Jump to content
Dogomania

Ze wszystkich nieszczęść psiemu sercu najtrudniej znieść życie w poniewierce – Vanilka zamieszkała w Poznaniu:)


Recommended Posts

Tolu, przy trójce dzieci to na pewno nie był spokojny dom... Ponadto, jak wiesz, nie było też czasu na poświęcenie go Vanilce. Wróci do miejsca, które zna, wyciszy się, uspokoi, będzie obserwowana bacznie i się okaże, co z jej problemami gastrycznymi?.... I znajdzie odpowiednie miejsce dla psiego motylka, jak to pięknie napisała seramarias.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, zachary napisał:

Tolu, przy trójce dzieci to na pewno nie był spokojny dom... Ponadto, jak wiesz, nie było też czasu na poświęcenie go Vanilce. Wróci do miejsca, które zna, wyciszy się, uspokoi, będzie obserwowana bacznie i się okaże, co z jej problemami gastrycznymi?.... I znajdzie odpowiednie miejsce dla psiego motylka, jak to pięknie napisała seramarias.

Bardzo chciałabym w to wierzyć.

Na razie chciałabym, aby okazało się, ze jest zdrowa, ze nic jej nie dolega.

Link to comment
Share on other sites

Vanilkę przywiózł Pan. Przyjechała do nas z całym swoim dorobkiem, które przedstawiam na zdjęciach. Karmy jest około pół worka.

Wg informacji Vanilka jechała na czczo do nas i podczas jednego postoju pierwsze co, to od razu chciała zjeść jakąś kupę w trawie. No więc wzięłam sunię na wybieg, gdzie 10 minut wcześniej były psiaki i nie zdążyłam wszystkiego posprzątać - Vanilka 2 kupy powąchała, resztą nie była zainteresowana mimo, że widziała. Nie polizała nic, a tym bardziej nie zjadła. Zjadła swoją karmę chętnie popołudniu, kupy nie robiła.

Vanilka przyjechała radosna, do wieczora bawiła się z psiakami, ciekawska, wycałowała moje córki.

W załączeniu wyniki badań. Antybiotyk jakiś był podawany, ale nie ma nigdzie wpisu jaki.

IMG_20180915_164949_1_450x600.jpg

IMG_20180915_165416_450x600.jpg

IMG_20180915_165519_800x600.jpg

IMG_20180915_165839_450x600.jpg

IMG_20180915_165859_450x600.jpg

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, szafirka napisał:

Vanilka szaleje, jest radosna, karmę je chętnie. Wczoraj jedna kupa "normalna", dzisiaj jeszcze nic. Nie zjadła swojej i nie rusza innych (!!!) Chętnie wychodzi na dwór i wraca do domu.

Póki co zdjęcia nieogłoszeniowe, ale przedstawiające zabawę :)

 

No i problemowa Vanilka okazała się zupełnie normalna. W jej menu nie ma kup lecz karma dla psów. Na zdjęciach jest radosna i szczęśliwa. Tak, jak sugeruje Bogusia, zaznaczę w przyszłym ogłoszeniu, ze preferujemy dom z ogrodem.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli można - czepiałam się fotek z poprzedniego domu, na których Vanilka była w pokoju przykrywana kocykiem. Bo to sentymentalizm na pokaz.  I czepiałam się fotki z ogrodu czy wycieczki, gdzie leżała i bawiła się czymś sama, nie z ludźmi.  Vanilka musi mieć kogoś, kto da jej zajęcie, będzie się z nią bawić. Nie nią, tylko z nią.

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.09.2018 o 20:47, Sowa napisał:

Jeśli można - czepiałam się fotek z poprzedniego domu, na których Vanilka była w pokoju przykrywana kocykiem. Bo to sentymentalizm na pokaz.  I czepiałam się fotki z ogrodu czy wycieczki, gdzie leżała i bawiła się czymś sama, nie z ludźmi.  Vanilka musi mieć kogoś, kto da jej zajęcie, będzie się z nią bawić. Nie nią, tylko z nią.

Wiem Sowa, bo sama prosiłam Cię o pomoc.

Wszystkie uwagi, rady, sugestie przekazałam do DS Vanilki, jednak  usłyszalam, że rodzina sama postara się uporać z problemem.

Moje rozmowy z p. Agnieszką też nie były częste, bo pytania, mój niepokój odbierała jako swego rodzaju ingerencję w sprawy rodziny:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...