Jump to content
Dogomania

Młodziutka sunia - słodka, czarna Betinka


Recommended Posts

23 godziny temu, b-b napisał:

Fajne zdjecia! Mam nadzieje,że szybko ktoś ją pokocha.

Też mam taką nadzieję:)

8 minut temu, MALWA napisał:

Zagladam do Betinki. Dawno mnie tu nie bylo..

Cześć:) Mam nadzieję, że troszkę wypoczywasz na urlopie:)

4 minuty temu, helli napisał:

Ta ostatnia minka, wypłosz, 

A ona jest chyba nieźle umięśniona? Udka ma takie silne

To ostatnie zdjęcie jest słodkie:) A o tym umięśnieniu i mocnej budowie rozmawiałyśmy dzisiaj z Anetką. Panienka rzeczywiście ma budowę jakby trenowala coś:)

 

BARDZO DZIĘKUJEMY ZA ZDJĘCIA:)

 

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do  słodkiej Betinki.  Podmieniłam zdjęcia w ogłoszeniu : 

 

Od: 9 lip 
Do: 10 sie

723058929_2_94x72_mala-betinka-prosi-o-d

Mała Betinka prosi o dom.

Za darmo

  0
 Promowane do 12 lip
Statystyki
 Wyświetleń: 1110
 Tel: 18
 Obserwuje: 13
 

Pojutrze wygasa wyróżnienie.....

Ewo, zmienić na inne miasto? Napisać jeszcze jedno ogłoszenie? 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.07.2018 o 11:38, Ellig napisał:

 

9 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Zaglądam do  słodkiej Betinki.  Podmieniłam zdjęcia w ogłoszeniu : 

 

Od: 9 lip 
Do: 10 sie

723058929_2_94x72_mala-betinka-prosi-o-d

Mała Betinka prosi o dom.

Za darmo

  0
 Promowane do 12 lip
Statystyki
 Wyświetleń: 1110
 Tel: 18
 Obserwuje: 13
 

Pojutrze wygasa wyróżnienie.....

Ewo, zmienić na inne miasto? Napisać jeszcze jedno ogłoszenie? 

 

 

Może nie zmieniać, tylko coś dopisać? Ellig zrobiła jeszcze dwa ogłoszenia (załączam linki powyżej) Nie mam doświadczeń w tamtym rejonie gdzie najlepiej ogłaszać psiaki:( Podpowiecie coś? Wyróżniłabym wtedy w tym nowym miejscu. Mam jeszcze pytanie co to jest "odśwież za 1 zł" To kolejne wyróżnienie, czy po prostu na chwile ogłoszenie jest na górze?

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Betinka wzbogaciła się dzisiaj o 400 zł podarowane od jej stałych anonimowych opiekunów:) Bardzo dziękujemy!!! To dzięki nim zdecydowalam się wyciągnąć ją ze schronu, bo wiedziałam, że mnie nie zostawią z jej utrzymaniem:)

Ponieważ nikt o nia nie pyta, a ja co miesiąc drżę, czy nie złapie jakiegoś kleszcza przy podawaniu samych spotów na skórę, dzisiaj zmaowiłyśmy jej obroże Foresto. Sunia niby mała, ale waży ponad 10 kg, w związku z tym musi byc duży rozmiar. Koszt 89 zł.

Opłaciłam też hotelik za cały lipiec, bo nie zanosi się na jakiś domek w najbliższych dniach. 

Nie chcąc tworzyć kolejnego minusa (jak u Kami) dorzucam od siebie dla niej 50 zł. Tym samym w rozliczeniu na pierwszej stronie maleńka ma całą złotówke na plusie:)

 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Ewa Marta napisał:

Betinka wzbogaciła się dzisiaj o 400 zł podarowane od jej stałych anonimowych opiekunów:) Bardzo dziękujemy!!! To dzięki nim zdecydowalam się wyciągnąć ją ze schronu, bo wiedziałam, że mnie nie zostawią z jej utrzymaniem:)

Ponieważ nikt o nia nie pyta, a ja co miesiąc drżę, czy nie złapie jakiegoś kleszcza przy podawaniu samych spotów na skórę, dzisiaj zmaowiłyśmy jej obroże Foresto. Sunia niby mała, ale waży ponad 10 kg, w związku z tym musi byc duży rozmiar. Koszt 89 zł.

Opłaciłam też hotelik za cały lipiec, bo nie zanosi się na jakiś domek w najbliższych dniach. 

Nie chcąc tworzyć kolejnego minusa (jak u Kami) dorzucam od siebie dla niej 50 zł. Tym samym w rozliczeniu na pierwszej stronie maleńka ma całą złotówke na plusie:)

 

Najważniejsze że na plusie :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Damy (Betinka i Kami) dostały od Ewy Marty legowisko - bardzo dziękuję - Betinka pewnie będzie korzystać bo nie jest kanapowa. Na razie testują Mimronki i Tycia.

Od Elig dostały zabawki  za co również serdecznie dziękuję - na razie są testowane przez Ronisia - damska część się nie odzywa bo to jedyny facet póki co to co mają mówić :)

 

Ja również dziękuję z calego serca za kocyki i poszwy - idą te rzeczy jak woda a przy takiej pogodzie jak ostatni to ciągle są potrzebne nowe. Pomijam skubaczy :)

362077185_DSC_10001.JPG.c999e03545d029147bca8bab5284847e.JPG

 

106070139_DSC_09991.JPG.fca4ba741bcedd047cbfce39dd07ddb4.JPG

 

796769615_DSC_10011.JPG.f9e924b8303b629e940088c877e236c7.JPG

 

Ps. Legowisko idealnie dobrane do dodatków w salonie...hahahaha

 

A u Betinki bez zmian - ma ogromny apetyt, ale ruch i karma light robi swoje - więc nie jest już paróweczką. Z psiakami fajnie się bawi i ciągle podstawia się do glasków. Uwielbia mizianie pod bródką. Zaraz jadę po odbiór foresto to będzie porządnie zabezpieczona .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.07.2018 o 22:13, Anecik napisał:

 

 

DSC_5948.JPG.5e635883fa4579084c2a6cfb386d5b7a.JPG

 

Piękna jest:) Anecik, bardzo dziękuję za zdjęcia:) W taki gorąc chciało Wam się ganiac z aparatem? Szacunek:)

 

Dnia 21.07.2018 o 22:26, Alaskan malamutte napisał:

Podmienię zdjęcia w ogłoszeniu :-))

Bardzo Ci kochana dziękuję! 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...