Jump to content
Dogomania

Księżniczka MISIA - niech nam żyje długo i szczęśliwie w swoim nowym kochającym domku.


Recommended Posts

Dzień dobry, Misiu. wub.gif Teraz będę z Tobą już na stałe...

Onusia, od sierpnia przenoszę moją stałą deklarację od szczęśliwej już we własnym Domku Mufci do Misiuni. Jej droga do Domu będzie chyba jeszcze długa i w Misiowej skarbonce może być różnie. No i bywam tu często i bardzo polubiłam tego Szkraba.  happy.gif

Mam już w sygnaturce zielony banerek Misi...  Hmm... Dopóki Misia nie będzie chciała pozować do portretów, to będzie miała taki. Bardzo lubię tę fotkę.  happy.gif

Spokojnej soboty dla wszystkich Misiowych. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.08.2018 o 06:53, Elisabeta napisał:

Mam już w sygnaturce zielony banerek Misi...  Hmm... Dopóki Misia nie będzie chciała pozować do portretów, to będzie miała taki. Bardzo lubię tę fotkę.  happy.gif

Banerki na prawdę dużo pomagają psiakom. Przylazłam tu za Tobą Elisabetko, właśnie przez ten banerek :)

1498638894_aMikawbiegu2dnia13cze.jpg.2c1e6eb5a8dd5ec2969d3a6cd8316b4f.jpg.71a894c3f55f43dc241e1e483a446013.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, elik napisał:

Banerki na prawdę dużo pomagają psiakom. Przylazłam tu za Tobą Elisabetko, właśnie przez ten banerek :)

Czyli mój oryginalny banerek zadziałał. loveyy3.gif

Eliczku, jak fajnie, że Cię przyprowadził do małej Misi, już nie takiej Bidusi.  icon2_serce.gif  Wiem, jak jesteś bardzo zabiegana, ale zaglądaj do dzielnej suni. happy.gif

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Elisabeta napisał:

Czyli mój oryginalny banerek zadziałał. loveyy3.gif

Eliczku, jak fajnie, że Cię przyprowadził do małej Misi, już nie takiej Bidusi.  icon2_serce.gif  Wiem, jak jesteś bardzo zabiegana, ale zaglądaj do dzielnej suni. happy.gif

Będę :)  Nieco dopisałam do Twojego banerka :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Eliczku, bardzo Ci dziękuję!  icon2_kwiatki.gif  O poranku pewnie, gdy odpowiadałam na Twój post, dodałaś do niego banerek z napisem. Teraz dopiero zobaczyłam... 

Zielony banerek jest wreszcie profesjonalnie zrobiony, ale nadal bardzo tajemniczy.happy.gif Jak ktoś Misi nie zna i spojrzy na baner, to na pewno będzie bardzo ciekawy, co to za kurka pędzi przed siebie po trawie. Żeby się dowiedzieć, będzie musiał wejść na Misiowy wątek. I o to chodzi przecież. loveyy3.gif

Link to comment
Share on other sites

Do profesjonalizmu to mu jeszcze sporo brakuje, ale jeśli Tobie się podoba, to mnie to cieszy :)

1 godzinę temu, Elisabeta napisał:

Jak ktoś Misi nie zna i spojrzy na baner, to na pewno będzie bardzo ciekawy, co to za kurka pędzi przed siebie po trawie.

No ładnie, psiaka do kury przyrównywać :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.08.2018 o 00:19, b-b napisał:

Jestem u ciebie maleńka :)

Zaglądaj do Misiuni jak najczęściej b-b :D. Chociaż u Misi postępy idą powoli, czasami się zatrzymują, i znowu powoli do przodu, mam nadzieję że jeszcze trochę i mała będzie w miarę gotowa do adopcji chociaż pewnie nigdy nie będzie pieskiem w pełni ufnym i otwartym.

Dnia 11.08.2018 o 06:53, Elisabeta napisał:

Dzień dobry, Misiu. wub.gif Teraz będę z Tobą już na stałe...

Onusia, od sierpnia przenoszę moją stałą deklarację od szczęśliwej już we własnym Domku Mufci do Misiuni. Jej droga do Domu będzie chyba jeszcze długa i w Misiowej skarbonce może być różnie. No i bywam tu często i bardzo polubiłam tego Szkraba.  happy.gif

Mam już w sygnaturce zielony banerek Misi...  Hmm... Dopóki Misia nie będzie chciała pozować do portretów, to będzie miała taki. Bardzo lubię tę fotkę.  happy.gif

Spokojnej soboty dla wszystkich Misiowych. 

Bardzo Ci dziękuję Elisabetko za pomoc dla Misiuni :D  i cieszę się że jesteś tutaj z nami u niej :D. Ja od soboty co jakiś mam problem na dogo, pisałam tutaj już posty i włączył się error i i nie mogłam nic dalej zrobić :(. Ale mam nadzieję że tym razem mój nic nie zje..

A i bardzo fajny banerek :), dziękuję.

9 godzin temu, elik napisał:

Banerki na prawdę dużo pomagają psiakom. Przylazłam tu za Tobą Elisabetko, właśnie przez ten banerek :)

1498638894_aMikawbiegu2dnia13cze.jpg.2c1e6eb5a8dd5ec2969d3a6cd8316b4f.jpg.71a894c3f55f43dc241e1e483a446013.jpg

:D

3 godziny temu, elik napisał:

Do profesjonalizmu to mu jeszcze sporo brakuje, ale jeśli Tobie się podoba, to mnie to cieszy :)

No ładnie, psiaka do kury przyrównywać :)

I tak oto Misia kurką została ;).

2 godziny temu, Poker napisał:

Zajrzałam do malutkiej i aż mi wstyd.Nie zrobiłam  obiecanego bazarku. Poprawię się i dam tu znać.

Miło że zaglądnęłaś do Misiuni :D.

 

Dobrego miłego dnia dla Wszystkich Misiowych :D.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, uxmal napisał:

Piękny banerek.. baaardzo charakterystyczny, rzuca się w oczy superaśny :)

gratuluję @Elisabeta

ps:

Huraaaaaaaaaaaa!!!!!!!!  jestem wolna :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 ???

 

A Misia dostała pieniążki od uxmal 0heart.gif- 10zł i werenn 0heart.gif- 15zł , bardzo dziękujemy :).

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, uxmal napisał:

Piękny banerek.. baaardzo charakterystyczny, rzuca się w oczy superaśny :)

gratuluję @Elisabeta

ps:

Huraaaaaaaaaaaa!!!!!!!!  jestem wolna :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Ja też, Uxmal!  happy.gifhappy.gifhappy.gif Cieszysz się jak Margo w "Mistrzu i Małgorzacie". Dziś też umiałabym latać. loveyy3.gif Ale idę sprawdzić, czy nowego spamu na Dogo nie ma. girl_cool.gif

Spokojnego piątku dla wszystkich Przyjaciół naszej Misi. happy.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Elisabeta napisał:

Ja też, Uxmal!  happy.gifhappy.gifhappy.gif Cieszysz się jak Margo w "Mistrzu i Małgorzacie". Dziś też umiałabym latać. loveyy3.gif Ale idę sprawdzić, czy nowego spamu na Dogo nie ma. girl_cool.gif

Spokojnego piątku dla wszystkich Przyjaciół naszej Misi. happy.gif

:))) wzajemnie.

Jak Miło Cię przeczytać. Ah ta Wolność, niewidoczna kiedy jest a kiedy znika to dopiero wtedy ją doceniam. 

Przepraszam za offf.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Poker napisał:

Słowo się rzekło, kobyłka u płota. Zapraszam na bazarek

 

Bardzo Ci dziękuję Poker 0heart.gif:D.

Przed chwilą, uxmal napisał:

:))) wzajemnie.

Jak Miło Cię przeczytać. Ah ta Wolność, niewidoczna kiedy jest a kiedy znika to dopiero wtedy ją doceniam. 

Przepraszam za offf.

Wolność ??

Przed chwilą, elik napisał:

Elisabeta, uxmal  gratulacje    1053306558_ok3.jpg.e066113f087ee82b68a8f96275cb9b4c.jpg

Hm, ja nie bardzo rozumiem ..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...