Jump to content
Dogomania

Księżniczka MISIA - niech nam żyje długo i szczęśliwie w swoim nowym kochającym domku.


Recommended Posts

Czekam na ustalenie pasującego terminu Szafirce i pani Beacie. Koszt wizyty - konsultacji z dojazdem do Nowej Soli pani Beata wyliczyła na 230zł , a dla naszej schroniskowej Misi - 200zł.

Miziaczki dla Miśki i dobrego wieczorku dla Wszystkich zaglądających do niej :).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Onaa napisał:

Czekam na ustalenie pasującego terminu Szafirce i pani Beacie. Koszt wizyty - konsultacji z dojazdem do Nowej Soli pani Beata wyliczyła na 230zł , a dla naszej schroniskowej Misi - 200zł.

Miziaczki dla Miśki i dobrego wieczorku dla Wszystkich zaglądających do niej :).

To my też czekamy i kciukujemy za Misiaczka.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, elik napisał:

Tysiu no so Ty?  Chomiczek nie ma takich pięknych, dużych, brązowych oczu, jak ma Misia.

Ja akurat mam słabość do chomiczych oczu :))) Jak mówię, że ktoś ma oczy jak chomik to okazuję największy zachwyt! Hihi, już tak mam pokrętnie :)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj była u nas Pani behawiorystka. W ciągu kilku dni wyśle do mnie i do Onaa protokół z wizyty. Tak w skrócie, to Pani poobserwowała Misię, zadała sporo pytań i potem przeszłyśmy do czynów. Zaproponowała, aby pracować z Misią przy pomocy podstawowego jedzenia, podawania smaczków. Najlepiej jak Misia będzie jadła osobno w mojej obecności, bez psów, tak aby musiała upolować jedzenie, zasłużyć na nie poprzez zadania, zabawę. Pani zaproponowała by nie narzucać jej swojego dotyku, ponieważ może mieć to odwrotny skutek, Misia dojdzie do tego sama, że np. przechodząc za smaczkiem pod moimi nogami nie będzie już uciekać, zostanie przy nich. Behawiorystka stwierdziła, że Misia jest dość trudnym przypadkiem, widzi ogrom pracy w nią włożony, ale potrzebne jest jeszcze trochę czasu, aby stała się psem adopcyjnym. Może to potrwać na pewno kilka miesięcy. Wizyta trwała prawie 2 godziny, Misia była wykończona, zasnęła zaraz po wyjściu naszego gościa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przyszły pieniażki od uxmal 0heart.gif (10zł), seramarias 0heart.gif (10zł) i  Mruczki 0heart.gif (100zł) - bardzo dziękujemy :).

Jeśli chodzi o Misię to pani Beata stwierdziła że Misia musiała być bardzo skrzywdzona kiedyś :(. Z jednej strony potrzebuje bliskości a z drugiej strach jest silniejszy. No niestety nie jest to łatwy przypadek tak jak pisała wcześniej Szafirka. Pani Beata napisała mi też że widać że obecny opiekun Misi wykonał już sporo pracy i że Misia bardzo się stara :).

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...