Jump to content
Dogomania

Radysianki: NESTEA, DIXI, TONIA, PESTKA, MAŁA MI i FRESKA mają swoje domy:)


Recommended Posts

Dnia 11.08.2018 o 20:35, krajanka napisał:

Witami, 

ja juz od poczatku sierpnia przybieram sie , by przeslac jednorazowo 10 zl dla Toni, a caly czas zaczynam na cos wydawac;-) poproszę o nr konta.

pieniązki od Ciebie już dotarły:) rozliczenie znajduje się w 1 poście

Bardzo dziękuje <3

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, Nadziejka napisał:

Dla cudnej Toni  z kramiku na cztery bidunie

21 zl plus Cegielenki 17 zl 50 gr

plus Cegielenka Nadziejkowa 15 zl  razem dla Toni 53 zl 50 gr

               wyslalam do kiyoshi

bedziesz miec ciociu na koncie 16 tego

o jejku! jak duuuzo:) :) Dziękuje Nadziejko kochana i wszystkim którzy zrobili zakupy na bazareczku :)

DZIĘKUJE <3

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, kiyoshi napisał:

Kiyoshi, nie mogłam się oprzeć tym ślicznym zdjęciom i też zrobiłam OLX na Wrocław. Jest promowane, ale chyba w dziale koty, bo podmieniłam nieaktualne ogłoszenie Pablo (promowane do 29 sierpnia). Pablo był kotem. Umarł, w gabinecie weta, czekając na dom.

https://www.olx.pl/oferta/tonieczka-szuka-ludzkiej-milosci-i-domku-CID103-IDv2TWM.html

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, Havanka napisał:

Kiyoshi, nie mogłam się oprzeć tym ślicznym zdjęciom i też zrobiłam OLX na Wrocław. Jest promowane, ale chyba w dziale koty, bo podmieniłam nieaktualne ogłoszenie Pablo (promowane do 29 sierpnia). Pablo był kotem. Umarł, w gabinecie weta, czekając na dom.

https://www.olx.pl/oferta/tonieczka-szuka-ludzkiej-milosci-i-domku-CID103-IDv2TWM.html

bardzo Ci dziekuje Havanko:) bardzo proszę jedynie o zmine numeru telefonu na mój: 605 886 434

Tonia NIE JEST wysterylizowana;)

Link to comment
Share on other sites

Kochani...mam dobrą niespodziewaną wiadomość...

FRESKA przeprowadziła się dzisiaj do swojego domu.

Wiem, że nic nie pisałam, ale wszystko odbyło sie bardzo szybko. Pani zadzwoniła chyba w piątek wieczorem, że chce podjechać do hoteliku zobaczyć Freske i Rome. DO spotkania doszło w sobote...Państwo wydali się i mi z rozmowy i Kasi ze spotkania bardzo fajnym domem...ale jako, że poprosili o czas do namysłu, to nic nie pisałam, bo jakoś nie miałam nadziei.

A tu nagle Pani dzwoni wczoraj! Chcemy Freske:) Kasia pojechała na wizyte przedadopcyjną. Poznała wszystkich domowników (Małżeństwo plus 2 dzieci nastolatków), dom z ogrodem, wcześniej Państwo mieli pieska Golden Retriever. DOm bardzo psiolubny, Freska będzie spać w łóżku...tacy ciepli ludzie.

No i...dziś Freska u nich zamieszkała. Trzymajcie kciuki za aklimatyzacje. Dziś Kasia jeszcze zachipowała sunie, a ja poprosze Sare o zarejestrowanie numeru w SafeAnimal.

Sterylizacje Państwo zrobią we własnym zakresie w wyznaczonym terminie.

Trzymajcie kciuki

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pani nie dzwoniła, więc zakładam, że Freska radzi sobie dobrze. Zadzwonie pod koniec tygodnia zapytać i poprosić o zdjęcia, na razie dajmy im czas niech sę zapoznają:)

Rozlicze finanse Freski:

- 35 zł + 39 zł kosztował chip i jego rejestracja

- 210 zł wyszło za hoteik za sierpień

Za chwilke przeleje pieniązki Kasi. Chciałabym jej jeszcze raz z całego serca podziękować za opieke nad Freską, wizyty u weta, wizyte przedadopcyjną :) No i wiadome- za wszystko <3 <3

Mam nadzieje, że miejsce po Fresce będzie czekało na kolejną sunie we wrześniu :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam dziś z Pania która adoptowała FRESKE:)

Jej glos powiedział mi wszystko--- MIŁOŚĆ <3

Pani tak czule i cudownie mówi o suni, widać, że jest nią bardzo przejęta.

Freska coraz lepiej się odnajduje, w domu dobrze sobie radzi, ale najbardziej kocha ogród. Uwielbia jeść i jak się ją czeszcze. Pani kupiła jej specjalną szczotke z włosiem.

Na spacerki nie wychodzi na razie, bo smycz wzbudza w niej panike, od razu czołga się i zapiera przed jakimkolwiek wyjściem. Boi się tez panicznie miotły czy mopa. Chyba musiała być bita w przeszłości:(

Ale Państwo dają jej spokój, miłość, głaski które uwielbia no i czas, żeby wszystko poznawała na spokojnie, bez przymusu.

Zadowolona jestem bardzo z tego domu. Pani obiecała zdjęcia:)

 

 

Miejsce po Fresce juz zarezerwowałam u Kasi...mysle o suni maleńkiej Dixi....

dixi.thumb.jpg.4804903e9664bf154ed4052eefdf59aa.jpg

 

Większośc deklaracji jest tu "stała" na psy...ale jeśli ktos chciałby zrezygnowac teraz z dalszych deklaracji to prosze o kontakt na priv, dobrze?

DZIĘKUJE WSZYSTKIM OGROMNIE ZA WSPARCIE <3

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Jaki cudowny domek :) Kiyoshi, jesteś wspaniała, że znajdujesz takie domki. Nie wiem jak Ty to robisz... i jak robisz, że się nie dołujesz, że ciągle działasz wytrwale, bez zniechęcenia.

Dixi przesłodka, wróżę jej szybkie znalezienie Rodziny.

dziękuje....dołuje się nie raz, ale nie daje po sobie poznac na forum ;)

Dixi śliczna ale jest mocno zalękniona...nie wiem jak długo potrwa jej pokonanie lęków...to raczej nie będzie gotowiec, ale wiem, że Kasia jej pomoże...im szybciej wyjedzie tym lepiej (wcześniej miała jechać, ale jednak wybrałam Freske, potem Tonie, teraz musi być jej czas)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...