Jump to content
Dogomania

straszne.......


bou

Recommended Posts

Jej dom był jak składowisko śmieci, jak jak u chorego psychicznie zbieracza odpadków. 

Dorzuciłam się też do zbiorki na rzecz tych zwierząt, kto może niech dorzuci - potrzeby będą na pewno większe niż początkowo liczono, nikt się chyba nie spodziewał, że psów jest tak wiele.  Jamniki ze szczeniakami kłębiły się na strychu. A na podwórku i w  komórkach obgryzione psie szkielety, całe stada jeszcze żywych większych psów i koń, który nie mógł się nawet poruszać w gnojowicy i nie dało się od razu do niego podejść.

Suka wzięta awaryjnie na DT przez znajomą była w wysokiej ciąży, już pojechała na sterylkę.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Sowa napisał:

Na youtube są filmy z tej interwencji, to jest coś niewyobrażalnego  - ta kobieta jest nienormalna... 

 

36 minut temu, Sowa napisał:

Jej dom był jak składowisko śmieci, jak jak u chorego psychicznie zbieracza odpadków... 

Dziewczyny...  myślę, że właśnie taka będzie jej linia obrony. Jakiś kolega psychiatra, sprytna papuga i się menda wybroni. Aż pięści się same zaciskają! 

Link to comment
Share on other sites

nie ogarniam tego. nie rozumiem. nie  ma w tym żadnej logiki. jest tylko chęć posiadania.

Duszno mi się zrobiło, gardło  ściska.  tam jakiś chów wsobny chyba był.

Gdzie tu szacunek do  zwierząt i innych ludzi i do siebie.

i takie durne pytania mi się nasuwają - jak ona kurka wodna gości i rodzine przyjmowała? na zwykłą kawę i ciasto., gdzie tam spać się dało.

49 minut temu, Dusia-Duszka napisał:

Dziewczyny...  myślę, że właśnie taka będzie jej linia obrony. Jakiś kolega psychiatra, sprytna papuga i się menda wybroni. Aż pięści się same zaciskają! 

będzie być może taka linia obrony - zdziwiłabym się gdyby nie była + podrzucanie jej zwierząt. Chociaż w podrzuconego konia i krowę nie uwierze.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bez cudów, nikt jej nie podrzucił stada psów w typie shar peia, taka linia obrony nic jej nie da. Ani stada świń, ani dziesiątek jamników nie podrzucono.

 A ciekawe, jak przyjmowała pacjentów? Bo ten koszmar był z tyłu przychodni NFZ. Ludzie nie czuli smrodu??? dobrze byłoby, jakby ją Sanepid też ścignął za te jeziora gnojowicy za przychodnią.

Link to comment
Share on other sites

Postawa tej baby jest niewiarygodna, butna i oburzona. Nie rozumiem jak ludzie mogli chodzic sie leczyc do takiej, przeciez ona wyhodowala syf totalny i malarie a to co zrobila tym zwierzakom to znecanie sie. Sanepid powinien sie tym zajac a babsko powinno byc pozbawione prawa wykonywania zawodu lekarza. 

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Sowa napisał:

To, że ktoś jest psychopatą, nie musi oznaczać niepoczytalności, więc nie zwalnia od kary.

Psychopata nie jest chory psychicznie, ma pełną świadomość tego, co robi. Pytanie tylko czy ktoś zrobi jej badania skrzywienia osobowości w kierunku psychopatii?

Myślę, że ogromne nagłośnienie sprawy i poruszenie wśród ludzi, jakie sprawa wywołała, jednak zrobi swoje i nie uda się babsku wybronić. 

Link to comment
Share on other sites

To jest tak nieprawdopodobnie przerażające - w każdym aspekcie,że aż ...niemożliwe.Jedynym wytłumaczeniem jest choroba psychiczna...ona podobno nie handlowała tymi zwierzętami,ona mieszkała w tym gnoju wraz z tymi nieszczęśnikami i...przyjmowała pacjentów."Jedyny lekarz we wsi",nie mam słow...

Kto z Was śledzi sprawę na fb - proszę - dajcie znać co dalej,są jakieś wiadomosci?

Link to comment
Share on other sites

54 minuty temu, uxmal napisał:

na fb są ogłaszane psy. Jest też info że ratują konie jest film - ale boję się go oglądać. Nie mogę.

No jak jesteś wrażliwa, to ostrożnie. Ropa leje się strumieniami. 

Rąbnięta baba. Ślepa na cierpienie. A to igryfino.pl w kilku artykułach jej broni, a przynajmniej umniejsza winę. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...