Jump to content
Dogomania

Ze wszystkich nieszczęść psiemu sercu najtrudniej znieść życie w poniewierce – Vanilka zamieszkała w Poznaniu:)


Recommended Posts

6 minut temu, dorcia2 napisał:

dla sunieczki 20 zł stałej  , przecudnej urody  jest  i miejmy nadzieję domek  szybciutko sią znajdzie  , niech najpierw dojdzie do siebie maleństwo 

Witaj u sunieczki, bardzo dziękuję http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,25_yr_orig.gif

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Radek napisał:

Zaglądam z zaproszenia, a poczytam pewnie jutro. 

 

18 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Nie mogło mnie tutaj zabraknąć... Vanillka (prześliczne imię! bardzo pasujące do suni!) skradła i moje serce, i było mi przykro, że nie mogę jej pomóc...


Witajcie u suni, zostańcie z nami http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,28_Yw_orig.gif

 

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze tylko nocka dzień i nocka.Szafirek jutro wyjeżdża aby być z rana w schronie po psiaki.Wstąpi do mnie a więc będę szczęściarą,że je zobaczę.

Transport opłacę,przekażę szafirkowi 830,00zł a później na spokojnie się rozliczymy.

Link to comment
Share on other sites

Śliczna sunieczka. Mam nadzieje, ze szybko ujmie czyjes serce. Super, ze ma juz jutro jechać. Z chęcia też wzięłabym jakąś sunieczkę, jednak Olly jak siedział, to siedzi i nie było o niego ani jednego telefonu, więc nie wchodzi to w grę niestety.

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Czy jutro Vanilka wyjeżdża ze schronu?

Tak, jutro ok. 7.00 Tz jest umówiony z szafirkiem w schronisku - wyjeżdża 5 suczek!

Bardzo chciałabym tam z nimi być, ale niestety mam na rano do pracy.

Trzymajcie kochani kciuki!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...