Jump to content
Dogomania

MONA OD 28.04.18 W DS. W RYBNIKU I CAPRI OD 01.05.18 W DS WE WROCŁAWIU -POMÓŻMY ZMIENIĆ ICH LOS...


Recommended Posts

1 godzinę temu, Anula napisał:

Fajnie,że u Mony wszystko w porządku,oby to tak trwało.A zdjęcia chętnie oglądnę.

Pani Ola mi napisała,że z Mony-Zorki to rojber nie z tej ziemi i musi zawsze coś mieć w zębach do obrabiania...:)

Po ciężkim dniu tak sobie odpoczywa...

37206055_1877262032319319_8462195461388763136_n.jpg.00e3997d47756bbb810dded66da00f06.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

 

Dnia 31.10.2018 o 09:15, Anula napisał:

Cudna nasza malutka jest i widać,że zadbana,czyściutka,szczęśliwa w swoim domku.Warto pomagać.Bogusik dzięki za filmiki i za kontakt z domkiem.

 

21 godzin temu, b-b napisał:

Machający ogonek świadczy, że jest tam gdzie czuje się dobrze, gdzie ją kochają :)

Ojjjj kochają Zorkę-chuligana bardzo! :)

Wstawiam trochę wiadomości od p.Oli:

Mam nadzieję że Zorce się u nas podoba :)
Jest bardzo mądra. Ostatnio zauważyłam że nie ma obroży. I szukałysmy w domu i nie znalazłysmy. Zorka poszła na dwór z Asterem. Ja sprzątałam w domu i wyszłam na zewnątrz schody pozamiatać.
Zorka usłyszała mnie i przybiegła z obroża w mordce :)
Dała mi tą obroże do ręki.:)
Jest wyjątkowa. Nawet do teścia się przekonała. Już nie tylko chodzi na dół do teścia sępić jedzenie ale i wskoczy na tapczan obok niego i sobie smacznie śpi :)
Podkrada ubrania z szafki i przynosi na swój pontonik i śpi z nimi :)
Link to comment
Share on other sites

C.d....

Zapomniałam powiedzieć że wieczorem tylko czeka kiedy pójdę spać i przede mną jest w łóżku :) Jest to przytulas na całego no i oczywiście śpi z nami a jak jej za ciepło to idzie sobie gdzieś na podłogę.
Teściu jest ich oddźwiernym bo zejdą na dół obydwoje i szczekają że chcą iść na dwór. Jakby tego było mało również w nocy chodzą na spacery wokół domu. Albo się wymieniają. Raz idzie Aster około 1:30 w nocy i jak za 10 minut wróci to schodzi Zorka na dół bo chce iść na dwór 
Aster przy Zorce odmłodniał a Zorka nie daje mu chwili wytchnienia :):):)
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...