Jump to content
Dogomania

Najsmutniejsza, najczarniejsza biedna i chora ROMA z Radys - została piękną Krakowianką. MA DOM


Recommended Posts

17 minut temu, Onaa napisał:

A co tam u Romy :) ? Jak ona znosi te upały ?

Oneczko Roma ma ciąże urojoną:( poczekajmy na Kasie, pewnie po wekendzie się odezwie...musimy przeczekać ten trudny dla suni czas:( oczywiście przy opiece weta. Kasia na pewno da znać co i jak...

Link to comment
Share on other sites

Roma była dzisiaj u weta. Może Kasia potem napisze więcej, ja tylko na szybko- jest lepiej. Ciąża urojona w bardzo słabym nasileniu, więc super, za kilka dni trzeba jej podać 2 dawkę Advocate i Kasia umówiła sterylizacje na 16.08. Zaraz zgłosze czarnulke do Akcji Sterylizacji.

Link to comment
Share on other sites

Roma dostała pieniązki

10 zł deklaracji od dorota1

100 zł od Moniki F.

Bardzo Wam kochane dziękuje.

Jeszcze nie mam od Kasi rachunku za ostatnią wizyte u weta, ale póki co finanse są na dobrym poziomie. Mam poza tym wielką nadzieje, że pod koniec sierpnia, jak juz będzie i po wakacjach i po sterylizacji suni, to wreszcie zadzwoni TEN dom...bardzo bym chciała.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

dzięki dziewczyny że jesteście...niestety nic nowego nie ma:(

Pojutrze trzymajcie kciukiza Rome bo ma sterylizacje

51 minut temu, Onaa napisał:

Zaglądam do Romusi.

Ona, prosze, wyślij adres:) :) bo fanty z Romci bazarku czekają na wysyłke do Ciebie :)

Link to comment
Share on other sites

Roma juz po sterylizacji. Kasia odebrała ją ok. 17tej.

Przy okazji dostałam tez paragon za wcześniejszą wizytę (Advacate-- 51 zł; szampon leczniczy - 28 zł, chip- 35 zł)

80929901_Resized_20180816_182725_4735-Kopia.thumb.jpeg.e9a6654d00f3b6db2aa25f86ec9b985b.jpeg

więc w sumie: 51 zł + 35 zł + 28 zł= 114 zł (tyle zwracam Kasi)

 

Sterylizacja kosztowała 320 zł...ciut drożej bo wynikły pewne komplikacje, ale jest wszystko dobrze. Koszt zabiegu pokryje Akcja Sterylizacja za co bardzo dziękuje <3

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

dawno nie było mnie u Romy..

Dobrze że zabieg/operacja już ybła. Teraz niech sie wszystko ładnie goi.

Dnia 15.08.2018 o 20:42, kiyoshi napisał:

dzisiaj dzwonił jakiś Pan o Rome...ale znów nie to:( nie wiem nawet czy dom dobry czy nie, bo z Pana nic nie szło wyciagnąć:(

 

Poco tacy ludzie dzwonią :(

Link to comment
Share on other sites

Roma czuje się dobrze po sterylizacji ufff

I Kasia mówiła, że Pani weterynarz się zachwycała, jaka ona grzeczna i wspaniała i że bardzo dziwne, że nadal nikt jej nie podarował domu:(

Tez tak uważam...

 

Na koncie suni pojawiło się tez 20 zł od uxmal:) dziękuje <3

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, uxmal napisał:

Na tym zdjęciu wygląda jakby leżała w kostiumie kąpielowym na basenie :)

modelka :) wspaniale że szybko dochodzi do siebie :)

Tak:) super. Martwiłam się, ale całe szczęscie, że tak dobrze wszystko zniosła:)

A dziś proszę o kciuki bo Freska i Roma mają mieć wizyte zainteresowanej rodziny. Może do którejś panienki usmiechnie się szczęście

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, kiyoshi napisał:

Tak:) super. Martwiłam się, ale całe szczęscie, że tak dobrze wszystko zniosła:)

A dziś proszę o kciuki bo Freska i Roma mają mieć wizyte zainteresowanej rodziny. Może do którejś panienki usmiechnie się szczęście

Kciuki zaciśnięte z całych sił!!!

Obie sunieczki są przecudne,  ja chyba bym Romusię wybrała!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...