Jump to content
Dogomania

Najsmutniejsza, najczarniejsza biedna i chora ROMA z Radys - została piękną Krakowianką. MA DOM


Recommended Posts

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Dzięki dziewczyny. Ciesze się bardzo z tego domu.

Z Roma sa tylko 2 problemy- jest szczekliwa i trochę ciągnie na smyczy, Państwo o tym wiedzą, ze szczekliwością powinni sobie poradzić, bo Pan jest praktycznie zawsze w domu, a z ciągnięciem mam nadzieje, że nie będzie źle bo u Kasi takie bardziej lesne tereny, psy często łapią tropy i od tego ciagną, a w mieści jest inaczej.

Trzymajmy kciuki jeszcze przez kilka dni, żeby ta aklimatyzacja przebiegła pomyslnie,

Pan zostawił Kasi....200 zł....!!! na pomoc dla kolejnych piesków od Romy. Aż mi serce ścisnęło, bo takiej kwoty nigdy od nikogo adoptującego nie dostałyśmy. Kasia nawet oponowała, ale Pan powiedział, że tak z zoną postanowili i tak ma być...

Bardzo jestem wdzięczna.

Dzis lub jutro jeszcze zarejestrujemy chip Romy (39 zł), i po opłacie hoteliku za wrzesień zostanie troszkę pieniązków na koncie...

Mysle już (choć wiadome że jeszcze trzeba z tydzień odczekać), żeby pomóc kolejnym Radysiankom...

Zobaczcie na takie dwie bidulki...może one? (gdyby ktos chciał pozostać z deklaracjami to bardzo prosze)

chrupka.thumb.jpg.a133b4cba577bb2fdd91cedc55a5eb6e.jpgjagodzinka.jpg.cf2d2caa40456fe3dd39ed756f55ca16.jpg

 

Jakie bidulki.

Czarna podobna do mojego tymczasowicza Misia, a ta druga do Iskiereczki, którą miałam kiedyś u Kasi.

Finansowo nie dam rady pomóc, ale będę kibicować z całych sił.

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, jankamałpa napisał:

A moja wpłata dla Romy i szczeniaczków dotarła? Skoro Roma ma dom to ta skromna deklaracja niech będzie dla innego Radysiaka.

tak, dotarło janeczko, 10 zł rozliczyłam tutaj jako deklaracje a 20 zł u szczeniaków- tak jak było w tytule przelewu.

Pieniązki po Romci posłuzą Chrupeczce więc nic się nie martw, przejdą dalej;)

Dziękuje ślicznie <3

 

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, kiyoshi napisał:

tak, dotarło janeczko, 10 zł rozliczyłam tutaj jako deklaracje a 20 zł u szczeniaków- tak jak było w tytule przelewu.

Pieniązki po Romci posłuzą Chrupeczce więc nic się nie martw, przejdą dalej;)

Dziękuje ślicznie <3

 

Nie martwię się, ale jestem zamotana przez tą rodzinną sytuację i myslałam, że popełniłam jakiś błąd przy przelewie i pieniądze poszły gdzieś - niekoniecznie do Ciebie :).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...