Jump to content
Dogomania

Tofik zostaje w DS. Pani Patrycja nie jest w stanie się z nim rozstać.


Recommended Posts

Dnia 24.04.2018 o 20:58, agat21 napisał:

Wiadomo :) Właśnie wróciłam do domu. Państwo bardzo fajni, serdeczni, otwarci. Wydają się być rozsądni i zorientowani w psiej tematyce całkiem nieźle. Gadaliśmy godzinę. Tymczasowali już 2 psiaki po przejściach, są wrażliwi na potrzeby psiaków. Mają znajomą behawiorystkę. Nie jestem w stanie teraz tu wszystkiego napisać, napiszę krótko: myślę, że Tofik będzie z nimi szczęśliwy :) W sobotę chcą po niego jechać :)

 

Dnia 24.04.2018 o 21:03, agat21 napisał:

Po adopcji Tofika jesteśmy umówieni na wspólny spacer :) 

Są gotowi na wszelkie problemy, jakie mogą się pojawić. Dadzą Tofikowi czas, cierpliwość i opiekę. Wiedzą, że to tak, jak z człowiekiem zagubionym w nowej nieznanej sytuacji. 

 

 

Dnia 24.04.2018 o 21:06, agat21 napisał:

Na wakacje Tofik albo pojedzie z nimi, albo zostanie z rodzicami w domu z ogrodem. 

Będzie miał długie spacery, żeby się wyszaleć, jeśli źle zareaguje na inne psy na osiedlu będą konsultacje z behawiorystką i kurs w pobliskiej szkole dla psów :)

Agatko, jeszcze raz z całego serca dziękuję za przeprowadzenie wizyty i gotowość na odwiedziny po adopcji.

Cały czas jestem w kontakcie z Panią Patrycją, dzisiaj otrzymałam skan umowy.

Myślę, że będzie wszystko  ok.

Państwo będą po Tofika jutro około 18tej.

Ja jutro jadę na koncert, więc wieści będą w niedzielę.

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy brali udział w tym " pospolitym ruszeniu", podczas, gdy ja byłam załamana.

Dziękuję Alaskan Malamutte za ogłoszenia, Anecik i Tyśce i kiyoshi  za wrzucenie ogłoszeń  na FB. (jeśli ktoś jeszcze wrzucał, także bardzo dziękuję!!!)

Państwo wypatrzyli Tofika na FB.

Dziękuję również Pani Ani, że Tofik mimo zwrotu z adopcji mógł u niej zostać do czasu przyjazdu Państwa.

Proszę cały czas trzymajcie kciuki za Toficzka

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Gabi79 napisał:

Właśnie dzwoniłam i Pani Patrycja nie odbiera.

 

Pani oddzwoniła.

Wszystko ok. Tofik grzecznie przespał noc,  ma za sobą długie spacery.

Jest mega szczekliwy, ale o tym już Państwo wiedzieli.

W związku z tym czeka Tofika konsultacja z behawiorystą, a później kurs posłuszeństwa.

Myślę, że będzie ok.

Państwo są odpowiedzialnymi ludźmi.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...