Jump to content
Dogomania

Księżniczka MISIA - niech nam żyje długo i szczęśliwie w swoim nowym kochającym domku.


Recommended Posts

9 godzin temu, Elisabeta napisał:

Dzień dobry, Misiu. 0059.gif 

Witaj Elisabetko :).

Misia nadal dokarmia się z ręki Szafirki :). Oby tak dalej do przodu. Fajnie by było gdyby niedługo można było ją zacząć ogłaszać, ale t o dopiero jak Misia będzie dobrze czuła się w obecności człowieka, i potrzebowała jego bliskości.

Link to comment
Share on other sites

Moja jak doniósł mi TZ dzisiaj nie chciała wcale wychodzić a jak już wyszła to si i ko i do domku. Nie chciała na dworze zostać. 

Jak przed pracą w tygodniu z nią na spacer przed 7.00 idę to przejdzie kawałek , zrobi co ma i staje wymownie się patrząc, że ona już co miała to zrobiła i do domu już chce iść. Nawet ciągnięcie jej na smyczy nie pomaga .Zapiera się jak może i dopiero kiedy wracam w kierunku domu łaskawie rusza za mną.

Misiu głaski maleńka zostawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Misia w końcu się przełamuje, chociaż powoli, ale zawsze do przodu. Faktycznie, ma śliczne futerko. Jeszcze trochę musimy poczekać na zdjęcia "nakolankowe", ale myślę, ze się w końcu doczekamy. Teraz tylko życzę jej chłodniejszej aury, bo to, co jest za oknem, jest nie do wytrzymania.

Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, Havanka napisał:

Misia w końcu się przełamuje, chociaż powoli, ale zawsze do przodu. Faktycznie, ma śliczne futerko. Jeszcze trochę musimy poczekać na zdjęcia "nakolankowe", ale myślę, ze się w końcu doczekamy. Teraz tylko życzę jej chłodniejszej aury, bo to, co jest za oknem, jest nie do wytrzymania.

Zdjęcia "nakolankowe Misi"... icon3_serduszkate.gif  Moje marzenie. 

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się bardzo że zaglądacie do Misiaczka :).  Ja ciągle czekam na zdjęcia Misi na kolankach szafirkowych :).

A jeśli chodzi o pogodę to pogoda-ruchomy-obrazek-0111.

 

U mnie dzisiaj trochę pogrzmiało, spadło kilka kropel deszczu .. i już.

Dobrej nocy Wszystkim Misiowym :).

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Nesiowata napisał:

Trzymaj się dzielnie Misiu i pracuj jak Abi. Człowiek nie jest straszny, a często bardzo, bardzo pomocny.

 

14 godzin temu, Elisabeta napisał:

Dzień dobry, Misiuniu. wub.gif

Na fotki poczekamy cierpliwie, bo w taki upał to ciężko z tym... Spokojnej soboty dla Misiowych Przyjaciół. happy.gif

Misia pozdrawia sobotnio :).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...