Jump to content
Dogomania

PLASKATEK NIE ZYJE. FELEK MA SWOJĄ RODZINĘ ! SZCZĘŚCIA MALUCHU !!! DRAMAT W POTRZEBIE ! KUDŁACZ - NIE, PLASKATY...PROSZE O POMOC DLA BIEDAKA, NIE MA GO GDZIE UMIEŚCIĆ.....


Recommended Posts

10 godzin temu, Bgra 605 989 789 napisał:

Każdy nasz pies w podróży musi być bezpieczny,rzadko wozimy w moim kontenerku,zwykle są grzeczne,ma adresatkę i jeszcze na szelkach naklejony duży plaster, na nim namiary na mnie,tak na wszelki wypadek.Tak dostaje też karmę,którą jadł w dt,żeby bez problemów przejść już na ew inną karmę,zimą ubranko,bo plaskate,zwykle w krótkiej sierści muszą mieć ciepło.

Dokładnie,my też tak robimy i przynajmniej jesteśmy spokojne,że psiak został wydany,zabezpieczony.

Niekiedy z DS zdjęcia pokazane są ze zwykłą adresówką od kluczy,którą zawsze doczepia szafirka.Ale przynajmniej jest ta adresówka.Także bardzo pilnujemy czipu aby był zarejestrowany w Safe Animal.Jeżeli z różnych względów DS nie zarejestruje czipa same to robimy.Każdy psiak trafiający do DS ma wszczepiony czip. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Anula napisał:

Dokładnie,my też tak robimy i przynajmniej jesteśmy spokojne,że psiak został wydany,zabezpieczony.

Niekiedy z DS zdjęcia pokazane są ze zwykłą adresówką od kluczy,którą zawsze doczepia szafirka.Ale przynajmniej jest ta adresówka.Także bardzo pilnujemy czipu aby był zarejestrowany w Safe Animal.Jeżeli z różnych względów DS nie zarejestruje czipa same to robimy.Każdy psiak trafiający do DS ma wszczepiony czip. 

Jestem pewna, ze anecik powie rodzinie co jest wazne w bezpieczenstwie i opiece nad psem. Panstwo maja juz psiaka w domu, to i bezpieczenstwo nie jest im obce. 

Link to comment
Share on other sites

Kostek Lejek pojechał :)

Bardzo mili, ciepli ludzie. Przyjechali razem z córką. Wiem że Kostek, a właściwie to najprawdopodobniej Feluś będzie miał wspaniałą Rodzinę. Troszkę był nieswój ....ale wiadomo .....przyjechali jacyś ludzie ....no ale po co? I jeszcze na ręce biorą i miziają.....

Powodzenia Chłopaku :)

 

Rozliczenie Plaskatka:

 

  20 - transport z Miedar

100 - hotelowanie

 16 - odrobaczenie x 2

   4 - książeczka

   8 - transport do weta

76 - przegląd i szczepienie

-----------------------------------------------

 224 zł

Pan dał 300 zł - reszta na potrzebujące psiaki. mam rozumieć że pieniądze zostawić na sunię z chorymi oczkami? Czy jakaś inna decyzja?

 

Plaskatek od Skarpety Plaskatych dostał szelki, smycz, obrożę i adresówkę. Dostał  trochę suchego pokarmu, puszkę animondy i smaczki. Pan podziękował za Foresto więc nie będę doliczala do rachunku.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Poker napisał:

Pojechał? Anecik pewnie topi się w morzu łez. Biedna.

A ja nie za wszystkimi buczę :)

 

Córka Państwa chciała zobaczyć pozostałe psiaki więc beznadziejne zdjęcia grupowe :)

453196421_DSC_05281.JPG.ccdd2d584d66dafc60c7edec06fddc97.JPG

 

846391339_DSC_05291.JPG.73036c2a951224e3e626c753884bb12c.JPG

1222162211_DSC_05341.JPG.1e6234a7648453e221641b9b0f40ae02.JPG

 

1660923410_DSC_05351.JPG.fd5738cbd69316cb7515b938adfe7aab.JPG

 

1310309595_DSC_05361.JPG.00fba358e1de36619c82cc19042cc2ef.JPG

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anecik napisał:

Kostek Lejek pojechał :)

Bardzo mili, ciepli ludzie. Przyjechali razem z córką. Wiem że Kostek, a właściwie to najprawdopodobniej Feluś będzie miał wspaniałą Rodzinę. Troszkę był nieswój ....ale wiadomo .....przyjechali jacyś ludzie ....no ale po co? I jeszcze na ręce biorą i miziają.....

Powodzenia Chłopaku :)

 

Rozliczenie Plaskatka:

 

  20 - transport z Miedar

100 - hotelowanie

 16 - odrobaczenie x 2

   4 - książeczka

   8 - transport do weta

76 - przegląd i szczepienie

-----------------------------------------------

 224 zł

Pan dał 300 zł - reszta na potrzebujące psiaki. mam rozumieć że pieniądze zostawić na sunię z chorymi oczkami? Czy jakaś inna decyzja?

 

Plaskatek od Skarpety Plaskatych dostał szelki, smycz, obrożę i adresówkę. Dostał  trochę suchego pokarmu, puszkę animondy i smaczki. Pan podziękował za Foresto więc nie będę doliczala do rachunku.

 

 

Szczescia w swojej Rodzinie Plaskatku !

Bra reprezentujaca Skarpete Plaskatych pisala, ze maluch dostanie wyprawke - jeszcze raz dziekuje. 

Co do pozostalej kwoty z tego co dal Pan Piotr, to zostaw prosze dla suni z chorymi oczkami.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...