Jump to content
Dogomania

Mój pies nie chce jeść Pinczer


Dariaaa

Recommended Posts

Witam. Moja suczka w zeszły poniedziałek miała cesarkę (ponieważ jest mała a miała tylko jednego szczeniaka, który był w dodatku jakoś źle ułożony niestety nie przeżył) i wszystko było dobrze, dopóki nie sięgała do rany i sobie jej nie wylizała z rany leciała ropa i wdało się zakażenie w ten poniedziałek była na czyszczeniu rany. Ale ona od czwartku nic nie chce jeść, leży cały czas i pije wodę (jeszcze wymiotowała po każdym piciu, ale na szczęście jej przeszło) i boje się o nią, bo ona ledwo co wychodzi siku i słania się na łapach. Jaki może być powód tego, że ona nie chce jeść?

Link to comment
Share on other sites

"Jaki może być powód tego, że ona nie chce jeść? "

Powodem jest przebyty zabieg powikłany zakażeniem rany,Sunia dostaje antybiotyk?Dbaj o picie,to b.ważne,od tego zależy jej życie.

Może kup u weta Convalescens I podawaj jej zanim sama nie zacznie jeść.Tydzień bez jedzenia to za długo...MUSI coś jeść.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A dlaczego po operacji nie założyłaś jej ochronnego fartuszka pooperacyjnego, wtedy nie mogłaby się dostać do rany.

Dobrze, że pije, to najważniejsze. Moja jedna suka po operacji nie jadła prawie dwa tygodnie ale piła i jakoś przeżyła. I nie było żadnego zakażenia rany a twoja jest chora więc się nie dziw.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...