Jump to content
Dogomania

Księżniczka MISIA - niech nam żyje długo i szczęśliwie w swoim nowym kochającym domku.


Recommended Posts

Bardzo dziękuję ze zaglądacie do Misiaczka i za dobre myśli dla niej :). Misiu, pracuj , pracuj! - żeby nowy rok mógł Ci przynieść dobry domek :).

Kolejny miesiąc pobytu opłacony, rachunek za konsultację Misi przez panią Beatę też - poniżej wklejam zdjęcie rachunku.

Dobrego miłego weekendu dla Was :).

rachunek 3 10 2018.jpg

Link to comment
Share on other sites

Misia i ja pracujemy i jest dzień super, a jest dzień bez rewelacji, ale podobno tak się zdarza często. Pani Beata wspominała o podwyższeniu samooceny Misi , aby czuła się pewniej i chyba to nastąpiło, ponieważ zauważyłam, że kładzie się na legowisku na boku całkiem rozluźniona, niedługo może wywali się na plecki :) wtedy będę wiedziała, że ufa nam baaaardzo.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nie udaje mi się zrobić jej zdjęcia na boku, bo jak zbliżam się z telefonem, to czujnie podnosi się na brzuszek. Ale Misia zaczyna się zapominać, tzn. jak dawałam syrop Holi, to Misia ciekawska przychodziła i spod mojej ręki sprawdzała, co Holi dostaje i czy ona też chce. Ostatnio, jak dawałam pieskowi tabletkę, to Misia podeszła i szturchnęła moją rękę nosem, jakby chciała przypomnieć, że ona też coś chce dostać. Zauważyłam też, że zaczyna interesować się zabawkami, tj. maskotkami i tarmosi je przez chwilę, wcześniej nie bawiła się niczym. Trenujemy jedzonkiem, pod nogami mi jeszcze nie przeszła, ale widać, że bawi się coraz swobodniej rzucanymi chrupkami i smaczkami.

IMG_20181116_130940_800x600.jpg

IMG_20181117_172742_800x600.jpg

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Jestem, Misiu. wub.gif  Dzień dobry Wszystkim. happy.gif

Ostatnio się nie odzywam, bo mam trudny czas, i dostęp do laptopa utrudniony. Ale wiem wszystko, bo czytam wątek w telefonie i jestem sercem z Misią. Bardzo się cieszę, że nasz Niedźwiadek jest taki dzielny i kochany. Fotki są cudne. wub.gif

Onusia, dziś rano poleciały moje Misiowe deklaracje za listopad i grudzień, czyli 40 zł.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...