Jump to content
Dogomania

POJAWIŁ SIE GUZ I POTRZEBA OPERACJI !!! CHORE SERCE !!! Starsza suczka z gnijącymi oczami juz poza schroniskiem.....pomóż proszę....


Recommended Posts

12 godzin temu, MALWA napisał:

Przekazuję tu nowe ustalenia, które poczyniłam z ewu i anecik:

 

Suczka trafi do hoteliku w poniedziałek 21 maja 2018 r. po południu. Anecik wraz  z mężem pojadą do schroniska po suczkę.

W sobotę po południu po 15.00  miejsce dla suczki zwalnia Plaskaty Dramat/Kostek.  W niedzielę adopcji nie ma.

Trzymamy mocno kciuki. Mam nadzieję, że z oczkami jest choć troche lepiej po podawaniu leków.

Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, elik napisał:

Z radością informuję, że mamy kolejną deklaracje dla naszej bidusi. Anna GR zadeklarowała miesięczną wpłat w wysokości 40,00 zł    

 

  

Bardzo serdecznie dziękujemy   511465475_serce3.gif.d86abe09f979f19e93b8717b75cf79ea.gif

Ale wspaniala informacja !

Pani Anno - pieknie dziekuje :)

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, MALWA napisał:

Wyslalam ponad 100 zaproszen. Weszlo tu tylka kilka osob....

Zazwyczaj tak jest. Sama do Mimisiowego wątku zapraszałam tyyyle osób. Weszło kilkoro. Nie mam pretensji, ciężko odpowiadać na wszystkie apele pomocowe. Jestem wdzięczna tym, którzy odpowiedzieli. :)

Myślę, że kilka osób tutaj podczytuje, ale się ujawnią dopiero, jak sunia wyjdzie ze schroniska.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...