Jump to content
Dogomania

Rezonans dla psa.


Adam_Elma

Recommended Posts

Cześć, mam wspaniałą suczkę rottweilerkę, ma na imię Elma, lat prawie 8, niestety ostatnio zachorowała i nie wiadomo dokładnie co jej jest. Chodzi o łapkę/bark. Powinien pomóc rezonans. Czy moglibyście polecić coś niedaleko Kielc, bo w Kielcach niestety nie ma możliwości tego badania? Może być Warszawa, Kraków i inne. A może jakieś miejsca odradzacie?

Link to comment
Share on other sites

Cześć.Nie obraź się,bo chyba Ci sie nie spodoba moja odpowiedz...

W poniedziałek zadalas to pytanie po raz pierwszy,teraz - w innym dziale - je powtarzasz.Przecież przez ten czas mogłaś poszperać w inernecie,poszukać gdzie można zrobić psu MR. Opinie I rekomendacje nie są tu potrzebne,bo to wszędzie jest taki sam aparat,a zdjęcia opisuja radiolodzy.Poza tym - czy jestes pewna,że chodzi o rezonans,czy może o tomografię?

Niezależnie od tego - w Google natychmiast wyświetlają się gabinety I kliniki w całej Polsce,gdzie te badania są dostępne.

Poszukaj,w ciągu kilku minut bedziesz miala lokalizację do wyboru.Powodzenia.

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze nie rozumiem jak bardzo trzeba być... nie wiem nawet jak to napisać, hm. bezmyślnym, żeby zwracać się w formie żeńskiej do gościa, który ma w nicku imię męskie Adam, z dodanym Elma, gdzie z tekstu wiadomości jasno wynika, że Elma to imię suczki? No to jest najbardziej irytujące w tej wypowiedzi.

A tak poza tym jak można się czepić,  że ktoś pyta na forum podpisanym: "Gdzie znaleźć najlepszego specjalistę, kogo warto polecić, kogo lepiej omijać i dlaczego" o opinie na temat rezonansu? Chyba po to jest forum, żeby pytać, np. o opinie, kogoś kto już był, wie co i jak, jakbyśmy wszystko mieli znajdować w google to proponuje od razu zlikwidować forum, a zwłaszcza dział o polecanych weterynarzach, przecież każdego można znaleźć w necie.

Jak wiesz, że mi się nie spodoba to po co w ogóle piszesz taką kompletnie nic nie wnoszącą do tematu wiadomość?

Link to comment
Share on other sites

No widzisz,jak ten wirtual dziwnie działa... ;) Bo dla mnie najbardziej irytująca jest inercja I wygodnictwo,PANIE ADAMIE.

Gdyby chodziło o polecenie lekarza,to zupełnie inna sprawa,ale tu chodzi o placówke.MR nie moze być wykonane lepiej,albo gorzej.

A zamiast się wykłócać jak panna na wydaniu,znalazłeś już odpowiedni gabinet,domyslam się.Sunia jest juz po badaniu? (życzę jej zdrowia,tak btw..)

EOT.

 

Link to comment
Share on other sites

Adam w Warszawie jest lecznica która zajmuje się tylko i wyłącznie rezonansem, nazywa się radiologica vet. 2 miejsce jest pod Warszawą w Milanówku, tam możesz skorzystać nie tylko z rezonansu czy tomografu ale i z konsultacji bardzo dobrego ortopedy/neurologa dr Olkowskiego. Mam nadzieję, że poza barkiem nic Elmie nie dolega, bo badanie rezonansem i tomografem jest wykonywane pod narkozą i trwa ok 60-90 minut

Link to comment
Share on other sites

Do bou - to jest tylko Twoje zdanie z ktorym ja sie gleboko nie zgadzam i mam nadzieje, ze wiekszosc uzytkownikow rowniez.

Do JamniczaRodzina - dzieki, na tego typu odpowiedzi liczylem. Niestety okazalo sie, ze dla mojej suczki rezonans juz nie bedzie potrzebny :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...