Jump to content
Dogomania

PLASKATEK NIE ZYJE. FELEK MA SWOJĄ RODZINĘ ! SZCZĘŚCIA MALUCHU !!! DRAMAT W POTRZEBIE ! KUDŁACZ - NIE, PLASKATY...PROSZE O POMOC DLA BIEDAKA, NIE MA GO GDZIE UMIEŚCIĆ.....


Recommended Posts

3 godziny temu, Olena84 napisał:

Ja wpłacę na oba psiaki po 10zł, no niestety ale zabieg mojego kota wyniósł mnie 450zł i mało czym już dysponuje na psiaki

Wpłać proszę na Sznupka na konto Sznaucerów w Potrzebie.

Dziękuje Olena  za pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.05.2018 o 23:19, MALWA napisał:

Na koncie Plaskatego uzbierała się kwota 75 zł. Mamy jeszcze obiecane dwie wpłaty od Olena84 i Anna GR.

Chciałabym stan konta Plaskatego przenieść na suczkę z gnijącymi oczami z wątku jak wyżej.

 

Dnia 14.05.2018 o 08:27, elik napisał:

Anna GR wpłaci dzisiaj 150 zł i trochu grosików. Jest to kwota uzbierana z resztek kasiorki pozostałej po zakupach. Wrzucane do pojemniczka uzbierały się w okrągłą sumkę  :)

 

Kwotę, która miała być dla Dramata, Anna GR prosi o przelanie dla suni z chorymi oczami w związku z tym, że Dramat ma  już pewny DS.

Jeszcze jedno sprostowanie. Anna GR w rozmowie telefonicznej powiedziała, że uzbierała z zakupów 110,50 z. Ja zrobiłam z tego 150,00 zł. Anna GR po przeczytaniu postanowiła "uzupełnić" brakującą kwotę :) Przepraszam Anna GR i jeszcze raz gorąco dziękuję  1357231662_serce8.gif.8dcac28a284c12d66b0f72bef925bfcf.gif

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.05.2018 o 22:47, malawaszka napisał:

no teraz to już w ogóle mnie krew zalała - tego z jajkami wydali!!! a sznupka skrzywdzili! nie wytrzymam no... 

Ten fakt w zestawieniu ze spartaczoną kastracją sznupka jeszcze bardziej wkurza   1402073034_zy4.gif.421cbc9da66d15bcf969f7f97f541a22.gif

Link to comment
Share on other sites

Przychodzę z wieściami od anecik:

Plaskaty Kostek (tak nazwala go anecik, ale mały za bardzo nie reaguje na to imię) był u weta. Mały miał przegląd. Został zaszczepiony. Wazy 7, 5 kg.  Ma mala przepuklinę, ale to można zrobić razem z kastracją. Weterynarz ocenił wiek  plaskatego na około półtora do  dwóch lat.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Bgra 605 989 789 napisał:

Ustaliłam z Anettką,że Skarpeta Plaskatych zapłaci maluchowi za Foresto,obróżkę i adresatkę,szelki i smyczkę,Octenisept,piłeczkę i smaczki na drogę.Malcu bądź szczęśliwy

Dziękuję pięknie za taki prezent dla Plaskatego !

 

Mam nadzieje, ze bedzie szczęśliwy w nowej Rodzinie ze swoja nowa koleżanka Shi Tzu, ze będzie szanowany i kochany.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Bgra 605 989 789 napisał:

Ustaliłam z Anettką,że Skarpeta Plaskatych zapłaci maluchowi za Foresto,obróżkę i adresatkę,szelki i smyczkę,Octenisept,piłeczkę i smaczki na drogę.Malcu bądź szczęśliwy

Jeżeli mogę się wtrącić, to nie widzę powodu m by piesia tak wyposażać. Wiele psów naprawdę jest w potrzebie i każdy grosz się liczy. DS Dramata naprawdę stać na wyposażenie go  w co trzeba. Ja rozumiem ,że mały może dostać ulubioną piłeczkę , adresatkę czy kocyk ze swoim zapachem.Ale Foresto, szelki, smyczkę ?. No chyba ,że ktoś rozbił bank i nie wie z kasą zrobić albo nie ma już psów w potrzebie.

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Poker napisał:

Jeżeli mogę się wtrącić, to nie widzę powodu m by piesia tak wyposażać. Wiele psów naprawdę jest w potrzebie i każdy grosz się liczy. DS Dramata naprawdę stać na wyposażenie go  w co trzeba. Ja rozumiem ,że mały może dostać ulubioną piłeczkę , adresatkę czy kocyk ze swoim zapachem.Ale Foresto, szelki, smyczkę ?. No chyba ,że ktoś rozbił bank i nie wie z kasą zrobić albo nie ma już psów w potrzebie.

Juz wyżej podziękowałam, ale po zastanowieniu to myślę, ze Poker ma racje.

Niby nie zaszkodzi psiaka wyposażać, ale z drugiej strony nowa  Rodzina psa chce pokryć wszystkie koszty związane  z psem. Pan został poinformowany o wysokości kosztów. W tym domu jest już psiak, to rodzina wie jakie koszty są związane z utrzymaniem psiaka.

Moze inny pies mógłby skorzystać.....

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Poker napisał:

Jeżeli mogę się wtrącić, to nie widzę powodu m by piesia tak wyposażać. Wiele psów naprawdę jest w potrzebie i każdy grosz się liczy. DS Dramata naprawdę stać na wyposażenie go  w co trzeba. Ja rozumiem ,że mały może dostać ulubioną piłeczkę , adresatkę czy kocyk ze swoim zapachem.Ale Foresto, szelki, smyczkę ?. No chyba ,że ktoś rozbił bank i nie wie z kasą zrobić albo nie ma już psów w potrzebie.

Większość fantów w skarpecie jest moich,kupuję je ze swoich pieniędzy i ciut drożej jak uda się sprzedać w skarpecie to fajnie.Dogo na psy,które ma skarpeta pod opieką nie dopłaca,nie liczę Czestera,który nie jest plaskaty a wspieramy go i to znacznieNasze psy idąc do domu.stałego nie mają sznurka u szyi tylko smycz i szelki,adresatkę,w zimie ubrabko,te ,które ida z mojego domu dostają je w prezencie odemnie.Moje psy w dt mają u mnie darmowe jedzenie,podkłady,suple,a ze skarpety.leki wet.Rozrzutna ? Pewnie tak,ale kto bogatemu zabroni.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, MALWA napisał:

Juz wyżej podziękowałam, ale po zastanowieniu to myślę, ze Poker ma racje.

Niby nie zaszkodzi psiaka wyposażać, ale z drugiej strony nowa  Rodzina psa chce pokryć wszystkie koszty związane  z psem. Pan został poinformowany o wysokości kosztów. W tym domu jest już psiak, to rodzina wie jakie koszty są związane z utrzymaniem psiaka.

Moze inny pies mógłby skorzystać.....

Jeżeli rodzina pokryje koszty  wrócą do.skarpety i skorzysta plaskaty

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Bgra 605 989 789 napisał:

Większość fantów w skarpecie jest moich,kupuję je ze swoich pieniędzy i ciut drożej jak uda się sprzedać w skarpecie to fajnie.Dogo na psy,które ma skarpeta pod opieką nie dopłaca,nie liczę Czestera,który nie jest plaskaty a wspieramy go i to znacznieNasze psy idąc do domu.stałego nie mają sznurka u szyi tylko smycz i szelki,adresatkę,w zimie ubrabko,te ,które ida z mojego domu dostają je w prezencie odemnie.Moje psy w dt mają u mnie darmowe jedzenie,podkłady,suple,a ze skarpety.leki wet.Rozrzutna ? Pewnie tak,ale kto bogatemu zabroni.

 

6 minut temu, Bgra 605 989 789 napisał:

Jeżeli rodzina pokryje koszty  wrócą do.skarpety i skorzysta plaskaty

 

Widze, ze Skarpeta dba o psa również w kwestii wyprawki  do DS.

Ta wyprawka to bardzo dużo dla nowego domu.

Pan, z którym rozmawiałam wie, ze Plaskaty nic nie ma,  i został poinformowany o tym, by zabrać ze sobą obroże i smycz.

Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, MALWA napisał:

 

 

Widze, ze Skarpeta dba o psa również w kwestii wyprawki  do DS.

Ta wyprawka to bardzo dużo dla nowego domu.

Pan, z którym rozmawiałam wie, ze Plaskaty nic nie ma,  i został poinformowany o tym, by zabrać ze sobą obroże i smycz.

Każdy nasz pies w podróży musi być bezpieczny,rzadko wozimy w moim kontenerku,zwykle są grzeczne,ma adresatkę i jeszcze na szelkach naklejony duży plaster, na nim namiary na mnie,tak na wszelki wypadek.Tak dostaje też karmę,którą jadł w dt,żeby bez problemów przejść już na ew inną karmę,zimą ubranko,bo plaskate,zwykle w krótkiej sierści muszą mieć ciepło.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...