Jump to content
Dogomania

MONA OD 28.04.18 W DS. W RYBNIKU I CAPRI OD 01.05.18 W DS WE WROCŁAWIU -POMÓŻMY ZMIENIĆ ICH LOS...


Recommended Posts

SCHRONISKO NA WSCHODZIE POLSKI,A W NIM DZIESIĄTKI BEZDOMNYCH PSIAKÓW.TEGOROCZNA ZIMA I WIOSNA NIESTETY ALE ICH NIE OSZCZĘDZA.SKAZANE NA MRÓZ,LODOWATY WIATR I ŚNIEG SIEDZĄ SMUTNE I ZREZYGNOWANE, NIE ROZUMIEJĄC DLACZEGO...?  beksa_V6_orig.gif  CZASAMI, GDY NIEKTÓRE Z NICH ZOBACZĄ CZŁOWIEKA POJAWIA SIĘ W ICH OCZACH ISKIERKA NADZIEI,ŻE SPOTKA JE JESZCZE COŚ LEPSZEGO NIŻ SCHRONISKOWY BOKS....

PRZEDSTAWIAM WAM KOCHANI DWIE SUNIE,KTÓRYM CHCEMY TYM RAZEM POMÓC: MONA I CAPRI.OBIE SUNIE MAJĄ SZANSĘ OPUŚCIĆ SCHRONISKO W ZAMOŚCIU I POJECHAĆ DO HOTELIKU "SZAFIRKA" W NOWEJ SOLI WOJ. LUBUSKIE.

MONA:

IMGP2497.JPG.b9df0bc2a4069b1643aa6e10a58a8765.JPG.85ab92c94c25d3919aa716d00ec3e552.JPG

CAPRI:

IMG_20180323_124241.thumb.jpg.5488f10b0e020b5b17d24a9f25c6553b.jpg.ac2bd29b202233866d07fd13311180d0.jpg

KOSZT HOTELIKU TO 500,00ZŁ ZA OBIE SUNIE + KARMA I WET.

WSZELKA POMOC W POSTACI NAWET NAJSKROMNIEJSZYCH WPŁAT,BAZARKÓW ORAZ KIBICOWANIA SUNIOM BARDZO MILE WIDZIANA :)

                                                    SERDECZNIE ZAPRASZAM DO MONY I CAPRI :)

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Post rozliczeniowy.

I. Deklaracje stałe:

1.Bogusik: 20,00zł=wpł.03.04.18-20,00zł-IV;27.04.18-20,00zł-V

2.Anula: 20,00zł=wpł.03.04.18-20,00zł-IV;27.04.18-20,00zł-V

Deklaracje stałe: 40,00zł

Wpłacone deklaracje stałe: +80,00zł

II. Deklaracje jednorazowe i inna pomoc:

1.Nadziejka - wpł.30.03.18 - 10,00zł

2.Fundacja ZEA - karma - rozliczenie z szafirką

3.Havanka - Bazarek kg - transportowy - 710,00zł(na 5 psiaków) - rozliczenie z Anulą(nie wliczone do rozliczeń)

http://www.dogomania.com/forum/topic/345064-zrzucamy-zbędne-kilogramy-czwórka-szczęśliwców-zaczyna-nowe-życie-do-904-godz2000/

4.Po Sisi,Bajce i Gracji przeniesione - 660,07zł

Sisi,Bajka,Gracja:http://www.dogomania.com/forum/topic/342014-sisi-już-w-bdt-u-ediabija-we-wrocławiu-gracja-i-bajka-ulokowane-w-hoteliku-u-szafirkiteraz-już-spokojnie-czekają-na-ds/

5.Nadziejka - wpł.03.04.18-15,00zł

Wpłacone deklaracje jednorazowe: + 685,07zł

6.Bazarek Bogusik: - wpł.09.05.18 - 628,00zł

http://www.dogomania.com/forum/topic/345225-ogrodowo-i-domowo-zapraszam-do-250418/

7.P.Jola od Destino-02.05.18-30,00zł

Ogólnie deklaracje jednorazowe: +1343,07zł

III. Wydatki:

1.Opłata za pobyt w Hoteliku za IV - (25x8,33zł)x2=416,50zł-wpł.07.04.18

2.SPA-Mona-wpł.16.04.18-40,00zł

3.Szczep.odrob.odpchl.-wpłata.16.04.18-18,00zł ; (koszt całościowy - 118,00zł-rozliczenie-Hania-Fundacja ZEA-100,00zł)

4.Ogłoszenie OLX-18.04.18 - 17,81zł

https://www.olx.pl/oferta/mona-2-letnia-przesympatyczna-suczka-szuka-domu-CID103-IDtFlkX.html

5.Dopłata do transportu - 17.-4.18 - 48,00zł

6.Opłata za Hotel-Capri - V - 241,67zł- (po odjęciu 1x8,33zł za pobyt Mony)

Wydatki: - 781,98zł

IV. Ogólnie:

Deklaracje stałe: + 80,00zł + deklaracje jednorazowe: + 1343,07zł - wydatki: - 781,98zł = 09.05.18:  + 641,09zł

U Hani pozostaje kwota 233,34zł(241,67zł - 8,33zł=233,34zł po odjęciu za pobyt 1 dnia za V)- przeniesiona na potrzeby Sali=0,00zł

http://Sali:http://www.dogomania.com/forum/topic/345572-sali-czarnulka-chcemy-suni-pomócczy-się-uda/

Kwota 641,09zł - 09.12.18 została przeniesiona  na Sarę i Maję z tego wątku:

http://www.dogomania.com/forum/topic/348843-sara-i-maja-dwie-pudlowate-sunie-w-schronisku/

Stan konta = 0,00zł

Link to comment
Share on other sites

POST INFORMACYJNY:

Chciałyśmy skorzystać z transportu darmowego na trasie Zamość Katowice ale niestety nic z tego nie wyszło.Po psiaki pojedzie Szafirek po świętach,data jeszcze do ustalenia,a koszt to 830,00zł

TRANSPORT ZAPLANOWANY JEST NA PIĄTEK  06.04.18

MONA-ROK URODZENIA 2016,WAGA-14,5kg,WIELKOŚĆ W KŁĘBIE-51cm

 

 CAPRI-ROK URODZENIA 2015-dwóch wetów ocenia,że nie ma ok. roku, WAGA-6,5kg, WIELKOŚĆ W KŁĘBIE-36cm -ZDJĘCIA DO OGŁOSZEŃ STR. 5

PIERWSZY DZIEŃ POBYTU W HOTELIKU /INFO OD HANI/ :

Noc minęła cichutko, psiaki odpoczywały. Mona jest bardzo ruchliwa, otwarta, wszędzie jej pełno. Jak się na nią nie zwraca uwagi to szczeka.

Capri ... przywitała mnie rano całą sobą :) merdała ogonem, skakała, lizała. Zapomniała co było wczoraj. Bardzo się cieszę, że to był tylko stres.

RELACJA PO SPA -09.04.18:

Dzisiaj było SPA. Mona była grzeczna, trochę wyrywała się przy suszeniu futerka bliżej głowy, ale to zupełnie zrozumiałe. Miała trochę kołtunów przy samej skórze, ale udało się nie golić, tylko wyciąć, wyczesać i ładnie przyciąć.

Capri bardzo się zestresowała i na samym początku ugryzła fryzjerkę. Nie trzeba było jechać na pogotowie, ale ślady pozostaną na trochę. Capri nie pozwoliła sobie zrobić  nic, kłapała zębami, próbowała gryźć, gryźć smycz, warczała. Wróciła do domu taka jak pojechała. I teraz tak - do mojego męża ma dystans, aczkolwiek daje mu się dotknąć, pogłaskać. Na mnie skacze z radości, jak usiądę, to wskakuje mi na kolana i całuje po szyi. Mogę jej zakładać szelki, obrożę, smycz, brać na ręce... nie zapędziła się z ugryzieniem mnie ani razu. Myślę, że potrzebuje czasu, by zaufać obcym, a przede wszystkim mężczyznom. Nie zna, albo boi się chodzenia na smyczy. Za kilka dni spróbuję ją sama wykąpać.

RELACJA PO WIZYCIE U WETA-11.04.18:

Mona i Capri były wczoraj u weterynarza, zostały zaszczepione na choroby zakaźne, dostały krople na pchły i kleszcze. Odrobaczone były od razu po przyjeździe ze schroniska.

Mona przywitała wszystkich radośnie, obcałowała ludzi w poczekalni, obwąchała dwa koty, które czekały,  pełen relaks, miła wycieczka :)

Capri też była grzeczna z samochodu przeniosłam ją na rękach i potem do samochodu też. Na stole leżała plackiem i grzecznie poddała się wetce. W książeczce ma wpisany rok ur. 2015, a nasi weterynarze (akurat obydwoje) stwierdzili, że ma rok, może nawet niecały, ponieważ tylne zęby jeszcze do końca są niewyrośnięte.

Capri jest bardzo pozytywnym psiakiem, skacze z radości na mnie, na moje dzieci, na Piotrka też, ale na niego w zasadzie tylko przy stole, jak coś jemy. Lubi koty, inne psy. Panicznie boi się smyczy, ale myślę, że z racji jej wieku, chyba jej po prostu nie zna. Na razie smycz równa się z krzykiem zarzynania i szarpaniem. Jak odpinam smycz, to tuli się do mnie.

===================================================================================

MONA-28.04.18 POJECHAŁA DO SWOJEGO DOMKU W RYBNIKU-CZIP WPROWADZONY DO BAZY DANYCH SAFE ANIMAL

CAPRI-01,05.18 POJECHAŁA DO SWOJEGO DOMKU WE WROCŁAWIU-CZIP WPROWADZONY DO BAZY DANYCH SAFE ANIMAL

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, Poker napisał:

Fajne  sunie imiona.Szczególnie  mi bliskie jest imię MONA.

Witamy Poker i fajnie,że będziesz kibicowć kolejnym naszym suniom :)

25 minut temu, magenka1 napisał:

piękne sunie i piękne imiona :) kto wymyśla imiona Anula czy Bogusik? jeśli to nie tajemnica

Witamy magenko :) Co do imion to żadna tajemnica i różnie z tym bywa,w zależności co której wpadnie do głowy,a drugiej też się spodoba....:) Tym razem to mój pomysł.Czasami tak mam,ze spojrzę i wiem...Patrząc na kudłatą, to Mona pełną pysią,a Capri? No przecież to  Capri....:)

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Jestem i ja u zamojskich suczek!! Też mi się bardzo imiona podobają!!

A Capri..Ach!!!flircik.gif

Witamy Asieńko serdecznie :) Pokazałyście razem z Martunią dziewczynki na zamojskim i dzięki temu już niedługo opuszczą schronisko...:) Wiem,że mała  Capri ma u Ciebie w serduszku ma swoją specjalną "miejscówkę"....:)

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Bogusik napisał:

Czy to była Twoja tymczasowiczka? To imię  w mojej pamięci pozostało, tylko nie wiem skąd i dlaczego...?

Oczygwizdek, cudowna sunia , która była u nas w DT w lecie. Była w ciąży ,a teraz ma najlepszy pod słońcem DS.

Oby imię Waszej suni też przyniosło taki domek.Capri oczywiście też i w ogóle wszystkim psiakom.

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Poker napisał:

Oczygwizdek, cudowna sunia , która była u nas w DT w lecie. Była w ciąży ,a teraz ma najlepszy pod słońcem DS.

Oby imię Waszej suni też przyniosło taki domek.Capri oczywiście też i w ogóle wszystkim psiakom.

To już wszystko jasne skąd to imię nie  było nie obce...:) Niech i ono przyniesie szczęście kudładce...:)

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Nadziejka napisał:

Witajcie serduszka nocka

 Boguniu

 czy deklaracyjke chocby malunia chce wplacic

do Cioci Anuli?

edyt

 Anulenko wyslalam ku Tobie malunia dekl

narazie jednorazowa dla dziewczynek

 pozdrawiam

Podobny obraz

 

Ewuniu bardzo kochana dziękujemy :)  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...