Jump to content
Dogomania
walko1

zaginął mały żółto-biały piesek

Recommended Posts

Wróciłam na Dogomanię  z wielką prośbą do Was wszystkich a szczególnie z wielką prośbą o pomoc. 

Pomóżcie proszę rozpowszechnić informację  o zaginięciu  mojego pieska -  przygarnęłam wyrzuconego z samochodu kundelka w zeszłym roku  w sierpniu . A teraz w niedzielę 8 2018 kwietnia zaginął - wyszedł  przez dziurę w płocie i pobiegł nie wiem dokąd. Jest dzielny bo sam o siebie walczył przez miesiąc w polach skąd go przywabiłam  ale jednocześnie jest  delikatny i wrażliwy.

Nie wiem czy na Dogo są osoby z okolic Książa Małego i jak je znaleźć.  Może też powinnam pisać na innym wątku to proszę o przeniesienie. Ogłoszenia  dałam na portale i do schronisk  w Bolesławiu i Krakowie. Porozwieszałam na przystankach  autobusowych ale nadal nic. Nie ma go już tydzień. Bardzo proszę o pomoc.

Ogłoszenie  było takie :

 

W dniu 8 kwietnia 2018 r. w miejscowości Zaryszyn koło Książa Małego zaginął mały żółto-biały piesek. Długowłosy, podobny do szpica. Ma klapnięte prawe uszko, oczy brązowe. Wiek około 5 lat. Ma czerwoną obrożę z cyrkoniami. Jeśli ktoś go zobaczy bardzo proszę o wiadomość na nr telefonu 886 - 499-398

 

IMG_9551.jpg

IMG_9571.jpg

IMG_9695.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napisz jaki to rejon kraju, bo nazwy miejscowości niewiele mówią.

Zrobiłaś ogłoszenia  w swojej miejscowości w postaci plakatów.  Rozwieś je na sklepach, w szkole, przy kościele, przychodni. Rozdaj ulotki dzieciom , listonoszom ,śmieciarzom.Jeżeli jest , to Straży miejskiej.Powieś w pobliskich gabinetach weterynaryjnych.
Trzymam kciuki. Miał adresatkę?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po-mailuj też do weterynarzy z okolicy, fryzjerów, kosmetyczek i dołączaj treść ogłoszenia- taka przygotowana do wydruku + prośba o rozwieszenie ich w swoim biurze/zakąłdzie/salonie/gabinecie.

Powysyłaj też do parafii z prośbą o umieszczenie ogłoszenia na tablicy ogłoszeń w parafii i informowanie wiernych

Nie wahaj się tego robić . Cel uświęca środki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam

Dziękuję za wiadomości i pomysły co robić. Piszę  późno bo w pracy mogę tylko na chwilkę  korzystać z komputera.  Z wyjątkiem kontaktu z osobą odławiającą psy  i listonosza wszystko już zrobiłam. Zaryszyn jest koło Książa Małego  - to jeszcze województwo małopolskie  ale do świętokrzyskiego mam jakieś 4 kilometry. Większe miasto  to w odległości 22 kilometry  Miechów.

Jeszcze poprosiłam  osobę z handlu obwoźnego  aby się rozglądał. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

wydarzenie mu zrób na FB, i tutaj daj linka  

i ogłoszenia w necie, na pewno na OLX  tutaj https://www.olx.pl/zwierzeta/zaginione-i-znalezione/

 

widzę, ze na gumtree jest https://www.gumtree.pl/a-zgubiono-lub-znaleziono/miechow/zaginal-maly-zolto-+-bialy-piesek/1002289279140911375076009

 

moim zdaniem to pies nie jest żółto biały, i tytuł może być mylący

raczej jest biszkoptowa, biszkoptowo-biała

 

tutaj sie dopisz https://www.facebook.com/     groups/ZaginioneKrakow/photos/

wpisałam ze spacją, bo inaczej nie przyjmie linka

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na fejsie są grupy gdzie umieszczasz info o zaginionym psie.Umieszczaj ogłoszenia na sklepach,przystankach,stacjach paliw.Chodź po domach i pytaj.Zgłoś może też SM w tej większej miejscowości.Proponuję dać info,że przewidujesz nagrodę dla znalazcy-i najlepiej napisz ile.Z doświadczenia wiem,że wiecej osób się zainteresuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mam niestety konta na FB i  prosiłam koleżankę  żeby mi  to zrobiła ale muszę poczekać niestety.

Na Gumtree i OLX  dałam ogłoszenia i jeszcze  na takiej stronie  od zaginionych psów. Nagrodę dopiszę  na wszystkie ogłoszenia rozwieszone i te które dzisiaj będę rozwieszać. Co do koloru to w dzień  on naprawdę  jest żółtawy z białym.  Z mojego terenu  schronisko jest w Bolesławiu - posłałam zdjęcia i Pani sprawdziła że nie ma takiego  i powiedziała że mnie zawiadomi jakby się coś podobnego pojawiło.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×