Jump to content
Dogomania

PLASKATEK NIE ZYJE. FELEK MA SWOJĄ RODZINĘ ! SZCZĘŚCIA MALUCHU !!! DRAMAT W POTRZEBIE ! KUDŁACZ - NIE, PLASKATY...PROSZE O POMOC DLA BIEDAKA, NIE MA GO GDZIE UMIEŚCIĆ.....


Recommended Posts

54 minuty temu, Ewa Marta napisał:

Bądź szczęśliwy Dramacie-Kostku- Felusiu:)

Na zdjęciach załapała sie też moja Betinka:)

 

 

 

Betinka do ludzi cuuudna. Lepiej się zachowywała niż Feluś :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Na koncie Dramata jest 85,00 zł.  Agnieszko, tą kwotę też przelać na konto suni z chorymi oczkami ?

Tak, oczywiscie. 

W poniedziale w miejsce Plaskatego do anecik trafi suczka z chorymi oczami, to na pewno jej sie to przyda.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, MALWA napisał:

Rozumiem, ze to zdjecie ze swojego domku :)

 

1 godzinę temu, Anecik napisał:

Dobrze rozumiesz:)

 

A jak maly przyjal pozostalych domownikow ? Chodzi mi o drugie dziecko i sunie shi tzu .

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Poker napisał:

Będzie mu dobrze w tej rodzinie. Cieszę się bardzo ,że tak dobrze trafił.

 

8 godzin temu, bou napisał:

Podziwiam Was...jesteście wspaniałe.

A mały plaskacz jest piękny,ma tak rozbrajająca mordkę...  Oby był szczęśliwym,kochanym piesem.Wierzę,że tak będzie.

Wierze w to, ze z jakiegos powodu ktos bierze od nas psa. Teraz, kiedy ma dom i Rodzine zycze Plaskatkowi, by byl kochany i szanowany.

A Ty Plaskatku dobrze sie sprawuj, by Twoja Rodzina uwazala, ze ten wybor byl najlepszy na swiecie.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Anecik napisał:

Rozmawiałam z Panem od Felusia. Zadzwonił że wszystko jest ok, trochę psia siostrunia ofuczona ale jej powoli przechodzi. Z dziećmi zakolegowany, rozkochał w sobie wszystkich.

Ja tez rozmawialam z Panem Piotrem, tyle, ze wieczorkiem.

Rodzinka zakochana w Plaskatku. Pan mowil, ze psiak jest przemilny. Suczka ofuczona, bo Plaskatek ja napastuje. Pan twierdzi, ze po kastracji sytuacja sie uspokoi. Plaskaty biega za mala i  ja pilnuje, tyle, ze ona zna swoj teren, a maly dopiero poznaje. 

W poniedzialek ida z psiakiem do weta.

Dostalam zdjecie z kanapy.

Ale nie umiem wstawiac. Czy moge komus wyslac mms do wstawienia ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.05.2018 o 22:41, MALWA napisał:

Ja tez rozmawialam z Panem Piotrem, tyle, ze wieczorkiem.

Rodzinka zakochana w Plaskatku. Pan mowil, ze psiak jest przemilny. Suczka ofuczona, bo Plaskatek ja napastuje. Pan twierdzi, ze po kastracji sytuacja sie uspokoi. Plaskaty biega za mala i  ja pilnuje, tyle, ze ona zna swoj teren, a maly dopiero poznaje. 

W poniedzialek ida z psiakiem do weta.

Dostalam zdjecie z kanapy.

Ale nie umiem wstawiac. Czy moge komus wyslac mms do wstawienia ?

Pamiętasz maila?:)

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, b-b napisał:

Pamiętasz maila?:)

Nie umiem z komorki przeslac na emaila.  Wydawalo mi sie to proste, ake w moim telefonie pokazuje sie informacha, ze wygadna mi wszystkie ustawienia telefonu. Boje sie cos wlaczyc, bo to tylko problem pozniej. Jesli cos wczesniej wysylalam na emaila, to tylko jako przekierowanie z innego emaila. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...