszeń :)

Podrzuć proszę link do Twojego ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, MALWA napisał:

Jak do Twoich ogłoszeń, skoro ja robiłam ogloszenie dla mojej Ajki ?

Mało że do Eli ogłoszeń :)..... Jak weszłam w link - bo jeśli są podane linki do olx zawsze wchodzę żeby udostępnić na FB - to wchodzę na swojego olx. Ponieważ jestem zawsze we wszystkim zalogowana ...dogo, FB, olx i mimo że nie jestem na tych stronach ...to jestem :).

Teraz wylogowałam się z olx i wchodząc w Twojego linka znowu olx każe mi się zalogować w mojego olx. Coś jest nie halo.

 

Może powodem jest to że na końcu linka masz /mojolx/? I dlkatego przekierowuje na "naszego" olx?

https://www.olx.pl/mojolx/

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, MALWA napisał:

Jak do Twoich ogłoszeń, skoro ja robiłam ogloszenie dla mojej Ajki ?

Anecia ma rację :)  Powinnaś Agnieszko "wejść" do ogłoszenia Ajki korzystając z opcji -PODGLĄD-  i widząc treść ogłoszenia Ajki, skopiować adres widoczny w okienku na górze strony.

Wchodząc przez link, który wkleiłaś, każdy będzie wchodził na swój OLX, a nie na Twoje ogłoszenie.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, anica napisał:

ja też mocno zaciskam ,żeby problem Ajeczki był spowodowany zatkanymi kanalikami...zawsze to lepiej , niż .... choroby autoimunnologiczne, prawda?

Tak, zdecydowanie lepiej. Wystarczyłoby udrożnić kanaliki i po kłopocie :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kasiasekret napisał:

I ja zaglądam ale co będę strzępić klawisze po próżnicy... i moja stała za X też poszła...

 

Witaj kasiasekret :)  Dziękuję  1639329346_kwiatki2.gif.4997099a5ff32231ee8e40b3a67ff97e.gif

A co sobie będziesz żałować! Postrzęp sobie klawiszki :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...