Jump to content
Dogomania

Najsmutniejsza, najczarniejsza biedna i chora ROMA z Radys - została piękną Krakowianką. MA DOM


Recommended Posts

dziękuje, że zaglądacie:) chyba już cieczka skończona, ale nie wiem na 100%. Czekamy na Kasie i nowe zdjęcia:) w przyszłym tygodniu na pewno będą. Na razie z ogłoszeń cisza:(

Przelewam Kasi 200 zł za pobyt Romy w maju (od 10tego)

Link to comment
Share on other sites

Kasiu, zdjęcia mistrzostwo świata, jak zawsze. One pokazują jak bardzo nasze pieski są u Ciebie szczęśliwe:)

Roma szaleje...juz nic nie zostało z tej bidy radyskiej:) Muszę się wziąć porządniej za ogłoszenia...w wekend będe działać:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, mgog napisał:

Co słychać u Romy?

Witaj:) u Romy wszystko bardzo dobrze. Jest grzeczną sunią, która najbardziej lubi biegać i bawić się z innymi psami. szczególną przyjaźń zawiązała z Pomadką:) jest zdrowa, uśmiechnięta...tylko niestety nikt o nią nie dzwoni:( domku na horyzoncie póki co nie widać...

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

kiyoshi, u moich też cisza... Roma się doczeka domku, zobaczysz :)

Wiem :) jak Pesteczka pojedzie (oby) to Roma dostamie po niej kilka wyroznionych olx jeszcze

Troche ma malo ogloszen ale nie wyrabiam czasowo :( mamy w przytulisku chore pieski :(

 

Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, zachary napisał:

Kiyoshi, czy Roma była kąpana?. Myślę, że jej sierść wyglądałaby atrakcyjniej gdyby była czysta i lśniąca jak diament?. 

nie wiem..musimy dopytać Kasi. Wiem, że był plan by kąpać Romcie po cieczce. Muszę poprosić Kasie tez o jeszcze troszke zdjęć, ale to już jak z Pesteczką się ułoży...

 

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, zachary napisał:

Po cieczce... dobry pomysł, aby w końcu  zmyć radysowy kurz...i od razu będzie się inaczej prezentować na fotkach...

Tak:) cieczka w sumie juz się skończyła więc myśle że kąpiel była, tylko Kasia pewnie wykończona, bo tyle piesków i adopcje stoją:(

Dziękuje Iwonko za deklracje - 20 zł od Ciebie jest na koncie Romy:)

Link to comment
Share on other sites

Pesteczka w Wiedniu...a o Rome nikt nie dzwoni...Pewnie też czeka na taki wyjątkowy domek:) może tez w świecie, ale szczęsciu trzeba pomóc więc:

- Kasiu- błagam o nowe zdjęcia:)

- zaraz dorabiam ogłoszenia i tak, wyróżnienia olx Roma ma na :

- dorobie jeszcze na Opole, Wrocław, Warszawe za chwile

- moruski ma aktualne

- odliczam z konta te 3 wyróznienia co rozpisałam wyżej (niestety to konieczność, jeśli chce się znaleśc dom); 3 x 17,8= 53,40 zł

 

edit:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...