Jump to content
Dogomania
jola&tina

Zakończony. Bazarek dla Maxa - czynny do 27. 05. do godziny 22,00

Recommended Posts

1 godzinę temu, cytryna miau napisał:

melduję, że przesyłka dotarła

bluzeczki bardzo fajne a ta pstrokata tunika jest tak nieziemsko milutka, że achjej

rewelacja!

Dziękuję za potwierdzenie. Cieszę się, że bluzeczki podobają Ci się, bo takie słowa to radość dla bazarkowego sprzedawcy :)

No więc, :) moje Drogie Panie, cóż się okazało. W weekend chciałam porobić zdjęcia na bazarro. I niestety, mój ukochany, maleńki Reksio, jak ostatni raz korzystał z komórki, to nadgryzł soczeweczkę od aparatu i zdjęcia mam bardzo romantyczne, zamglone z poświatą, jak impresjonistyczne obrazy. Także, musimy pożyczyć gdzieś jakiś aparat

1 godzinę temu, mar.gajko napisał:

No więc, :) moje Drogie Panie, cóż się okazało. W weekend chciałam porobić zdjęcia na bazarro. I niestety, mój ukochany, maleńki Reksio, jak ostatni raz korzystał z komórki, to nadgryzł soczeweczkę od aparatu i zdjęcia mam bardzo romantyczne, zamglone z poświatą, jak impresjonistyczne obrazy. Także, musimy pożyczyć gdzieś jakiś aparat

Czy jest jeszcze w domu coś, czego Reksiu nie nadgryzł? Oj Reksiu, Reksiu - popraw się maluszku :)

Na koncie jest wpłata - z hojną nadpłatą - od bakusiowa 50 zł,. ślicznie dziękuję.♡♡♡♡

Wysłałam dzisiaj przesyłkę do bakusiowa i jest to ostatnia przesyłka, ponieważ gosia7 odbierze torebkę osobiście.

Dochód z bazarku wyniósł 110 zł i taką kwotę przelałam dzisiaj na konto Maksiowego skarbnika.

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡ Dziękuję wszystkim za udział w bazarku i pomoc dla Maxa.♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

7 minut temu, UlaFeta napisał:

Torebka odebrana.Gosia pojechala do kotow,jak wroci to pewnie się odezwie.

Jolu 

Może trzeba było kupic karme dla Maksia.

Myślę, że na karmę też wystarczy, bo są jeszcze 2 bazarki dla Maxa i zrzutka czy tam takiego :) na fb.