Jump to content
Dogomania

Recommended Posts

Mój piesek piszczy, gdy go podnoszę oraz nie może wskoczyć na łóżko. Wcześniej robiła to bez problemu. Nie wiem co mogło się stać. Wczoraj byłam z nią na długim spacerze, a dzisiaj wystąpiły te objawy. Czy to mogło mieć jakiś wpływ? Co robić ?

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, Smutna12345 napisał:

Mój piesek piszczy, gdy go podnoszę oraz nie może wskoczyć na łóżko. Wcześniej robiła to bez problemu. Nie wiem co mogło się stać. Wczoraj byłam z nią na długim spacerze, a dzisiaj wystąpiły te objawy. Czy to mogło mieć jakiś wpływ? Co robić ?

Przede wszystkim-jedź do weterynarza. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 "Co robić ?"

a co zrobiłabyś,gdyby cos takiego przytrafiło sie Tobie,lub komuś bliskiemu?Nie szukałabyś pomocy u lekarza?

Jak najszybciej jedz/idz z psem do weta,jeśli to (a najpewniej tak jest) - jakis problem z kręgosłupem,to pomoc powinna przyjść jak najszybciej,potem mogą nastąpić nieodwracalne komplikacje (paraliż?).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za odpowiedzi. Byłam u weterynarza. Pani stwierdziła,  że to jakieś zapalenie nerwów przy kręgosłupie w okolicy rdzenia. Psina dostała 3 zastrzyki z czego jeden przeciwbólowy. Teraz wchodzi po schodach i nawet wskakuje na łóżko, widać, że czuje się lepiej. Dzisiaj miałam dzwonić do weterynarza i powiedzieć jak piesek się czuje. Za jakiś trzeba będzie znowu odwiedzić panią weterynarz, aby zbadać czy wszystko już się poprawiło. 

Link to comment
Share on other sites

Tak wiem, nie bawimy się z nią i nie wychodzimy na długie spacery. W trakcie rozmowy przez telefon pani weterynarz powiedziała,  że leki przeciwbólowe przestaną działać we wtorek lub środę i w tym czasie mamy ją obserwować. Jeśli piesek znowu będzie czuł się źle mamy przyjść w czwartek do weterynarza. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...