Jump to content
Dogomania

MONA OD 28.04.18 W DS. W RYBNIKU I CAPRI OD 01.05.18 W DS WE WROCŁAWIU -POMÓŻMY ZMIENIĆ ICH LOS...


Recommended Posts

Zapisuję się u dziewczynek i  bardzo dziękuję za danie im szansy na szczęśliwe życiehttp://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,25_yr_orig.gif

 Obie dziewczyny bardzo ładne, obie dostały cudne imiona, na pewno nie będą długo czekać na nowy dom:)

 

 My parę lat temu mieliśmy fundacyjną Monę, jak znajdę jej zdjęcie to pokażę tutaj.

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

Zapisuję się u dziewczynek i  bardzo dziękuję za danie im szansy na szczęśliwe życiehttp://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,25_yr_orig.gif

 Obie dziewczyny bardzo ładne, obie dostały cudne imiona, na pewno nie będą długo czekać na nowy dom:)

 

 My parę lat temu mieliśmy fundacyjną Monę, jak znajdę jej zdjęcie to pokażę tutaj.

 

 

1 godzinę temu, Tola napisał:

Oczywiście jak potrzebna karma, to Zea pokryje koszt zakupu, zapytam szafirki.

Pomyślimy też jak jeszcze można pomóc, ale najpierw czekamy na podliczenie pobytu Homerka w lecznicy...

Witamy Martuniu na wątku sunieczek :) Bardzo dziękujemy za pomoc i również życzymy zdrowych i spokojnych świąt...:)

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, b-b napisał:

Czekam na bazarek Havanki aby dorzucić się do transportu dla wszystkich biedulek, które mają szansę na zmianę swojego losu.

Ja też:)

Havanka, może po świętach na bazarku zrzucimy kilogramy...Myślę,że każda z nas chętnie zrzuci parę kilo....a już wszystkie razem jak zrzucimy ponad 800 kg,to będzie wyczyn na skalę  dogo...hihihihi ;)

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, b-b napisał:

Czekam na bazarek Havanki aby dorzucić się do transportu dla wszystkich biedulek, które mają szansę na zmianę swojego losu.

 

4 godziny temu, kado napisał:

Ja też:)

Havanka, może po świętach na bazarku zrzucimy kilogramy...Myślę,że każda z nas chętnie zrzuci parę kilo....a już wszystkie razem jak zrzucimy ponad 800 kg,to będzie wyczyn na skalę  dogo...hihihihi ;)

I ja czekam na bazareczek transportowy Havanki :) Oj te zbędne kilogramy...:)

 

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, kado napisał:

Ja też:)

Havanka, może po świętach na bazarku zrzucimy kilogramy...Myślę,że każda z nas chętnie zrzuci parę kilo....a już wszystkie razem jak zrzucimy ponad 800 kg,to będzie wyczyn na skalę  dogo...hihihihi ;)

Kado,fantastyczny pomysl na bazarek! Chetnie go wykorzystam.Bardzo dziekuje !

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Havanka napisał:

Mona i Capri wkrótce wyruszą w drogę. Zapraszam na bazarek, na którym zrzucamy zbędne, świąteczne kilogramy ! Dochód będzie przeznaczony na transport do hoteliku Szafirki w Nowej Soli:

 

Bardzo Elu dziękujemy za bazarek :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.03.2018 o 00:54, Nadziejka napisał:

Witajcie serduszka nocka

 Boguniu

 czy deklaracyjke chocby malunia chce wplacic

do Cioci Anuli?

edyt

 Anulenko wyslalam ku Tobie malunia dekl

narazie jednorazowa dla dziewczynek

 pozdrawiam

Podobny obraz

 

Nadziejko Kochana nadeszła dekl.jedn.30.03.18- 10,00zł.Bardzo,bardzo dziękujemy za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Havanka napisał:

Mona i Capri wkrótce wyruszą w drogę. Zapraszam na bazarek, na którym zrzucamy zbędne, świąteczne kilogramy ! Dochód będzie przeznaczony na transport do hoteliku Szafirki w Nowej Soli:

 

Havanko,bardzo,bardzo dziękujemy za bazarek kg.

Ja założę za transport wszystkich psiaczków a później na spokojnie będziemy się rozliczać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...