Jump to content
Dogomania

Radysianki: NESTEA, DIXI, TONIA, PESTKA, MAŁA MI i FRESKA mają swoje domy:)


Recommended Posts

21 minut temu, szafirka napisał:

Jak wspominała Iza - Tonia była dzisiaj u weta. Ma ok 3 lata, waży 11 kg, rodziła niedawno :( ehhh, bardzo to przykre, że musiała urodzić, by zabrano jej dzieci :( dostała leki na wyciszenie laktacji i będzie mogła być wysterylizowana najwcześniej za miesiąc. O sprawdzeniu czipu zapomnieliśmy - Zamość nas rozpieścił w tym temacie :) sprawdzimy podczas sterylizacji i zaczipujemy. Tonia dostała tabletkę na odrobaczenie, została zaczepiona na choroby zakaźne. Uszy wyglądają na zdrowe, są troszkę brudne, więc dostałam płyn do wyczyszczenia.

Jutro mam odebrać fakturę, to podeślę.

dzięki Haniu, to podeśle pieniązki za weta i lipiec w hoteiku jutro razem, ok?

Pytałam dziewczyn...zdjęcia Toni w Radysach robiły 30 czerwca i wtedy sunia wyglądała jakby tyle co urodziła- zresztą ich zdjęcia potwierdzaja:( więc jest juz ok. miesiąc po porodzie...być może jakieś psiaki w Radysach karmiła skoro przez miesiąc laktacja sie nie zatrzymała...nawet nie moge o tym mysleć...

Link to comment
Share on other sites

Haniu, już przelewam 48 zł za weta.

Będziemy czekać na kolejne wieści i zdjęcia. Myśle, że jak tylko trochę ten brzuszek wróci do normy to zaczniemy sunie ogłaszać. Nie ma co czekac, skoro charakter ma cudowny. Dziękuje jeszcze raz, że ja przyjełaś. Ciesze się, że jest taka kochana i zdrowa.

Link to comment
Share on other sites

Dziś dostałam nowe więsci od PESTKI;

"Dzień dobry. Chciałam tylko napisać, że Pestka jest niesamowitym psem, lepszego nie mogliśmy sobie wymarzyć. Odkryła ostatnio miłość do wody. Na poczatku była bardzo zdziwiona jak zobaczyla jezioro- weszła tylko "po kostki" i starała się łapą chlapać w tafle wody. Teraz juz nawet wchodzi popływać. Fantastyczny widok jak mordka ze szczęścia się jej śmieje. Byłysmy we Włoszech- morze tez jest ok tylko woda troche za słona. Nabrała mięśni i nie nie pada juz po kilometrowym spacerze. Pozdrawiamy."

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Sara2011 napisał:

Ale podróżniczka, tylko pozazdrościć :)

żebyś wiedziała że jej zazdroszcze. Od 4 lat nigdzie nie byłam na wakacjach:( a ona...ciagle sobie jeżdzi to góry, to morze:) fajnie ma!

 

Mam jeszcze 2 nowe zdjęcia od Hani:) nasze j TONI :)

toniaa.thumb.jpg.82eb08ee9aae69922fef652043bb4460.jpgtoniab.thumb.jpg.ea0d4dea424a6dfd0a41304112278fac.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, zachary napisał:

Tonia jest wybitnie psem poduszkowym hihihi.....

tak:) z tego co Hania opisuje to jest doskonale wychowaną psinką, chyba moge powiedzieć że idealną. Czekam tylko na kilka lepszych zdjęć i zaraz ruszę z ogłoszeniami, bo na miejsce w hoteiku czekają kolejne bidy

Iwonko dziękuje za pieniiązki dla Toni- 50 zł<3

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tonia rzeczywiście jest psiakiem idealnym :) a który psiak wyciągnięty przez Izę nie był idealny? hihi, masz przeczucie :) Tonia uwielbia człowieka, lubi na nas skakać, ale robi już to coraz mniej, przyzwyczaiła się chyba, że jesteśmy cały czas dla niej. Toleruje inne pieski i koty, lubi dzieci, ładnie chodzi na smyczy i bez niej, nie jest szczekliwa, nie niszczy, utrzymuje czystość w domu. Sutki ładnie się obkurczają, co wpłynie korzystnie na jej wygląd. Zdjęcia mogę robić tylko z zaskoczenia, ponieważ jak tylko się do niej zbliżę, to ona szczęśliwa rusza do mnie i chce się tulić i bawić, nie rozumie, że można chwilę posiedzieć w bezruchu :) kochana sunia, zawsze gotowa na okazanie miłości.

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, szafirka napisał:

Tonia rzeczywiście jest psiakiem idealnym :) a który psiak wyciągnięty przez Izę nie był idealny? hihi, masz przeczucie :) Tonia uwielbia człowieka, lubi na nas skakać, ale robi już to coraz mniej, przyzwyczaiła się chyba, że jesteśmy cały czas dla niej. Toleruje inne pieski i koty, lubi dzieci, ładnie chodzi na smyczy i bez niej, nie jest szczekliwa, nie niszczy, utrzymuje czystość w domu. Sutki ładnie się obkurczają, co wpłynie korzystnie na jej wygląd. Zdjęcia mogę robić tylko z zaskoczenia, ponieważ jak tylko się do niej zbliżę, to ona szczęśliwa rusza do mnie i chce się tulić i bawić, nie rozumie, że można chwilę posiedzieć w bezruchu :) kochana sunia, zawsze gotowa na okazanie miłości.

Dzięki Haniu za mile słowa;) Pamiętam że była jedna u Ciebie mniej idealna- Tosia;) troszkę niszczyła. NO i Beza ale to nie z Radys...Tak naprawde nigdy  nie wiadomo jak piesek będzie się zachowywał poza schroniskiem, ale zawsze cieszy gdy piesek sie otwiera i pełna piersia korzysta z tego nowego zycia.

Haniu, a może Twój mąż pomoże Ci przy zdjęciach? tzn. będzie ją jakoś trzymał/ głaskał? bo potrzebuje chociaż ze 2-3 na zdjęcia głowne do ogłoszeń- koniecznie. Męza oczywiście się wytnie;)

Haniu- i jeszcze nie wstawiłaś mojej faktury za weta. Ile mam zwrócić?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...